Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie w drzwiach pasażera


Grabek94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wymianie zawieszenia na twardsze na nierównościach zaczęło coś stukać mi w drzwiach pasażera lub w okolicach schowka, tak jakby coś się poluzowało/nadłamało i telepie na nierównościach. Czy ktoś wie, co to by mogło być, żeby zawęzić poszukiwania ? Coś od szyby ? Dodam, że prawą szybę da się używając lekkiej siły obniżyć, gdy jest np, do połowy otwarta, z lewą się tak nie dzieje. Czy to może być jakiś ogranicznik który nie wiem , odpadł i się tłucze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasażer , a raczej pasażerka raczej głosowo wyraża zwątpienie i chęć zwolnienia, niż stukajac :P A własnie co do wahaczy jak jest wieksza nierówność to tego nie slychać, tylko np stary nierówny asfalt , kocie łby czy bruk. Poza tym wahacze były niedawno sprawdzane, zero luzów, wygląda na to, że to gdzies we wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli piszesz o stukaniu w drzwiach to u mnie jak było stukanie w drzwiach to była wina klamki do odtwierania drzwi wewnętrzna a raczej jej sprężynka i była luźna i wtedy stukała możesz ją sprawdzić czy siedzi sztywno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klamką już był problem. To jest inny dzwięk, taki głuchy. Mam szukać w drzwiach luźnych elementów czy coś ? W pierwszym wątku pisałem o szybie, nie ma tam nic co mogłoby się połamać/odpaść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szybie to chyba jedyne co mogło by się złamać to ślizgi szyby bo są plastikowe ale to znowu nie działała by prawidłowo dół i góra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cos jest nie tak to zdejmij boczek i odkręc ramkę i wyjmiesz cała ramkę z szyba i wtedy zobaczysz wszystko jak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie wiem ale jak byś sie tam dostal to będziesz wiedzial co grane a boczek jest montowany na 4 śrubki i potem ramka z szyba na 2 podajże i wysowa sie do góry i wszystko elegancko widzisz cały mechanizm i zobaczysz czy nie ma tam nic ułamanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musze sie przejechac z kims kumatym i niech on posłucha, czy to wogóle dochodzi z drzwi :facepalm:

---------- Post dopisany 27-10-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 22:55 ----------

Kilka dni po zlokalizowaniu, że to gdzieś w drzwiach, stukanie znikło. Także po problemie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...