Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiary rolety tylnej szyby


89siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś może zna wymiary rolety tylnej szyby, albo ktoś kupił zamiennik i jest idealny? Proszę o podanie wymiarów bo nie mam bladego pojęcia jaką roletę kupić... Na allegro jest tego trochę i każda ma inny wymiar, a w google nic nie można znaleźć na ten temat. Jeśli ktoś zorientowany w temacie to bardzo proszę o pomoc. Dzięki i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie wiem już bała jak auto kupiłem, zaraz ide zmierzyć.

---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

wiec tak szeroka jest na 98cm, i w sumie tyle bo rozsunięcie jest niepotrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roleta zamontowana:) roleta 100cm a szerokość materiału 94 cm. Pasuje idealnie i tak samo wygląda. Dzięki za odpowiedzi.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roleta zamontowana:) roleta 100cm a szerokość materiału 94 cm. Pasuje idealnie i tak samo wygląda. Dzięki za odpowiedzi.

Pozdro.

kolego a wstawił byś jakieś fotki jak ci to wyszło i jak to leży na półce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam tylko taką fotkę zrobioną zaraz po zabiegu wstawienia osłon słupków z lampkami i rolety.

Postaram się zrobić dzisiaj jakieś zdjęcia i najpóźniej jutro dodam.

DSC_0247.jpg

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

Wyciągnąłem półkę przed montażem oczywiście i jest równiutko nad tym wgłębieniem w półce.

DSC_0248.jpg[/ur

DSC_0249.jpg

DSC_0250.jpg

DSC_0251.jpg

Sorry za jakość zdjęć ale robione telefonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci że wyszło super i już mam chęć coś takiego sobie zrobić jak byś mógł dać jeszcze fotkę jak to wygląda patrząc przez tylnią szybę do środka auta. jak byś mógł to podaj też jakie koszty były tej rolety i z kąt ją kupowałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zrobię fotkę to wrzucę, a koszt rolety to całe 35zł :banan:

Montaż to bajka. Wyciągnięcie tylnej półki 1minuta, dobre wymierzenie i przykręcenie rolety (4 wkręty) 5 minut, założenie półki 2 minuty :) aha, jeszcze dwa haczyki w podsufitce. Ogólnie 10 minut roboty, 35 zł i bardzo fajny efekt gotowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt naprawdę rewelacja:) dodałem sobie jeszcze tylne osłony słupków z lampkami. Wszystko razem wygląda super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam te haczyki do podsufitki przymocowałeś na jakieś wkręty jeśli tak to czy one przechodzą przez podsufitkę aż do blachy czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komplecie były dwa haczyki z dwoma małymi wkrętami. Są wkręcone w podsufitkę do blachy. Nie trzymają się zbyt stabilnie bo podsufitka jest przecież cienka, ale nikt tego nie będzie szarpał a roleta się pięknie trzyma. Musiałem je tylko pomalować lakierem do paznokci białym bo były czarne i źle wyglądały na jasnej podsufitce. Po pomalowaniu jest git :banan:

---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

Słabe zdjęcia.

1387877948573.jpg

1387877957979.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałoby radę podciągnąć tą roletę trochę wyżej do samej góry ??? Czy haki utrzymają się wtedy na samej podsufitce ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...