Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja pomp olejowych 2.0 tdi audi vw seat skoda


FUTURUM

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tomeka4b7 napisał:

Witam. Pytanie do firmy FUTURUM, mam silnik 2.0 tdi BPW auto od nowości aktualnie ma 270000 tyś przebiegu, jakieś 60 tyś temu wymieniany był sam imbusik, pewnie już gniazdo jest wyrobione. Będę z wami się kontaktował w sprawie regeneracji tego modułu.

Zapomniałeś o pytaniu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzimy,pomożemy jak pytanie dostaniemy:)

Edytowane przez FUTURUM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadasz delikatne zaplecze warsztatowe?

Edytowane przez FUTURUM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tomeka4b7 napisał:

No w sumie tak :D pytanie do wszystkich, czy poradzę sobie sam przy wymianie modułu ? czy trzeba go odpowiednio na koła zębate założyć ? jak to jest ?

Jeśli potrafisz wyjąć michę i moduł, to spokojnie poradzisz sobie z jego złożeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hohe napisał:

Jeśli potrafisz wyjąć michę i moduł, to spokojnie poradzisz sobie z jego złożeniem. 

Też tak myślę. Jest u mnie problem z mechanikami, strasznie w ciula lecą i kasę drą jak mogą. Także staram się ile to możliwe robić sobie samemu różne rzeczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy silnik BMN 2.0tdi z Tourana 2006rok 170KM też ma ten ''imbusik'' ???

Edytowane przez XV 1900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wałków,"imbusa"..

Edytowane przez FUTURUM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sznowni  Panstwo

Jestem po wymianie  felernego  wałka wraz  z imbusem  zakupionego  z Waszej  aukcji  .

Chciałbym powiedziec  ,ze  podejscie   do indywidualnej osoby  -  znakomite  , wymienialem walek   sam wraz  z mechanikiem ,ktory pierwszy raz  to robil, trzy razy  dzwonilem  i za kazdym razem otrzymywalem konkretna i rzeczowa  odpowiedz  na  zadane  pytanie. Dlatego Wielki  szacun  za  robote ktora  robicie

Bede  goraco  polecal  Wasza  firme   osobom , ktorym  bedzie wskazane  wymianic   felerny  wałek. .

Walek  wraz  z imbusem  wyslany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, FUTURUM napisał:

Nie ma wałków,"imbusa"..

Więc nie mam się czego obawiać czy jest coś "Innego" na co mam zwrócić uwagę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciemka, jak mi uda wydymać Robin Hooda to w tym tygodniu a na pewno w przyszłym wysle do Was pompe z CBAB :hi:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zapytac czy jest taka mozliwosc ze mechanik mi zle założył ten modul pompy ? Czy mozna go wogole źle założyć ? Pytam bo mam lekkie buczenie, ale nie wiem czym to jest spowodowane, poniewaz robilem kilka  innych rzeczy na raz. W najgorszym wypadku zdejme miske u innego mechanika i chcialbym zeby mi to ocenił jak nie znajde innej przyczyny. Póki co musze ogarnać zepsuty EGR. 

Pozdrawiam i polecam Futurum. 

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julo23 napisał:

Chcialem zapytac czy jest taka mozliwosc ze mechanik mi zle założył ten modul pompy ? Czy mozna go wogole źle założyć ? Pytam bo mam lekkie buczenie, ale nie wiem czym to jest spowodowane, poniewaz robilem kilka  innych rzeczy na raz. W najgorszym wypadku zdejme miske u innego mechanika i chcialbym zeby mi to ocenił jak nie znajde innej przyczyny. Póki co musze ogarnać zepsuty EGR. 

Pozdrawiam i polecam Futurum. 

Moim skromny zdaniem, można. Można źle ustawić wałki względem siebie i względem wału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Auto stoi na przeglądzie i serwisie pozakupowym w RS Serwis Wrocław, do wymiany wałek - gniazdo ma znaczne ślady wytarcia wytrzyma może że 20 tys. Potrzebuję od Państwa przerobiony wałek i zniżkę dla forum jeśli nadal aktualna ? będę dzwonił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2019 o 16:10, hectic napisał:

Witam serdecznie,

Auto stoi na przeglądzie i serwisie pozakupowym w RS Serwis Wrocław, do wymiany wałek - gniazdo ma znaczne ślady wytarcia wytrzyma może że 20 tys. Potrzebuję od Państwa przerobiony wałek i zniżkę dla forum jeśli nadal aktualna ? będę dzwonił.

Pozdrawiam

Siema z ciekawości jaki samochód i jaki przebieg, który rok. Z góry dzięki za info. Też się wybieram do Futurum ale w wakacje przy okazji urlopu załatwię sprawę. Mam nadzieję że nic się nie dzieje i dotrwa :D  u mnie przebieg 246 tyś

Edytowane przez mrarturko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...