Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wyciąganie RNS-E


matys_ml

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego klucze masz dobre jak masz oczko do trzymania to płaską strona na zewnątrz i trzeba klucze dosyć głęboko umieszczać jak poczujesz że zatrzaski puściły to po przekątnej wysuwasz całą navi.

A jeśli chodzi o demontaż popielniczki 2 DIN to musisz:

1.Wyciągnąć całą navi odpiąć kable i kostki.

2.Wysunąć klimatronik od tyłu jest na szynach wystarczy wypychać od tyłu nie trzeba odpinać kostek od klimatronika są dosyć długie.

Bez demontażu klimatronika jest niemożliwe wyciągnąć popiołke 2DIN jak byś nie wiedział to popiołka trzyma się na dwóch śrubach pod ramką od biegów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmaki masz "dobre" tez takie posiadam i powiem szczerze ,że ciężko nimi wydrzeć RNS-a z kokpitu. Musisz je dobrze włożyć i dość mocno trzeba ciągnąć za te pseudo wyjmaki aby radio wyszło druga sprawa to czy aby dobrze je wkładasz skosy do środka i jeśli je włożysz powinny pstryknąć wtedy drzyj radyjko:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matys jak masz oczko do trzymania to płaskim do zewnątrz musisz zdecydowanie włożyć te klucze (wyjmaki) nie bój się :) po to masz wycięcia w tej skośnej blaszce od klucza żeby złapało za ten zatrzask od navi klucze nie mogą luźno wychodzić muszą złapać.

Próbuj musi wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręciłem obudowę pod kierownicą bo i tak musiałem odkręcić śruby żeby ściągnąć listwę z deski i wypchnąłem navi od tyłu.

Teraz kolejne pytanie.

Czy można zdemontować ten czarny dekor z popiołki. Dobrze by to było ściągnąć przed oklejaniem.

Za navi znalazłem niepodpiętą do niczego żółtą 12-pinową wtyczkę do której dochodzą żółte cienkie kabelki. co to może być? Dodatkowo dwa jakieś kabelki po prostu ucięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z demontażem dekoru z popiołki to raczej ciężko będzie te mechanizmy są chyba na stałe zamocowane musisz dokładnie popatrzeć czy da redę ściągnąć górę.

A z tymi kabelkami to nie wiem może była tuba kiedyś podpięta lub od jakiegoś modułu telefonu lub bluetooth.

A te kabelki ucięte są chociaż zaizolowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam trochę się podepnę pod temat bo mam podobny problem, klucze niby takie jak oryginał a radio nie wyjdzie,

w jednym zatrzasku jak wsuwam klucz to czuć że już się nie trzyma to wycięci na kluczu, wypychanie w tyłu nic nie daje.

Jakieś propozycje? da się wyciągnąć tunel bez wyciągania radia?(wtedy bym sobie go zdemontował http://a4-klub.pl/images/smilies_smf/decayed.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam trochę się podepnę pod temat bo mam podobny problem, klucze niby takie jak oryginał a radio nie wyjdzie,

Też tak miałem, tymi z allegro niewiele można zdziałać.

Kupiłem w ASO i bez problemu RNS-E wychodzi.

nr. wyjmaków 8E0 051 530 komplet 4sz 36zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...