Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeładowanie Turbo


A4-Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

moje turbo zaraz po czyszczeniu gdy auto używa tylko moja żona po 3dniach przeładowuje rozbieram znów turbo geometria stoi. Czyszczę jeżdżę Ja i problem nie występuje. Albo niech kolega sie nie fatyguje przecież ktoś kto sie tym zajmuje wie i widział wszystko nie będzie polemizował z kimś z forum który nie mial problemów z przeładowaniem przez psj po kilku dniach. A i uprzedzam kat wywalony wtrysku sprawdzone egr out program seria nie kopci.

to tylko swiadczy o tym ze slabo czyscisz kierownice :grin:

a temat raczej dotyczy wg a nie vnt i kolega powinien z kanalu jakims drazkiem zobaczyc czy rusza sie zaworv upustowy

tam niema nic innego jak grucha ktora mogla zardzewiec albo sa zle podlaczone przewody

podepnij na krotko gruche z turbo pominiajac n 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem czyszczę tak samo zaczynając od zmywacza do hamulców Wurth poprzez papier wodny 800 kończąc na 2500. Moja żona jeździ na bardzo krótkich odcinkach z zajedwabistym PSJ więc geometria zaraz staje. Odkąd zmieniła styl jazdy (nie bierze auta na krótkie odcinki tzn do sklepu na małe zakupy i gdy olej ma min 80*C dostaje troch więcej ognia na tlokach zapiekająca się geometria to historia. Wiec jest mozliwe zapiekanie się geometri w ciągu tyg. PS moja odpowiedź tyczyła się kolegi z geometrią w AFN a nie do założyciela tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.Miałem taką sytuacje w mojej b7 zmienna geometria sie zacinała i po jakimś czasie turbo posypało eię w mak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...