Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzwonienie stukanie przy przednim lewym kole


fizio24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam taki maly wielki problem z moja A4 B5 ,otoz 2 miesiace temu podczas jazdy po dziurach zaczelo cos dzwonic i stukac w przednim lewym kole.Stuki byly dosc male ale bylo je czuc pod nogami kierowcy.Sprawa ucichla na jakis czas pozniej znow zawitala.I sie uspokoilo do dzisiaj.Tydzien temu wymienilem komplet wahaczy i przeguby, lacznik stabilizatora.Wszystko dokrecone jak trzeba.Po 2 dniach jazdy sprawdzalem i nic sie nie odkrecilo.Ale jadac dzisiaj zaczelo cos dzwonic i pukac.Jak otworze okno slychac dokladnie ze kolo kola cos doslownie lata.Co to moze byc ? Drazki nie byly wymieniane gdyz sa w stanie dobrym.Odglos ten slychac nawet jak jade po prostej drodze to dzwoni.Wiadomo kostka brukowa to rzezi jak nie wiem co , przypuszczalem ze to wydech ale jest z drugiej strony samochodu.Chcialem wczesniej zdiagnozowac problem ale ucichlo i nie bylo jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo problem jest właśnie z tą sprężynką. O nią mi właśnie chodziło a źle wcześniej napisałem. Sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te auto wyprowadza mnie już z równowagi :o

przy prostej jeździe powyżej 120Km/h w lewym kole zaczynaja coś walić, tak jakbym miał kapcia w oponie.. dosłownie taki dźwięk, poniżej 100 km/h cisza spokój na skrętach to samo, wymieniłem cały zawias wahaczy.

pomocy..


?


Problem rozwiązany, czasami jak coś stuka wali tłucze łomocze, to warto odwiedzić raz na ruski rok wulkanizację...

miałem jajo na lewej oponie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...