Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Można zrobić z wyłączaniem ja poprzeciągałem sobie przewody do tego na schematach jest rozpisane ;)

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Tylko wyłączenie będzie polegało na wyłączeniu calego abs-u z edl-em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajer. Ale dla fanów palenia kapci odpada :) Swoją drogą to ja chętnie bym to do siebie założył i wszystko rozumiem po za helmutowskim językiem... tak więc kaplica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajer. Ale dla fanów palenia kapci odpada :) Swoją drogą to ja chętnie bym to do siebie założył i wszystko rozumiem po za helmutowskim językiem... tak więc kaplica

niewiem o co Ci chodzi, ale wydaje mi sie ze wszystko jest opisane po polsku i w miare jasno.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ładnie schematy wrzucone ale niżej też jest łopatologiczny opis Przemka co i jak podłączyć:

podajemy na pin 50 w sterowniku przez bezpiecznik staly plus (zacisk 30)

ciagniemy kabel ze sterownika z pinu 27 do pompy pin 16

ciagniemy kabel ze sterownika z pinu 4 do pompy pin 15

ciagniemy kabel ze sterownika z pinu 55 do pompy pin 21

ciagniemy kabel ze sterownika z pinu 3 do pompy pin 2

przekladamy pin 36 na pin 9

Także nie wiem czego tu nie rozumiesz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecna jestem na poziomie zamawiania pompy, i co do tych przejsciowek o ktorych pisal Tomek zamowile te ze strony ktora wrzucalem predzej, ale dzis tak sobie jeszcze grzebalem i wpadlem na taka strona

PRZEWODY HAMULCWE MIEDZIANE I STALOWE - www.autoprzewody.pl

i za 20zl juz z przesylka mozna u nich zamowic dwa takie przewodziki o dlugosci 15cm z koncowkami, ladnie to dogiac gitarka i mysle ze wszystko bedzie fajnie pasowalo, bo obawiam sie ze stosujac te adaptery stare przewody moga byc za krotkie.... ale niechce jeszcze nic pisac bo napewno do grudnia nie znajde czasu zeby nawet maske uniesc i zerknac co i jak.... ale jak cos sie ruszy w temacie to zaras bede pisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak je kupisz to daj znac powiem Ci jak prawidlowo je dogiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci w ktorych miejscach pozaginac? czy poprostu w jaki sposob je zaginac zeby ich nie pozalamywac? mam gietarke do rur miedzianych 6-10-12 i tym chcialem to giac, ostatio bez problemu dogialem sobie igle do zbiornika z nierdzewki (6mm) to mysle ze i stal bedzie sie ladnie giela, ale napewno takie info przyda ise w tym watku dla innych nie posiadajacych odpowiednich narzedzi..... ale i tak jak kupie dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek ale to masz zamiar zrobić tak, żeby te kupione kawałki przewodów podłączyć pod te swoje stare co masz? Bo myślałem żeby kupić od nich dłuższe przewody i sobie je dogiąć, tak żeby nic nie łączyć, będzie wyglądało bardziej jak ori:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle aby dorobic tylko taka przejsciowke w ksztaucie C wlasnie z pompy do starych przewodow a te przewody z gory przegiac tylko w lewa strone (stojac przed samochodem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te końcówki do wkręcenia w pompę będą miały gwint M12/1 a te co są przy serwie? M10/1? Zmierzę sobie na dniach długość przewodów i zamówię razem z końcówkami, jak przyjdzie to może dev wskaże mi cenne wskazówki do wygięcia przewodów, żeby ich nie załamać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem że wszystko jest dla mnie zrozumiałe cały opis krok po kroku. Ale opis w schemacie etki czy jak to się zwie jest po niemiecku a tego języka nie rozumiem. Inaczej gdyby był to angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa musi być o tych samych numerach co w 1 poscie czy może być od każdej A8,bo podobno wszystkie miały EDS, a i jak odpowietrzyć blok ABS???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie przewody miedziane?

Hyh, a ja takie coś mam w swoim samochodzie i powiem, że za często się nie uruchamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa musi być o tych samych numerach co w 1 poscie czy może być od każdej A8,bo podobno wszystkie miały EDS, a i jak odpowietrzyć blok ABS???

ABS odpowietrzysz VAGiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...