Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Już wyjaśniłem sobie sam :)

Edytowane przez nike166
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie da rady tego zrobic? zdjalem tylna kanape kabli duzo ale sterownika niema


u mnie nie da rady tego zrobic? zdjalem tylna kanape kabli duzo ale sterownika niema

a pompe abs mam z nr 8E0614111B moze ten typ nie mial sterownika pod kanapa?zreszta abs mi sie swieci i nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniłem sobie sam :)

I robi robote EDS?

Nie posiadam... Centralki pod kanapą też nie mam, gdzie jej szukać ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie da rady tego zrobic? zdjalem tylna kanape kabli duzo ale sterownika niemaa pompe abs mam z nr 8E0614111B moze ten typ nie mial sterownika pod kanapa?zreszta abs mi sie swieci i nie dziala

Nie posiadam... Centralki pod kanapą też nie mam, gdzie jej szukać ? :facepalm:

Nie ma sterownika pod kanapa- nie ma EDSu, jeśli macie pompę z dwoma przewodami hydraulicznymi wychodzącymi z góry- to też nie macie EDSu. trzeba zakupić sterownik i pompę, do tego pociągnąć parę kabelków i zmienić przewody od serwa do pompy lub założyć przejściówkę na inny gwint, przeczytajcie początek tematu. Czytać od początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i podstawa co tez pisze nawet w temacie ze tak to wyglada w roczniku 0d 95 do 97.....

u mnie nie da rady tego zrobic? zdjalem tylna kanape kabli duzo ale sterownika niemaa pompe abs mam z nr 8E0614111B moze ten typ nie mial sterownika pod kanapa?zreszta abs mi sie swieci i nie dziala

Nie posiadam... Centralki pod kanapą też nie mam, gdzie jej szukać ? :facepalm:

Nie ma sterownika pod kanapa- nie ma EDSu, jeśli macie pompę z dwoma przewodami hydraulicznymi wychodzącymi z góry- to też nie macie EDSu. trzeba zakupić sterownik i pompę, do tego pociągnąć parę kabelków i zmienić przewody od serwa do pompy lub założyć przejściówkę na inny gwint, przeczytajcie początek tematu. Czytać od początku...

sterownik jest pod kanapa tylko moze byc od samego ABS-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktorym miejscu jest umieszczony pod kanapa nie widze jest gdzies wcisniety

jak zdejmiesz tylne siedzisko to tam gdzie siedzi pasażer za kierowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz pod tylna kanapa sterownik abs

Nie mam sterownika pod kanapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie mam niema nawet miejasca gdzie mogly by byc kabli gruba wiazka idzie przez calosc siedzenia zadnej wolnej kostki ani sterownika moze nie wszystki a4 mialy ten sterownik moj jest kombi awant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na to że nie macie ABSu. Ja tak to rozumiem, jak nie ma tego sterownika nie ma ABSu.

Ja mam Abs i mam ten sterownik tak jak Przemek mówi pod tynią kanapą za kierowca mniej wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, To po co ten sterownik cały?

Jak Wy macie normalnie ABS bez tego sterownika, ja mam też ABS a juz z tym sterownikiem.

Czym to się różni to nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos bardziej obstukany w tych sprawach sie wypowie u mnie w miasteczku jest kilku elektrmech ale zaden nie wie o co chodzi z tymi sterownikami a wprowadzenie EDSu jak kolega opisal to jakas magia


witam podepne tutaj poprostu wiecej klubowiczow odwiedza ten temat czy orietuje sie ktos z forumowiczow czy jak dla sprawdzenia podlacze pod kostke od abs na chwile inna pompke ze sterownikiem bez montazu to czy kontrolka abs po wlaczeniu zaplonu ta pomaranczowa zgasnie czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile sam się zmartwiłem bo w ciemno kupiłem sterownik, mam audi 96 rok, ale patrzę pod kanapę i jest, po lewej stronie samochodu przy krawędzi kanapy, blaszane pudełko, te się odpina a przypina o innym numerze sterownika, nie będzie żadnego wolnego gniazda, trzeba ABS zamienić na ABS/EDS.

Edytowane przez MichalBurnout
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


te się odpina a przypina o innym numerze sterownika

z tego co czytałem wczesnie to trzeba przerobic niektóre piny :)


trzeba ABS zamienić na ABS/EDS.

oczywiście + taka pompa EDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...