Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2008 TDI tylko blokada elektroniczna?


rtsmistrzpolski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie czy w mojej Audi jak w temacie, moc 120KM, czy firma Audi wypuszczała na rynek auta z różnymi mocami czyli nawet do ok 180KM i czy to tylko blokada tylko elektroniczna czy podzespoły też się różnią?

Pytam gdyż nawet już umówiłem się w V-tech na podniesienie mocy do 160KM (ingerencja elektroniczna) lecz wymiękłem zastanawiając się czy nie będę ponosić kosztów eksploatacji przedwcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze, ale zastanów sie czy na pewno Vtech, z 5 lat temu robiłem u nich bmw118d i byłem średnio zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze nic mi nie mówi :)

Jeżeli Audi np wersje 143KM dawało z blokadą lecz też podzespoły były inne to raczej nie będę podnosić do 160KM chyba ze to tylko elektronika i nabijają kasę.

Czekam dalej na info, jakieś pewne.

PS. A gdzie zrobić takie podniesienie mocy? Vtech 2 lata daje niby gwarancji i 14 dni na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść v-tech , ja nie wiem czemu ludzie pierwsze co to biora pod uwage v-tech , jak oni to robia ? Jest temat na forum dobrzy tunerzy , poczytaj to sie dowiesz paru ciekawych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie do pytania zeby nie smiecic a orietuje sie ktos czy w silniku 143KM zmieniajac na turbo od 170 trzeba cos zmieniac w komputerze czy wystarczy tylko podmienic turbo bo pasuje wszystko i mamy 170??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samym powietrzem mocy nie uzyskasz...mozesz turbo od ciezarówki wsadzic...co to da skoro sterownik bedzie chcial i tak doladowanie ustawic zgodnie z wzorcem z mapy?

Zrobisz moda w sofcie i z 143KM masz ok 170 bez problemu...wsadzisz wydajniejsze turbo + zrobisz moda w sofcie to masz ok 200KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje odwiedzić hamownie i od razu zrobic program .

Tuner wszystko ustawi .

A jaka bys polecił hamownie jak mam multitronica i zeby dobrze to zrobili?

A przy okazji wiesz moze czy w moim silinu 2.7 tdi 190km jest fabrycznie naniesiona blokada predkosci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...