Wymiana wybieraka.
27 27

243 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skrzyni odpuszczać nie musisz, masz 3 śruby do odkręcenia, 2 przy skrzyni i jedna na kasecie... jak będziesz miał drążek w ręce to będziesz wiedział co z tym zrobić... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Z tymi na skrzyni trzeba sie troszke pogimnastykowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    4 godziny temu, kamil-vag napisał:

Skrzyni odpuszczać nie musisz, masz 3 śruby do odkręcenia, 2 przy skrzyni i jedna na kasecie... jak będziesz miał drążek w ręce to będziesz wiedział co z tym zrobić... 

Dzięki Kamil - PLUS dla Ciebie. nie odpisywałem 3 godziny bo tyle zajęła mi "operacja" wymiany tego badziewia przy skrzyni + regeneracja kasety. Sanki prowadnic miały odrobinę luzu ale nic z tym nie robiłem wymieniłem tylko pierścień osadczy dwie te opaski gumowe i kulę lewarka. Poskładałem w odwrotnym kierunku i wyregulowałem wg "serwisówki" Fajnie działa.

Przyczyna grzebania było dziwne - nagłe zdarzenie... otóż tym autem jeżdżę tylko ja sam przedwczoraj dałem kierownicę żonie a ona włączyła wsteczny metodą " A co!!! nie wejdzie???? - weeeeejdzieeeee!!!!" :) i wszedł.... Potem włączyła 1szy bieg i... nie było już siły by go wyłączyć. Tzn Ona nie miała siły i... przyjechała z supermarketu na 1szym biegu. W efekcie okazało się, że właśnie ta część - ten przegub przy skrzyni się rozleciał. Wisiał tylko na tej gumowej osłonie... Ponieważ to auto służy wzasadzie do celów "kolecjonerskich" :) zorganizowałem części i dziś wymieniłem wszystko osobiście, (mój mechanik jest na wyjeździe integracyjnym, gdzieś na wyspie Mana chyba i ćwiczy tam... zajoba na motocyklu - ta wyspa gównie z tego słynie) Pozdro

Edytowane przez Wylye
    korekta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi