Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odblokowanie MMI 3g + DVD, Filmy


mosiara

Rekomendowane odpowiedzi

Da sie włożyc dvd i ogladac na postoju sprawdz włóż dysk to sie dowiesz :grin: ja mam HDD czyli dysk twardy i zgrywam sobie tam muzyke tylko ale daj foto zobaczymy :) ja to zdjecie sciagłem z neta ja tez mam B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz czasem zmieniarki CD w schowku albo w bagażniku ?

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

No i dysku twardego nie masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz sa różne wersje B8 lepszy rocznik troszke gorsza wersja :kwasny:

A co do tego ma rocznik? Konfigurujesz jak chcesz mozesz zamowic z navi lepsza lub gorsza lub bez i zawsze tak bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, usportowiony S-line w wersji limusine za 33000 euro. haha. Powiedzieli że jest DVD więc dla mnie oczywiste że do filmów. Przez rok się nie zastanawiałem nad tym bo zrobiłem nim zaledwie 6000 km bo mam jeszcze jedno auto. To moje już 3 z rządu audi, następne kupie albo A5 lub A6 choć nie przekonuje mnie naprawa hydraulicznego zawieszenia które nie obejmuje gwarancja w A6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w głównym panelu wlóz dysk dvd i odpal film zobacz czy pojdzie na dysk nie nagrasz bo nie masz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc nie mogę nagrywać nic na dysk? a co z filmami? czy one są nadpisywane na dysku do płynnego odtwarzania ? bo w innym wypadku po co dysk do odtwarzania filmów?

Dysk nijak ma sie do filmow , nie jest do nich potrzebny ...masz calkiem inna jednostke mmi i to ze nie ma dysku to po prostu nie mozesz nic na niego nagrywac i mapy masz na plycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, muszę zmykać na parę godzin, może za ten czas ktoś mi odpowie co ma dysk do odtwarzania filmów. i co ewentualnie muszę dokupić by to działało.

Z góry dziękuje i zamelduję się wieczorem

Dziękuje za już udzieloną mi pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP :grin:

dobrze, muszę zmykać na parę godzin, może za ten czas ktoś mi odpowie co ma dysk do odtwarzania filmów. i co ewentualnie muszę dokupić by to działało.

Z góry dziękuje i zamelduję się wieczorem

Dziękuje za już udzieloną mi pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz MMI 3G LOW bez twardego dysku i bez mozliwosci ogladania czegokolowiek :hi:

Naped DVD masz tylko do odczytu mapy tak jak np. w starym RNS E .

Jesli chodzi o TUNER TV to koszt w ASO 7,3 tys. a gdzie wzmacniacze antenowe instalacja CP itd.

Nie powiem wam na 100% ale CZYTNIK nie ma wejscia FBAS ( czyli brak mozliwosci przesłania obrazu) ,

sprawdze to w ELSIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz MMI 3G LOW bez twardego dysku i bez mozliwosci ogladania czegokolowiek :hi:

Naped DVD masz tylko do odczytu mapy tak jak np. w starym RNS E .

Jesli chodzi o TUNER TV to koszt w ASO 7,3 tys. a gdzie wzmacniacze antenowe instalacja CP itd.

Nie powiem wam na 100% ale CZYTNIK nie ma wejscia FBAS ( czyli brak mozliwosci przesłania obrazu) ,

sprawdze to w ELSIE .

I wszystko jasne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz MMI 3G LOW bez twardego dysku i bez mozliwosci ogladania czegokolowiek :hi:

Naped DVD masz tylko do odczytu mapy tak jak np. w starym RNS E .

Jesli chodzi o TUNER TV to koszt w ASO 7,3 tys. a gdzie wzmacniacze antenowe instalacja CP itd.

Nie powiem wam na 100% ale CZYTNIK nie ma wejscia FBAS ( czyli brak mozliwosci przesłania obrazu) ,

sprawdze to w ELSIE .

Dziękuję za konkretną odpowiedz. Jak znajdziesz czy ten czytnik ma możliwość przesyłania obrazu to daj znać ( czyli jak się domyślam nie ma możliwości podłączenia kamerki cofania również)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę pod temat posiadam MMI 3G + i podczas jazdy nie mogę oglądać filmów , jak to odblokować ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...