Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana maskownicy głośnika przód x2


skarabeusz30

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem doszedłem do tego, że nie obędzie się bez rozkręcania całych przednich drzwi, aby dostać się do głośnika i wymienić maskownice. Moje pytanie brzmi czy oryginalnie maskownica ta jest na stałe w plastiku, czy na jakieś zatrzaski. Prosiłbym o jakieś zdjęcia lub opis krok po kroku bo wiem, że gdzieś krąży to po sieci:). Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem ten temat kilka dni temu przy okazji wymiany maskownic na te z logiem Bose. Musisz dobrym nozem do tapet odciac fabryczne zgrzewy znajdujace sie od wewn str tapicerki. Mi na 1 str zeszlo ok 10 min. Nowe maskownice wkladasz w miejsce starych i cyple podpalasz zapalniczka. Gdy plastik sie zacznie topic , gasisz plomien i dociskasz czyms plaskim i czekasz chwile az zastygnie. U mnie wyszlo jak fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też zrobić to lutownicą.Nie trzeba bawić się w strażaka.Ja tak wymieniałem pękniętą maskownicę.Na wszelki wypadek przed robotą zaopatrz się w kilka tych spinek do mocowania tapicerki drzwi.Może uda ci się zdemontować bez strat,a może nie.Mi dwie poszły przy demontażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jest z tylnymi drzwiami ?

bo są maskownice ale przypuszczam że nie ma tam głośników bo nic nie gra ...

fabryka nie zakładała w oryginale tylnych głośników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez juz przerabiania koledze te maskownice. Ale używałem zgrzewarki do plastiku trochę nagtzalem stare końcówki maskownicy a potem szybko wlozylem nowe i tak samo na ciepło jest wgtzalem :-) prosta sprawa

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Pytanko, muszę wymienić boczki tylne... "nowe" boczki mam bez maskownic, czy da radę przełożyć stare maskownice do nowego boczku? Czy wystarczy tam plastiku żeby zgrzać na nowo stare maskownice w nowym boczku?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaned84 napisał:

Panowie,

Pytanko, muszę wymienić boczki tylne... "nowe" boczki mam bez maskownic, czy da radę przełożyć stare maskownice do nowego boczku? Czy wystarczy tam plastiku żeby zgrzać na nowo stare maskownice w nowym boczku?

Pozdrawiam,

Wszystko zależy w jaki sposób odzyskasz stare maskownice.

Ja wymieniałem maskownice na Bose i powiem szczerze, że tych starych chyba by się nie udało już ponownie założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...