Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

No to jedyne rozwiązanie, żeby mieć DSy to zmiana na 320? Średnio trochę... Jest jakiś inny klocek, który będzie pasował do dotychczasowych 312 i będzie lepszy od FDB1717?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam panowie jakie klocki i tarcze byście polecili na przód Audi a4 b7 2.0 tfsi quatro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie chce wymienić klocki przód i tył mam układ 312mm a tył nie pamietam:) jakie polecacie ?oryginał ATE ? czy Zimmermann ? czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na allegro dokonałem zakupu tarcz na przód ferodo ddf320, niestety przyszły ddf1706.

Po zgłoszeniu reklamacji miła pani poinformowała mnie, że to tylko różnica w oznaczeniu i że są wymienne. Podobną informację uzyskałem też tytaj na forum. Różnica jednak jest spora ponieważ ddf1706 ma 9 otworów, a ja mam u siebie 5.Wysokość tarczy różni się o 0,2mm więc nie sądzę żeby mozna je było uzywać zamiennie.

Miła Pani nie wierzyła w moje argumenty, ale w ostateczności zgodziła się na zwrot. Na aukcji mają inne oznaczenie, opis oraz zdjęcie oraz podobno już dawno je sprzedają i nikt nie narzekał.

Zgupiałem już na tyle żeby zapytać Was czy jest możliwa ich zamienność (podejrzewam że nawet jak zakręce tylko na 5 śrub to i tak są one inaczej rozstawione plus ta różnica wysokości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, poza tym 9 otworow masz na 4 i 5 szpilek, tarcza jest wywazona na obydwie piasty tak wiec nie ma obawy i smialo mozna zakladac.

Wysłano z i9305

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy klocki hamulcowe Brembo P85085 beda dobre do audi a4 b7 2.0 96 kw

oraz jaki jest rozmiar tarcz bo ciężko mi gdziekolwiek to znaleźć ​

Edytowane przez Dathu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dev czy w sprawie hamulców można się kontaktować z Tobą tylko via kom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dev czy w sprawie hamulców można się kontaktować z Tobą tylko via kom?

a to jakis problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze nie. Ale wolalem się upewnić.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wczoraz zapaliła kontrolka na fisie, chyba od klockow, do tego słyszałem że prawe kolo popiskuje przy hamowaniu ....

Na allegro znalazlem zestaw master sport klocki+tarcze 288mm .... Działa to jakoś i czy 288 podejdzie do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wczoraz zapaliła kontrolka na fisie, chyba od klockow, do tego słyszałem że prawe kolo popiskuje przy hamowaniu ....

Na allegro znalazlem zestaw master sport klocki+tarcze 288mm .... Działa to jakoś i czy 288 podejdzie do mnie?

Nie polecam z własnego doświadczenia-pisk nie do zniesienia.Z hamowaniem też średnio.Kupiłem komplet Ferodo na przód i dużo lepiej.Z tyłu ferodo i zimmermann i jest good.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 615 601 P tarcza hamulcowa 245X10MM 5/112

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się sporo, ale nadal nie mam pewności jakie klocki będą odpowiednie

Posiadam na przodzie tarcze 280mm (wiem, że małe), 1LZ

To oznacza, że potrzebuję klocków konkretnie pod system Lucas i takie nie będą pasowały?

http://allegro.pl/ferodo-klocki-przod-audi-a4-b5-b6-b7-a6-c5-c6-i5234600567.html("System hamulcowy: ATE")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj do zaciskow "Lucas" a tam masz jak byk napisane "Ate"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...