Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mojego auta? Jeżdżę normlanie, autostrady, miasto itp. Chodzi mi o to, aby mi się nie pogieły. Zastanawiam się nad kupnem w serwisie Audi, ale mam nadzieję, że doradzicie mi zestaw do normlanej jazdy i dobry jakościowo... W serwisie mam ten plus, że jak się pognie to jadę i wymieniam, nie bawię się w odsyłanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

textary powinny być ok dla ciebie. jak z przodu masz tarcze 288 to zamieniłbym na 312. a jak chcesz ori to wiem gdzie w bydzi maja w dobrej cenie

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oryginalne tarcze i klocki dla 1.8T to ATE? NIe chcę 312, 288mm spokojnie mi wystarcza, to auto cywilne z momentami dobrej zabawy :-) Głównie zależy mi na jakości, chcę mieć standardowy dobry zestaw, którry się za chwilę nie pognie. Może kupie prosto z serwisu, ale nie wiem czy mogę zmontować coś równie dobrego i taniej.

Edytowane przez dexter90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATE to tylko system hamulcowy i pakowacz! nie produkuje tarcz i klocków. kup textary bedziesz zadowolony chyba ze chcesz ori to ci napisze gdzie można kupić w bydgoszczy. textar,jurid,hella pagid szły na pierwszy montaz dla grupy vw. serwis sobie odpuść bo zabulisz 2 razy tyle

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam właśnie ATE, przy czym wymieniał je poprzedni właściciel. Trudno określić ile na nich przejechał, zakładam że ok. 10tys km. W moich rękach kolejne 60 tys i dopiero teraz zapaliła się kontrolka zużytych klocków.

Druga sprawa, klocki wewnętrzne (czyli tam gdzie czujnik) ściera o wiele bardziej niż zewnętrzne.

Czyli Textar będzie ok? Czy brać Ferodo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup komplet textara bedziesz zadowolony. skoro masz dużą róznicę od strony tłoczka sprawdż dobrze prowadnice czy nie są zasyfiałe( te na imbus śruby)

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/tarcze-mikoda-gt-klocki-audi-a4-a6-do-2005r-przod-i6427196081.html

ktoś ma Mikody GT może? :P

chciałbym jakąś opinię :)

czy jest to konkurencyjny zestaw do fedoro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli brać ferodo :P szkoda, bo fajnie te mikody wyglądają i myślałem, że otwory i nacięcia coś dają :D

a swap to może w przyszłym roku, jak jakieś felgi przykleję :P

no nic, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/tarcze-mikoda-gt-klocki-audi-a4-a6-do-2005r-przod-i6427196081.html

ktoś ma Mikody GT może? :P

chciałbym jakąś opinię :)

czy jest to konkurencyjny zestaw do fedoro?

Za ten pieniądz kupisz śmiało zestaw to B6 ferodo tylko bez żadnych odwiertów na tarczach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, bo kolega sprawdzał mi ceny u Ciebie :D

a trzeba zrobić przed zimą, bo już ledwo hamuje :P

dziwi mnie tylko, że klocka ino ino a na desce nic nie ma :P a z tego co czytałem to w niektórych przypadkach w połowie zużytego klocka potrafiło się na desce zapalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, bo kolega sprawdzał mi ceny u Ciebie :D

a trzeba zrobić przed zimą, bo już ledwo hamuje :P

dziwi mnie tylko, że klocka ino ino a na desce nic nie ma :P a z tego co czytałem to w niektórych przypadkach w połowie zużytego klocka potrafiło się na desce zapalić :)

Oj żeby zapaliła się kontrolka to musi być już na prawdę minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, bo kolega sprawdzał mi ceny u Ciebie :D

a trzeba zrobić przed zimą, bo już ledwo hamuje :P

dziwi mnie tylko, że klocka ino ino a na desce nic nie ma :P a z tego co czytałem to w niektórych przypadkach w połowie zużytego klocka potrafiło się na desce zapalić :)

Oj żeby zapaliła się kontrolka to musi być już na prawdę minimum

no to nie zdąży się zapalić chyba :D za 2/3 tygodnie wymiana :P

dobra, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może mi ktoś podać zamienne numery dla TRW i ATE klocków i tarcz (chodzi mi o zestaw 320mm do a4 b6, pod zaciski z a6):

tarcze ferodo DDF 1705,

klocki ferodo FDB 1629

Pozdrawiam,

Łukasz

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie tarcz i klocki do a4 b6 1,9tdi 130KM? Wymiary 288 i 245. Widzę że kilka osób sprzedaję w dobrych cenach więc proszę o propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...