Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?


wiktor1979

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potwierdźcie czy pod te felgi OEM 17'' wejdzie zacisk pod 345 z a6 c6 (981/982) Pilne 

 

20180820_172505.jpg

20180820_172500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

21 minut temu, disem napisał:

Panowie potwierdźcie czy pod te felgi OEM 17'' wejdzie zacisk pod 345 z a6 c6 (981/982) Pilne 

 

20180820_172505.jpg

20180820_172500.jpg

Wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2018 o 22:56, Dev napisał:

320mm

Dev, jako że nie da się PW, to jako że ogarniasz hamulce i chyba regenerujesz (z tego co zauważyłem ? ), to istnieje możliwość ze ja Ci wysyłam stare+ kasa, a ty mi zregenerowane ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, razor91 napisał:

Dev, jako że nie da się PW, to jako że ogarniasz hamulce i chyba regenerujesz (z tego co zauważyłem ? ), to istnieje możliwość ze ja Ci wysyłam stare+ kasa, a ty mi zregenerowane ? :) 

Jaki rozmiar ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dev napisał:

Jaki rozmiar ?

Nie wiem co mam, ale wg. realoem to 245, zresztą niedługo będę wymieniał tylne amortyzatory to zmierzę dla absolutnej pewności :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie klocki i tarcze i moze zaciski pod quattro b6?  Zalezy mi na ssportowych, zeby bardzo dobre hamowanie bylo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mr.Lovalova napisał:

Jakie klocki i tarcze i moze zaciski pod quattro b6?  Zalezy mi na ssportowych, zeby bardzo dobre hamowanie bylo. 

Jeśli na prawdę Ci zależy to bez wymiany zacisków się obejdzie, a to kosztuje i obawiam się, że Twój zapał ostygnie kiedy usłyszysz kwoty - ile możesz wydać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr.Lovalova napisał:

Jakie klocki i tarcze i moze zaciski pod quattro b6?  Zalezy mi na ssportowych, zeby bardzo dobre hamowanie bylo. 

Żeby zaczęło hamować najtańszą opcją jest 320 przód i 288 tył koszt pewnie ok 1500-2000zł , same tarcze i klocki ok 900zł + do tego zaciski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Moje ori juz wolaja o pomste do nieba. Jakis ciekawy zestawik

sportowy w rozsadnej cenie? Jakies brembo/ferodo? Zaciski brembo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2018 o 10:27, daniok napisał:

Jeśli na prawdę Ci zależy to bez wymiany zacisków się obejdzie, a to kosztuje i obawiam się, że Twój zapał ostygnie kiedy usłyszysz kwoty - ile możesz wydać ?

1000-1500 myśle,że mógłbym zainwestować.

Co o tym zestawie myślicie?  :

1.https://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-cera-p-t-audi-a4-b6-b7-320-288mm-i7511410290.html

2. https://allegro.pl/brembo-tarcze-klocki-p-t-audi-a4-b6-b7-320-288-i7547992174.html

Edytowane przez Mr.Lovalova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mr.Lovalova napisał:

Nie rozumiem w takim razie - nic nie pisałeś o tym, że posiadasz swap'a na 320/288, czy może jednak masz serię 312/255 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak masz 312/255 musisz jeszcze zainwestowac w zaciski, jarzma i oslony na tyl zeby zalozyc te zestawy. Koszt tego wszystkiego to okolo 1000zl (po regeneracji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np klasyk tarcze zimmermann i klocki ferodo. Ogolnie warto robic 320/288, roznica jest bardzo duza. Ale na wszystko 2k trzeba przygotowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bartez90 napisał:

Ale na wszystko 2k trzeba przygotowac.

Jak ma byc na zicher to malo bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie jak policzę z nowymi przewodami, płynem i złożeniem tego wszystkiego do kupy to ze 3k wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! zabieram sie za kupno tarcz i klockow do mojej A4 B7 2.0 TDI quattro 170km  , i nie jestem pewien czy wybor firmy Zimmermann + klocki ferodo jest ok , z wlepki wywnioskowalem ze tarcze jakie mialem montowane seryjnie to 1KP + 1LT

https://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamulcowa-zimmermann-100124420,0-86-100124420-1000633.html#100032 - tył

https://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamulcowa-zimmermann-100124220,0-86-100124220-464865.html#100032 - przod

po oznaczeniach i rozmiarach wywnioskowalem ktore to przod a ktore tyl , tylko reki sobie nie dam uciac ze tak jest bo jestem laikiem :)

dlatego chcial bym prosic was o pomoc ,  czy te tarcze do ktorych podalem linki beda odpowiednie ? i jakie klocki firmy Ferodo do tego musze kupic ?

a jesli popelnilem jakis blad prosil bym o podeslanie linkow z czesciami zebym mogl zrobic kompletna wymiane tarcz z klockami (przod + tyl )

 

znalazlem tez taki zestaw

https://allegro.pl/zimmermann-tarcze-klocki-p-t-audi-a4-b6-b7-312mm-i7471712297.html

 

pozdrawiam Serdecznie Kuba !

wlepka a4.jpg

Edytowane przez FMX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...