Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gaśnie przy odpalaniu.


alcompany

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam:)Mam pytanie przy właczaniu silnika zimnego gasnie mi...:/.zmieniłem dwa przewody układu zapłonowego na gazowe bo miałem przebicie na starych ale nic sie nie działo przy starycxh jak załozyłem nove to gasnie nastop jak zimny silnik...,moze temu ze mam swiece nrmalne nie gazowe a ja załozyłem te 2 gazowe?moze jakbym załozył zwykłekable zapłonowe to moze nie bedzie gasnał"?a dodaje ze mam auto w gazie.za szybka odp dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz problem podobny do tego jaki ja miałem:

http://a4-klub.pl/1-8-211/problem-odpalaniem-szarpie-strzela-wolnych-290944/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej nie masz problemów z immo daj filmik z tych prób odpalania kamera skierowana na zegary :) I tak szczerze mówiąc to nie ma czegoś takiego jak świece do LPG tak samo jak nie ma oleju do LPG :) Więc świecami się nie przejmuj :) I z twoich odpowiedzi wnioskuję że nie posiadasz VAG-a proponuję zakupić na allegro koszt ok 60 -70 zł a na pewno przy audi zwróci się nie raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o swiece do gazu to sa takie... lecz zaden porzadny mechanik i gazownik Ci tego nie poleci , bo powie ze to czysta sciema

Wysłane z mojego telewizora

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

I stawiam na czujnik temperatury cieczy chlodzacej

Wysłane z mojego telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uszkodzony czujnik by uniemożliwił odpalenie silnika, raczej by były problemy z jego odpaleniem ale by odpalił :) Musisz podłączyć VAG-a :) I daj filmik wtedy więcej będziemy wiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój G62 przez kilka dni utrudniał odpalanie aż wreszcie je uniemożliwił :decayed:

Szybka podmiana czujnika i po problemie :wink:

Zerknij w błędy na VAG'u, przy okazji rzuć okiem jaką temperaturę podaje czujnik (po wejściu w sterownik silnika, bloki wartości mierzonych i któraś tam grupa już nie pamiętam która :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy odpalaniu sonda na pewno nie :) Przecież sonda zaczyna pracować dopiero po pewnym czasie jak się rozgrzeje :) Dopóki kolega nie podłączy pod VAG-a to może być wszystko :)ale przy odpalaniu na zimno na pewno nie sonda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...