Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o takich alusach?


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie co sądzicie o alusach oryginalnych z VW z wersji SCIROCCO a dokładnie chodzi mi o taki wzór w wersji 18" do mojej audi a4 b7 do srebrnej budy ?

fela1.jpg

fela2.jpg

znalazłem też w wersji chromowanej :P

3289_2.jpg

Udało mi się wyczukać jak to pasuje do b6 w czerwonej budzie moim zdaniem jest dobrze :P \

reda419scirocco-800x600.jpg

ps sorka ze zakładam nowy temat ale nie znalazłem jakiegoś wspólnego albo źle szukałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam bo auto dopiero miech mam w przyszłości będzie prawdopodobnie air bo jak to mówią dobre koło i gleba musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zwykłym 1BE wyglada juz całkiem fajnie

jakie jest ET tej felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozstaw 5x112 , et 41 , szerokość 8J także myślę że nie będzie żadnego problemu przy założeniu i 18 już fajnie wygląda w a4 :) chociaż wolałbym pewnie 19 ale gumy drogie i nie stać by mnie było już pewnie na taki zestaw , a akurat te mogę w raz z gumami w okazyjnej cenie kupić więc może się skuszę :)

Jeszcze ten model mi się widzi ale cena zaporowa poza tym nie wiem jaki to model bo z aukcji nie wiele można odczytać

613 CHROM ! FELGI 18'' 5x112 VW PASSAT CC SCIROCCO - 3349929434 - oficjalne archiwum allegro

jak ktoś wie co to za model i wzór i jaki producent to może podesłać dane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co pokazałeś na tej stronce to replika tych co ja chce kupić mają inny rozmiar i inne et 38 i 47 a moje mają 41 i pochodzą oryginalnie od VW scirocco bo w takim aucie jeździły na początku a później przez rok w audi i dlatego mają znaczki dodatkowo dokupione audi :) Nie wiem tylko czy to et podejdzie bez żadnych problemów chodzi mi o 41 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się wcześniej zastanawiałem nad ori DTM z tym że nie wiem jaki to model jest czy przypadkiem firma OZ je robiła ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...