Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

Ed507 b6 i b7 to to samo zakładasz siłowniki 650 i niebieskie sprężyny 

Co do zamykania to 10latek nie ma problemu z zamykanie klapy,poszukaj jest nawet mój filmik z zamykanie ?

Zawartość dodana 0 minutes later

Zielone sprężyny są słabe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to w końcu lepiej dać 650N czy 635N?

Mam żonę w ciąży i nie chcę aby musiała się z tym męczyć. Wolę żeby klapa się delikatnie otwierała niż mogła wybić zęby jak ktoś się zagapi...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz żonę w ciąży, to lepiej odpuść moda. Dużo osób widzę rezygnuje z tej modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła zamykania jest taka sama, nie odczuwalne jest pod ręką 15N. Różnica polega na otwieraniu, dla mnie 650N nie wyhamowywało wystarczająco dlatego dałem 635N. Jak wyżej nitroo napisał a chłop ma doświadczenie z forum [emoji106]jeśli masz ukochaną w stanie błogosławionym to będzie lepiej jak odpuścisz.
Jak kto woli, pytania i odpowiedzi w całym wątku są dostępne więc nie powielamy.


Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość dodana 3 minutes later

Dzięki za odpowiedzi. Sprężyny i tak zamówię bo wolę je mieć na przyszłość. 

3 godziny temu, jaguaro napisał:

Jak wyżej nitroo napisał a chłop ma doświadczenie z forum emoji106.png

Wiem, wiem trochę czytam forum i widzę, że kolega ma pojęcie o czym pisze.

Edytowane przez windus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło czytać koledzy :hi:

Fajny mod Panowie, sam chciałem, ale akurat żona była w ciąży, a poza tym jest drobna, to odpuściłem. Zresztą, dla mnie ma to zawsze działać, a nie tylko powyżej +x stopni na dworze :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no niewiem czy fajny mod... w moim avancie 10 stopni na plusie i sie nie otwiera dopiero za drugim razem przejade gdzies dalej chce otworzyc i juz sie nie otwiera trzeba delikatnie reka pomoc zeby odbilo co mam zrobic?? mam po 1 oringu i 1 podkladce na strone moze dolozyc podklade?? sprezynki niebieskie i silowniki krosno 650n zestaw kupiony od lizuk z forum..... czekam na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 10plus powinno hulać bez problemu zwłaszcza na niebieskich. Widocznie coś nie domaga, może siłownik, może sprężyna a może zamek. Więcej przyczyn nie ma, wiec eliminując dojdziesz co nie gra.


Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7fe22f9588528bf2cecf8a736c885837.jpgPanowie jest taka sytuacja. Próbowałem wykręcić tą główkę i nie ma szans jej zdjąć. Wyglada jakby była wtopiona w ten metalowy bolec. Siłowniki oczywiście Krosno 650N. Jak to zdjąć żeby niczego nie połamać? Mam sprężynki, podkładki, gumowe oringi, ale nie mogę rozebrać tego siłownika [emoji848][emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa... Jak tak robiłem to kręcił się cały bolec, a ta główka nawet nie drgnęła [emoji85] Poczekam na pomoc bo ze złamana ręka chyba tego sam nie ogarnę [emoji57]

Tą metalowa wsuwkę co jest w główce trzeba wypiąć?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzymaj bolec kombinerkami a drugimi kręć główkę w przeciwną stronę jak już puści odkrecasz paluszkiem dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę próbować. Dzięki za informacje. Powiedz mi jeszcze jakiej grubości masz podkładki? Bo moje maja 2 mm i do niebieskich sprężynkę chce dać po dwie podkładki i jednym gumowym oringu.

b324fbd68e8c76e4e32e46e7a2439eff.jpgPod ta "1" a'la zaślepka/plomba nie ma żadnego bolca/śrubki? Bo spotkałem się kilka razy ze pod czymś takim było jakieś zabezpieczenie (co prawda nie w siłownikach tylko w innych rzeczach, ale z czymś takim się już spotkałem) [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj po 1 podkladce na początek jeśli będzie odrzucać klapę to wystarczy jeśli nie dodaj drugą. To zabezpieczenie nie ma nic żadnych udziwnień:) nie musisz go całkiem ściągać nawet lepiej tak nie robić później ciężko założyć. Jak będziesz zakładał siłownik na klik wskoczy na kulkę jeśli chcesz zdjąć podważyć wystarczy śrubokrętem i jednocześnie ściągać główkę siłownika z kulki. Nawet jak wyskoczy Ci całkowicie też da się założyć także spoko. Tam nie ma co się zepsuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie odkręcić tą główkę, założyłem wszystko na miejsce i bangla [emoji6] Na początku dałem jedna podkładkę, ale następnego dnia nie odrzucało klapy, dopiero za drugim otwarciem zaczęło odrzucać. Ale jak samochód postał kilka godzin to znowu nie odrzucało [emoji85] Dodałem wiec druga podkładkę i to samo - za pierwszym razem nie odrzuci, dopiero za drugim gdy samochód postoi dłużej. Jak często otwieram bagażnik (kilka razy na godzinę) to działa jak należy. Czyżby za cienkie podkładki? Myśle żeby dać jeszcze jedna (trzecia), ale czy to nie będzie juz za dużo? Według mnie jak tak ma być to mod trochę bez sensu [emoji848] Siłowniki oczywiście Krosno 650N i nowe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie masz podane długości sprezyn po ściśnięciu. Zobacz ile miejsca zostaje po złożeniu słownika, wtedy będziesz wiedział ile zastosować podkładek.
Za dużo ich również nie można dać, bo wtedy za bardzo silownik napiera na bolce.
Efektem tego może być ich wyłamanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2017 o 19:38, Marian00017 napisał:

do b6 to podejdzie, czy za monce? W b7 klapa cięższa i inny kąt otwierania chyba? Ktoś wie? Dzwoniłem i pytałem o B6 to jeszcze nie mają zestawów, ale na dnich niby będą robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, xmarox napisał:

do b6 to podejdzie, czy za monce? W b7 klapa cięższa i inny kąt otwierania chyba? Ktoś wie? Dzwoniłem i pytałem o B6 to jeszcze nie mają zestawów, ale na dnich niby będą 

Raczej tak samo jak w b7 ? ale jak mają zestawy specjalnie do b6 to poczekaj . Ja jestem zadowolony fajny bajer choć czasem może wybić zęby ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2017 o 19:38, Marian00017 napisał:

a jak ma się sprawa z B5 jeśli chodzi o ten zestaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...