Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

fca6f9776faf4bdd1ce18b24d2273b1f.jpgWcześniej siłownik był odwrócony o 180 stopni. Niestety przy 3 podkładkach i jednym oringu klapa potrafiła się nie otworzyć po kilku dniach jej nie ruszania, mimo że wszystko było nowe, a na dworze było ponad 20*C. Dziś odwróciłem siłownik (tak jak na powyższym zdjęciu), zdjąłem jedną podkładkę (zostały 2) i bede testować jak to działa. Postaram się przez najbliższe dni klapy nie otwierać także jak nie zapomnę to za tydzień napisze czy zmiana siłownika o 180 stopni coś dała i czy klapa się otwiera [emoji6]

EDIT:
Dzień później próbowałem otworzyć klapę - nie podniosła się. Nie mam już siły do tego moda... :doh:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bywa tak, że sprężyna ładnie odbija i klapa się uchyla. Ale siłowniki nie dają rady... tyle, że zdarza się to sporadycznie i jeszcze nie zaczyna mnie irytować. Teraz mam jedną podkładkę i oring. Dam dwie podkładki oraz oring i dam znać za jakiś czas jak wygląda sytuacja. Mod sam z siebie bardzo przydatny gdy niesie się torby z zakupami i nie trzeba sięgać po klapę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kierunek siłowników nie pomaga tzn ze są do wymiany. Panowie nie wiem czy wiecie ale Krosno wypuściło wadliwą serie siłowników, kłopot w tym ze nie wiem o jakim oznaczeniu. Ja swoje reklamowałem, za trzecim razem wszystko zagrało. Weźcie to pod uwagę.


Tapnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenna uwaga. U kogoś jeszcze siłowniki nie dają rady? Wieczorem zamieszczę oznaczenie siłowników w moim aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

63db8ffc036390fe82273b2003821297.jpgNa moich siłownikach takie oznaczenie widnieje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie siedzą:

siłownik.jpg

Wczoraj po tygodniu klapa się otworzyła. Zajęło to ok. 10 sekund. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieli dzisiejszy TVN turbo?
101 napraw?
Grzesiek cieszył się jak dziecko.
Skopiowali nasz pomysł[emoji23] chociaż raz byliśmy lepsi
297d3909f8bdc47dd9706f444012decb.jpga9ca24a3d3e34e98869bc417dd3fa21c.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanko. Ojciec, zakupił A4 B8 kombi przed liftem i chce mu zamontować te siłowniki itp. Jaki zestaw będzie najlepszy do tego modelu, jaki kolor sprężyn, jakie siłowniki ? Druga sprawa, żona ma A3 II 8P i też zażyczyła sobie takiego moda,  stąd również pytanie, które siłowniki oraz kolor sprężynek będzie odpowiedni.  Wiem, że obliczenia kolega robił dla modelu B6 i czy te zestawy będą w ogole pasowały. Pomóżcie nowicjuszowi :) Z góry dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2017 o 08:23, windus napisał:

U mnie takie siedzą:

siłownik.jpg

Wczoraj po tygodniu klapa się otworzyła. Zajęło to ok. 10 sekund. 

 

 

Bo takie właśnie mają być + niebieskie sprężyny . 

Ja mam taki zestaw i działa nawet w mrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Jacek70  z tego co widze to masz A4 B6, a mnie interesuje A3 oraz A4 B8, czy będa pasowaly ? 

Edytowane przez silko88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy tylko u mnie jest problem z zamknięciem klapy bagażnika z tymi nowymi silowmikami 650n? Strasznie dużo siły trzeba by  ją zamknąć ? jeszcze żona nie próbowała ale wątpię czy da radę używając nawet  dwóch rąk.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Dość ciężko jest, ale za jakiś czas siłowniki trochę się wyrobią i będzie lżej :) niestety coś za coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki ale ja jeszcze nie mam tych sprężynek bo nie mogę się o nie doprosić;/ na razie mam same siłowniki....podnoszą ładnie ale zamykanie dramat....:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, krakus4891 napisał:

podnoszą ładnie ale zamykanie dramat

No to jak założysz sprężyny to będzie jeszcze ciężej klapa chodziła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny wyrwać ciężko u nich. Tak jak wspominałem coś za coś. U mnie po kilku miesiącach siłowniki chodzą w miarę lekko moja zamyka bez problemu. Sprężyny mam ale zielone na zbyciu. Kolega z forum zamawiał grupowo dla 30 osób indywidualnie ciężko jest kupić u nich ale kiedyś się zdenerwuje i podjadę do ich siedziby mam kilka km przez miasto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, luki19862121 napisał:

Sprężyny wyrwać ciężko u nich. Tak jak wspominałem coś za coś. U mnie po kilku miesiącach siłowniki chodzą w miarę lekko moja zamyka bez problemu. Sprężyny mam ale zielone na zbyciu. Kolega z forum zamawiał grupowo dla 30 osób indywidualnie ciężko jest kupić u nich ale kiedyś się zdenerwuje i podjadę do ich siedziby mam kilka km przez miasto :)

Nie mów głośno bo za chwile cale forum bedziesz mial na glowie...;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) spoko jeśli byli by chętni mógł bym podjechać do Penta bo przez email z własnego doświadczenia wiem, że nic się nie załatwi u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Odsprzedam dwie niebieskie sprężynki,omyłkowo zakupione na znanym portalu aledrogo za 88 zł.

najlepiej odsprzedam do rak własnych we wrocku.

 

Edytowane przez kevim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...