Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)


Krzysztof102

Rekomendowane odpowiedzi

No to też jest jakies wyjście Arturoo. Faktycznie zobacze ile tam jest miejsca i czy w ogóle coś tam wejdzie.

W C5 standardowo jest 650Nm a ja kupiłem od TOM77 takie 690Nm. Jak juz troche klapa pójdzie w górę to odzie samo tylko własnie poderwanie jest problematyczne.

lift ori.ma 690 ostatnio oglądałem u jednego grubasa na Tychach:wink::grin:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

Tak jak C6 już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też jest jakies wyjście Arturoo. Faktycznie zobacze ile tam jest miejsca i czy w ogóle coś tam wejdzie.

W C5 standardowo jest 650Nm a ja kupiłem od TOM77 takie 690Nm. Jak juz troche klapa pójdzie w górę to odzie samo tylko własnie poderwanie jest problematyczne.

lift ori.ma 690 ostatnio oglądałem u jednego grubasa na Tychach:wink::grin:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

Tak jak C6 już

No ok jak tam chcesz, ma mam lifta własnie i miałem założone oryginalne 650Nm. Niestety nie potwierdze bo juz je wyrzuciłem i nie tego temat sie tyczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że sam zrobiłem wielkie oczy jak to kuknolem, ale w sumie to nie oto chodzi żeby się licytować :wink:

:closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania siłowniki od Tom77 KROSNO 650N 24520 i dwie zielone spręzynki 32mm. Zestaw do A4 b6. Cena w zestawie to 70 + KW. Mam żonę w ciaży i nie da rady zamykać klapy na tym modzie. Wracam do serii. Zestaw założony był tylko 1 tydz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania siłowniki od Tom77 KROSNO 650N 24520 i dwie zielone spręzynki 32mm. Zestaw do A4 b6. Cena w zestawie to 70 + KW. Mam żonę w ciaży i nie da rady zamykać klapy na tym modzie. Wracam do serii. Zestaw założony był tylko 1 tydz.

PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania siłowniki od Tom77 KROSNO 650N 24520 i dwie zielone spręzynki 32mm. Zestaw do A4 b6. Cena w zestawie to 70 + KW. Mam żonę w ciaży i nie da rady zamykać klapy na tym modzie. Wracam do serii. Zestaw założony był tylko 1 tydz.

PW.

Kajak w Twoim ulepie i tak tej szpachli nie uniesie :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odsprzedania siłowniki od Tom77 KROSNO 650N 24520 i dwie zielone spręzynki 32mm. Zestaw do A4 b6. Cena w zestawie to 70 + KW. Mam żonę w ciaży i nie da rady zamykać klapy na tym modzie. Wracam do serii. Zestaw założony był tylko 1 tydz.

aktualne jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest ktoś z warszawy lub okolic kto ogarnia ten temat i może odpłatnie zaintalować to w moim avancie? :hi:

Ale tu nie ma absolutnie żadnej filozofii :) podważasz zabezpieczenia - wyciągasz stary siłownik, wkładasz nowy z założoną sprężynką, podkładką i o-ringiem i po sprawie :) / nowe siłowniki wskakują jak zatrzask (nie trzeba podważać zabezpieczenia). Dla wymagających przyda się druga osoba do podtrzymania klapy - ale da się to zrobić samemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dybry Panocki

Ale mnie tu długo nie było :decayed:

Modzik śmiga w sumie zostawiłem na razie niebieskie sprężynki jakoś brak czasu na zmianę na zielone :grin:

tak...ale zielone były dłuższe :wink:...to były te z b6 ....

A mozna zamówić z penty zielone ale krótsze? Szukalem u niego na stronie katalogu ale wywala na jakąś niemiecka strone a ja ni fer sztejn.

Znalazlem jeszcze inna firmę która też handluje takimi sprezynkami, tylko jestem teraz w robocie i nie mam dostępu do kompa zeby podać nazwę firmy. Wieczorem może coś ogarne.

Popatrz w pierwszy post tam masz podane sprężynki 25mm zielone i niebieskie

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

Przemek....tak mi do głowy przyszło ,czy by nie brać standardowych siłowników i mocniejszych ale krótszych sprężyn :wink:

klapa dodatkowo poszła w dół :thumbdown: ...zdjąłem springi bo był problem z domykaniem :thumbdown:

problem z B5 jest z miejscem na tłoczysku po zamknięciu klapy tak jak ci pokazywałem tam zostaje max 11m miejsca

musiałbyś pogadać z kolegą TOM77 czy jest opcja zamówienia jakiegoś siłownika który będzie miał krótszy cylinder tak żeby więcej miejsca zostawało na tłoczysku.

wydaje mi się że może być słabszy ponieważ klapa w B5 wydaje się na tyle lekka że w połączeniu ze springiem zielonym powinien śmigać bez problemów kwestia żeby tylko utrzymał klapę w górze.

Cóż musicie testować różne rozwiązania, ale ja bym zaczął od poszukania siłownika z krótszym cylindrem a potem do niego dobierał sprężynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie sa mocniejsze od zielonych Arturze:wink:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

Acha klapa do tej pory nie opadła, a mod dalej cieszy:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zmieniłem na niebieskie...na zielonych po dłuższym postoju i przy temp poniżej 20 st nie chciało dzwigać klapy, niebieskie mam 3dni i jest kolosalna różnica, zobaczymy jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety sprężynka zachowuje swoje właściwości tylko jeżeli stan rozprężenia jest stanem spoczynku

u nas sprężynki większość czasu spędzają w pozycji sprężonej/skompresowanej co po czasie osłabia ich działanie

tak jak już pisałem mod nie jest idealny

u mnie na niebieskich działa bez problemowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem niebieskie sprężynki i jak na razie mod działa i cieszy nie tylko mnie ale również przechodniów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś luźne niebieskie sprężynki??

dziś przez przypadek test był a A6C5 na siłownikach kraft:decayed:

20140419_144502.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...