Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napinacz, łańcuch rozrządu 1.8T BEX AVJ


kamil7361

Rekomendowane odpowiedzi

Moze przy 10 strzale mechanior w koncu trafi :ph34r: a tak powaznie moze zaczac od sprawdzenia cisnienia oleju bedzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy tak przyglądam się problemowi tego zasranego napinacza, piszecie tu że na postoju grzechocze. U mnie troszke inaczej, na postoju cisza, ale za to podczas jazdy kiedy np zredukuje na 3 bieg i chce kogoś wyprzedzić depne po gazie i wtedy dźwięk jest taki jak bym jechał dieslem, słychać taki turkot, występuje to w zakresie obrotów 2-3 tys wtedy jak jest największe zapotrzebowanie na moc, jak już się rozpędzi to wszystko w porządku. Mechanik mówi ze to ten napinacz, spróbuję nagrać to ale w kabinie są inne szumy i nie wiem czy wychwyci telefon. Miał ktoś tak już?

A propo kolegi który wstawił film z dźwiękiem swojego AVJ, jak ostygnie silnik to nagram swojego i wrzucę bo teraz wiatrak wyje :)

Edytowane przez Grzechoo131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ciśnienia jeszcze nie, ale ostatnio ściągnęliśmy mise żeby sprawdzić smoka a tam w smoku dziura że palec wchodził, jest już nowy więc na pewno czysty. Trochę się boję ze cześci tej siateczki poszły w obieg gdzieś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo. Nastawnik plus lancuch wyszedl mnie ponad 500zl. Orginalny rzecz jasna. Wina byl zly olej lanu przez poprzedniego właściciela . Dodatkowo rozrzadbyl zle ustawiony i lancuch nieco sie naciagnal o 13mm...

Wysłano z Galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawnik znaczy napinacz? Za 5 stow to raczej nie orginalny :-P ale dzieki z podpowiedzi na pewno temat zglebie. Czy po tych zmianach odczules poprawe w osiagach?

Wysłane z mojego ST17i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo. Nastawnik plus lancuch wyszedl mnie ponad 500zl. Orginalny rzecz jasna. Wina byl zly olej lanu przez poprzedniego właściciela . Dodatkowo rozrzadbyl zle ustawiony i lancuch nieco sie naciagnal o 13mm...

Wysłano z Galaxy S5

Za 500zł? Chyba oryginalny chińczyk :) Dzwoniłem ze 3 tyg temu do ASO VW żeby dopytać kontrolnie ile kosztuje napinacz łańcuszka... 2300zł :)

Edytowane przez michalm320
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to ja bym chciał zebyś mi załatwił w takiej cenie jedną sztuke :D

mysle ze sam mozesz sobie poradzic :) jest duzo sklepow z tym.. niemca sie nie oplaci chinczykow, bo nikt tego nie kupi :)

+49 (0)6022 - 70 92 70

0049 (0) 711/ 81 477 488

nr krajowy jak by cos... +48 606 213 468

moge dac ci foto swojego ORG,,, jak nie jestes w stanie uwierzyc ze mozna kupic taniej :D

Czy po tych zmianach odczules poprawe w osiagach?

Wysłane z mojego ST17i przy użyciu Tapatalka

w osiagach nic sie raczej nie zmienilo :) auto jak targalo tak targa dalej :) tyle ze lepiej odpala na zimnym.

Edytowane przez kmiot89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mieszkam ;) wiec wiem ze chinczykow nikt tu nie kupuje. Niemce muszo miec orignalne... fotkę ogarne jak pojde do garazu ;) teraz jak widac ciezko pracuje [emoji5]

Jakies zyczenie co do fotki? Żeby niebylo gadania ze z neta wrzucilem? [emoji1]

Aha.

A co do polskiego nr to akurat znalazlem pana ktory w polsce sprzedaje takie rzeczy. w okolicy 500zl niestetu lancuch trza dokupić osobno

Wysłano z Galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo ;)ae347db95861b2f50cdc526adf58d4bc.jpg

47a477d7d71bbaf5b96926703a3d7df9.jpg

058 109 088 H

Sory za jakosc. Dorbie inne jak chcesz [emoji4]

A tak odbiegajac od tematu audi. A zostajac przy cenach. Jim beam devil cuts. Kosztuje tu 15.99€

A w polsce w sklepach internetowych cena od 119pln

3b85b4ae1e9dbc900b2715835eddc101.jpg

Wysłano z Galaxy S5

Edytowane przez kmiot89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to chinol, znaczek audi przyklejony, a druga sprawa to nie powinno na nim być żadnych innych numerów oprucz oryginalnych, zresztą wszystko wyjdzie po czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczek audi przyklejony,

no klejony :D na super glue. :)

na poprzednim bylo tak samo. i tez bylo wiecej nr...

tylko tyle ze poprzedni właściciel go nie wymieniał, czyli w audi dali mu chinola?

znaczek audi przyklejony,

no klejony :D na super glue. :)

na poprzednim bylo tak samo. i tez bylo wiecej nr...

tylko tyle ze poprzedni właściciel go nie wymieniał, czyli w audi dali mu chinola?

http://archiwum.allegro.pl/oferta/napinacz-lancucha-rozrzadu-czujnik-vw-audi-1-8-20v-i4248004613.html

http://media.europaparts.com/catalog/product/cache/1/image/cd6085ca2ccd08373d4b6de971808fb4/0/5/058109088k-oem.jpg

tu nawet znaczka nie ma :)

a co do znaczkow. to jest duzo do gadania, robie czesci do audi q7... na ani 1 nie ma znaczka... a nr katalogowy jest tylko na naklejce która kleje.... a potem drukowana tuszem, po czym i tak jest malowane :) lub chromowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze , http://allegro.pl/napinacz-lancucha-rozrzadu-vw-bora-golf-iv-1-8t-i4513838171.html to jest napinacz taki jaki masz , zauwaz tloczenie napisow loga itp, identyczne jak na Twoim rozmieszczenie wszystkich napisow i loga,. na chionolach zreszta logo jest bardziej wyrazne tak jakby bardziej wystaje , przy cewce napinacz tez rozni sie trroche odlew, jest prostokatny, w ori jest taki zaorkraglony i tloczenie i logo jest zupelnie inne...

w orig tloczenie loga jest delikatniejsze, logo nie wyroznia sie tak i znaczek loga audi ma delikatniejsze scianki , to sa niuanse ale wlasnie tak mozna poznac podrube

w załączniku dodaje zdjecie ori , widac to co pisalem, inne rozmieszczenie napisow , logo jest delikatniejsze nie wyorznia sie tak i widac roznice w odlewie przy cewce elektrozaworow, przewinelo mi sie juz sporo napinaczy przez reke i daje sobie reke uciac ze masz zamiennik, nie mowie ze zle, oby pojezdzil jak najdluzej ale nawet w niemczech nie da sie kupic ori napinacza za 500 zł bez przesady skoro ori kosztuje 2k...

ydef5kmr.jpg


poza tym najnowsza rewizja sprzedawna w aso ma koncowke K .


na niemieckim ebayu tez sie roi od chinolow wiec ..... niemcy to zaden wyznacznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w takim razie orginalnie tez byl zamontowany hinol? i przezyl 151kkm? bo nie czaje. skoro moj mechanik kupil go tu na wzor "starego"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...