Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Philips ColorVision - Dodaj koloru swoim reflektorom


michałswd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wydaje mi sie ze firma Philips wypuscila bardzo ciekawe żarówki na nasz rynek

Napewno znajda zastosowanie w naszych OOOO jak i innych pojazdach :wink:

Co przemawia za żarówkami tego typu zmiana koloru swiatła (świetnie wyglądaja soczewki ) no i nie potrzebuja przetwornic ani wymyślnych instalacji

kolejnym plusem jest posiadanie świadectwa homologacji ECE R37 " żarówki są w pełni legalne w swietle naszych przepisów "

Troche informacji odnośnie żarówek znajdziecie pod tym linkiem :

Philips ColorVision, oświetlenie samochodowe

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do soczewek to mialem okazje ogladac w fokusie St , Lampy mialy malowane srodki na czarno i zarówki w kolorze Zielonym

Efekt podobny jak w temacie " Jak zrobic czerwone soczewki " zdjecia sa w jakims temacie na forum

Światlo było koloru białego jednak w samym reflektorze głównie soczewce bylo zielono :D

Zdjec niestety nie robiłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, ale poza efektem wizualnym nie przekłada sie na ilosć swiatła na drodze, a to chyba wazniejsze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to na zywo wyglad??szkoda ze predzej na tego posta nietrafilem bo niedawno kupilem nowe zarowki za 100 zeta :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladac moze i wyglada ale raczej jak ciepla barwa ~4000k wkladajac obok postojowki led to osramy tworza z nimi piekna flage watykanu pomijajac fakt ze swieca bardzo ale to bardzo slabo a w deszczu tragedia .

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żółte światła czasem nie są zakazane w PL od jakiegoś czasu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeczki wyglądają naprawdę kusząco i bardzo ładny efekt jak widać, ale nie oszukujmy się coś za coś. Jestem pewny, że dają mniej światła niż chociażby zwykłe Navary czy Philipsy, ponieważ posiadają kolorową bańkę co w efekcie zabiera światło:D Od bidy dla bajeru wrzucił bym je w halogen, zielone bądż różowe :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...