Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki plecak?


pastaldo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kończy się żywot mojego plecaka, a że jestem mocno przyzwyczajony do plecaka z którym śmigam do roboty i różne takie to szukam czegoś nowego. Zalezy mi na czyms firmowym i solidnym oczywiście bez szaleństw za kilka stówek. Szukałem po sklepach typu nike, puma itp ale jakoś nic mi sie nie podoba. Mój poprzedni to NIKE ale ma fajny gruby materiał z pianką na plecach i dno a te nowe wszystkie to jakies takie grubości podszewki.

Fajnie by było jakby miał kieszeń na laptop. Nie koniecznie duży bo mam 12" lapka.

Używacie czegoś godnego polecenia i podrzucicie jakiś pomysł co kupić? A może ktoś czymś takim handluje i zaproponuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do roboty zapitalam od 3 miechów z plecakiem z 4F ceny do 65 wzwyż a wydaje mi sie ze są lepsze od jakis pum, nike bo te to tylko ceną zabijają...

Plecaki - sportowe, trekkingowe, górskie i do szkoły

tylko tu na necie nie ma akurat tego modelu co ja kupiłem normalnie w sklepie 4F

pod tym linkiem jest ten który ja teraz używam

FIRMOWY PLECAK 4F MIEJSKI PASSAT PROMOCJA 2 kolory (3685615326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzisz całkiem niezły. Jakoś tej firmy w ogóle nie kojarzyłem z plecakami a w ogóle o jej istnieniu sobie przypomniałem jak napisałeś posta

:decayed:

Sprawa do przemyślenia. W razie co inne propozycje też mile widziane.

A co do mojego poprzedniego plecaka NIKE to używam go juz 7 lat i pewnie korzystał bym dalej gdyby nie padające suwaki i lekkie przetarcia. Ale to naprawiać nie bardzo się opłaci a juz na pewno nie dostane suwaków w takiej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam ten model :wink:

Plecak miejski Passat 20 4F czarno-czerwony | Turystyka \ Bagaż \ Plecaki \ Sportowe Turystyka \ Bagaż \ Plecaki \ Szkolne | Sklep Sportowy PRESTO

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

Teraz zobaczyłem, że ten sam wkleił MAJKI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja z tej samej firmy czyli coś musi być na rzeczy :naughty:

Poprzeglądam sobie co oni tu mają w ofercie wiecej ale te co pokazaliście są fajne. Szkoda że mają jedną kieszeń dużą bo przyzwyczaiłem się do podwójnej ale pewnie coś w ofercie sie znajdzie co mi podpasuje.

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

O kurcze źle spojrzałem na fotki, on ma 2 kieszenie duże tylko ta mniejsza jest fajnie zamaskowana.

---------- Post dopisany 19-11-2013 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2013 at 09:01 ----------

A miał ktos do czynienia z plecakami firmy Targus?

np

MOCNY FIRMOWY PLECAK TARGUS CN600 15,4-16,4 Wys24h (3694360096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Mają ponoć wieczystą gwarancję.

Tu przykład:

Zobacz: Dożywotnia gwarancja? Żaden problem, wyślemy ci nową torbę - Wykop.pl

Pytanie czy to podstawiony kolo który miał zrobic reklame czy faktycznie tak fajnie to wygląda bo i komentarze pod tekstem to potwierdzają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z plecakami nie do końca ale miałem przez jakiś czas torbę na lapka Targus i była bardzo fajnie wykonana :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam plecaki Campus a szczególnie ten model:

Plecak miejski Kool 20 Campus niebieski | Turystyka \ Bagaż \ Plecaki \ Sportowe Turystyka \ Bagaż \ Plecaki \ Szkolne | Sklep Sportowy PRESTO

używam już 3 lata a po praniu (kilka dni temu prałem) jak nowy. Wygodny (usztywniane plecy z gąbką), całkiem pojemny i niejedno przeżył:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Targusa CN600 od paru tygodni. Póki co się sprawdza tylko troszkę za duży jak na moje potrzeby. Ogólnie całkiem porządnie wykonany jak za taką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Targusa CN600 od paru tygodni. Póki co się sprawdza tylko troszkę za duży jak na moje potrzeby. Ogólnie całkiem porządnie wykonany jak za taką kasę.

No i przechyliłes szalę na korzyść tego plecaka. Zastanawiałem się i jeszcze szukałem alternatyw ale skłaniałem się w stronę właśnie tego. Jak kupie to napisze pare słów jak sie sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam ten plecaczek (targus cn600) od 5 lat. przez 4 lata służył mi codziennie zaczynając od rzeczy na studia po noszenie trunków na imprezy. plecak solidny i wytrzymały. Godny polecenia. Fajne były też plecaki w Tesco te w promocji Wenger ja akurat mam torbę. Fajna i wygodna.

Targus CN600 - Plecak na notebook do 15 - 16" - Sklep komputerowy - X-KOM.PL i wolałbym w sklepie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oficjalnym sklepie Targusa na allegro jest za 99 zł z przesyłką;)Targus Notebook BackPac (CN600)

No i zakupiłem z tej aukcji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z tej aukcji kupiłem. Wszystko sprawnie i szybko.

Fakt, szybko. Zamówiłem koło godz 14 zapłaciłem PayU o 18 dostałem maila że wysłali i przesyłka od 20 jest w sortowni więc jutro będzie u mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego Targusa CN600

Targus Notebook BackPac (CN600)

Wykorzystany juz pierwszy raz przy wyjeździe na delegację. Spisuje się bardzo fajnie i jest naprawdę wygodny. Tak jak ja mam lapka 12" to wchodzi on do tej kieszeni na komputer w poprzek przez co mam jeszcze bardzo dużo miejsca na dodatkowe rzeczy.

Zakup uważam za bardzo udany.

Dzięki za sugestie tego plecaka:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem plecaki firmy natalex. za***iste byly 15 i 20 l.

Szkoda ze firmy juz nie ma. Teraz mam campusa i tez zlego slowa nie powiem, a nie jedno wytrzymal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...