Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6


espanya

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie slychac zgrzyty pojawily sie dzis narazie jak skrecam w prawo jadac 20 km/h jak sie zatrzymam i robie krotkie ruchy kierownica tez zgrzyta narazie nie zawsze sie tak dzieje ,typowy zgrzyt jakby sie cos zacieralo mial juz ktos taki problem ????? Pisk,zgzyt ewidentny przy prawym kole po dokladnym odsluchaniu na postoju wszystko jest suche guma na przegubie cala jak kucniemy kolo auta jest to bardzo glosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi zgrzytało, to okazało się, że nadkole się poluzowało. Co do pisku lub buczenia - nie mam pomysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy po wymianie płynu problem ustał. Zalałem Febi zielony i objawy zniknęły. Nie wiem czy doszukiwać się dalej przyczyn, skoro jest już cicho podczas kręcenia. Czy mogła być to tylko wina płynu? Pod spodem sucho wycieków nie zauważyłem, kierownica chodzi napewno lżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze .znaczy plyn nie mial swoich parametrow i to byl problem .ja u siebie nic nie robilem pogoda nie dopisala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez pomoglo na tydzien.qymiana oleju pomoze w niektorych przypadkach .u mnie wiem ze pompa nawet lezy i czeka dawca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jeśli ustało to dobrze ale sprawdzaj poziom płynu. pompa mogła chodzić głośno bo było za mało płynu do wspomagania a zwróć uwagę czy z maglownicy nie cieknie czy nie masz wycieków jak wszystko będzie dobrze przez dłuższy czas tylko się cieszyć że wystarczyła wymiana płynu. jak będzie ubywać trza szukać wycieku, prawdopodobnie maglownica bo szkoda robić dwie rzeczy magiel z pompom . A tak na marginesie wychodzę z założenia że każdy płyn trza wymienić olej w silniku wymieniasz to dlaczego nie inwestować w inne płyny przecież prawie tak samo ważne jak olej w silniku :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wczoraj wymienilem bebechy pompy i wspomaganie wrocilo koszt . Pompa 80 zl. Olej maxxus zielony 45 za litr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, gratkii :wink: ja mam teraz inny problem, lekki wyciek płynu chłodzącego który widać na misce olejowej, prawdopodobnie pompa wody już niedomaga. Teraz mam dylemat bo pewnie pasuje juz wymienić całość czyli kompeletny rozrząd plus pompa wody przy okazji wymienie termostat i czujnik g62 bo vag pokazał mi błąd i mam nadzieje że to koniec przygód w mojej furce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ypo pierwsze w miejscu się nie kręci kołami a po drugie koła mają byc zawsze na wprost a po trzecie uklad zapowietrzony lub płynu nie ma albo jest start

---------- Post dopisany at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ----------

zauwazylem ze na forum najpierw wymieniają częśći za pareset złoty a przy tych szrotach z niemiec wystarczy dobrze zdiagnozowac usterke zazwyczaj jakas dziurka lub płyny są stare lub ich nie ma haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ypo pierwsze w miejscu się nie kręci kołami a po drugie koła mają byc zawsze na wprost a po trzecie uklad zapowietrzony lub płynu nie ma albo jest start

---------- Post dopisany at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ----------

zauwazylem ze na forum najpierw wymieniają częśći za pareset złoty a przy tych szrotach z niemiec wystarczy dobrze zdiagnozowac usterke zazwyczaj jakas dziurka lub płyny są stare lub ich nie ma haha

Jak uniesiesz auto wolno krecic kiera .a co do napraw to racja.i z tym wyciekiem sprawdz oring termostatu ja tak mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki płyn lać do wspomagania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem maxxusa mineral moze tez byc febi wazne aby mineral z klasa g0200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zna ktos dobry warsztat z regeneracja przekladni kierownicy?przymierzam sie do Pabianic jest tam warsztat polecany.moze zna ktos na pomorzu dobre miejsce?

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 10:45 ----------

brak wpisow mowi ze nie ma dobrych warsztatow.zdecydowalem sie na pabianice partyzancka 57.na efekt trzeba poczekac, jak narazie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płynu jest odpowiednia ilość. Pewnie vagiem nic nie sprawdzę w tej kwestii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...