Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kod błędu


alcompany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłem dzis na komputerze i dostałem wykresy błedów i jeden z nich nie skasowało mi tzw:P1545- jednostka sterujaca przepustnicą działanie błędne.Co by to mogło by być przyczyna ze tak sie robi?Moge dodac ze przy zimnym silniku auto gaśnie a jak sie nagrzeje to wszystko wporzadku. Lista błędów skasowanych:P0135-Obwód grz.sondy lanbda(rząd1,czuj.1)-usterka w obwodzie prądowym. 04DF-Zawór regeneracjioparów paliwa1-wyjscie otwarte. 048D-Jednostka sterująca przepustnicą-Powyżej granicy regulacji P0102-Przepływomierz powietrza-Za niski sygnał. P1559-Jednostka sterujaca przepustnicą -Błąd w ustawieniu podstawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyskakuje ci błąd od przepustnicy to albo któryś z przewodów do niej jest uszkodzony, albo jest strasznie zasyfiona, ale najbardziej prawdopodobne jest jej uszkodzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze przeczyszce przepustnice a silniczek krokowy tez czeba by było by przeczyscic?sonda odpowiada za pobór paliwa zgadza sie?jakby była uszkodzona to by pobierała wiecej paliwa.Co jeszcze musiałbym sprawdzic?A dodam ze mam gaz.A mam pytanie mapa od gazu jest a od paliwa tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczka żadnego nie ma w tej przepustnicy niestety jeżeli jest uszkodzenie to tylko wymiana. Sonda odpowiada za odpowiedni skład mieszanki jeżeli jest uszkodzona to może więcej palić i być słabszy. Mapa PB też jest w sterowniku LPG możesz ją zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa PB sama się ustawia gazownik jedynie ma wpływ na ustawienie się mapy LPG. Ale jeżeli VAG stawia na przepustnicę to wie co mówi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...