Karta platinum Apart

Dziobala

Witam.

Planuję zakup obrączek w Aparcie, posiada może ktoś z Was taką kartę rabatową? Może jest ktoś chętny pożyczyć, byłbym wdzięczny :wink:

Podobno wystarczy nr karty i na kogo wystawiona jest, ale nie jestem pewny czy tak udzielą rabatu. W razie czego proszę o info na priv.

Pozdrawiam Paweł.

Nie pożyczać karty, nie będzie ślubu, uratujecie chłopaka :polew:

A nie musi być właściciel karty z dowodem tożsamości :mysli:

kolego jak ja byłem na etapie wyboru obrączek to znalazłem sobie jubilera, który robi obrączki na zamówienie i wyszło połowe ceny co w aparcie. Idziesz do jubilera z katalogiem apartu i on robi Ci co chcesz. Oczywiście na wszystko masz papiery (certyfikaty na złoto i kamienie). A apart ma chore ceny.

Witam.

A poleci ktoś jakiegoś dobrego jubilera w Poznaniu bądź okoliach?

W aparcie koszt grubo ponad 2tysiące:/

Witam.

A poleci ktoś jakiegoś dobrego jubilera w Poznaniu bądź okoliach?

W aparcie koszt grubo ponad 2tysiące:/

Pozdrawiam.

zrobiłem ten sam myk, co Łukasz - obrączki, które z żoną zlaneźliśmy w aparcie kosztowały 3,8k - jubiler zrobił mi za 1100. zaniosłem katalog i jedyna różnica od tych z aparta, to że mam całe z białego złota, a w aparcie jest pół na pół z żółtym. niektórzy lubią przepłacać dla marki, ale jeśli nie ma dla Ciebie to znaczenia, że to jest fake aparta, to polecam taką operację :wink:

mi akurat jubiler zrobił dwu-kolorowe (żółte + białe złoto) do tego żona w obrączce ma jakieś szkiełko (tzn jakiś kamień - nie wiem jaki bo się nie znam - ona wybierała :polew:) i w aparce liczyli za nie koło 4k, a ja zapłaciłem lekko poniżej 2k zł

aha jeżeli chodzi o próby złota i szkiełko to w aparcie dawali takie same jak mam ja - czyli różnica tylko w cenie i pudełku na obrączki (te z aparta mają pudełko z napisem apart, a moje nie :facepalm: )

no dokładnie jak u mnie, z tym, że ja wziąłem całość w białym złocie :hi:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Dzięki Panowie za informację. To i ja tak zrobię tylko dobrego jubilera muszę w okolicach Poznania/Gorzowa znaleźć. Może ktoś ma jakiegoś jubilera godnego polecenia?

Pozdrawiam.

W Aparcie jest drożej i u jubilera zrobisz taniej, tak. Ale wiedz, że w Aparcie po zakupie w ciągu 3 lat możesz 3-krotnie odnawiać obrączki, za free. Możesz je 1-az zmniejszyć/powiększyć za free (te bez kamienia). Obrączki z białym złotem są rodowane więc są srebrne i takie jak na zdjęciu. Jubilerzy robią z białego złota ale ono jest i tak żółtawe i nie daje takiego kontrastu jak z katalogu. Wszystko ma + i - ;). No, a z ślubem to wiesz :decayed:

Nie wszystkie zmniejszysz w aparcie

Ja nie mogłem. Popatrzyła w katalog i powiedziała nie

Oczywiście u jubilera sie dało bez problemu, jeszcze ja cała spolerowal, ze sie jeszcze bardziej swieci

Cena 20 zł