Karta platinum Apart

Recommended Posts

Witam.

Planuję zakup obrączek w Aparcie, posiada może ktoś z Was taką kartę rabatową? Może jest ktoś chętny pożyczyć, byłbym wdzięczny :wink:

Podobno wystarczy nr karty i na kogo wystawiona jest, ale nie jestem pewny czy tak udzielą rabatu. W razie czego proszę o info na priv.

Pozdrawiam Paweł.

Share on other sites

Nie pożyczać karty, nie będzie ślubu, uratujecie chłopaka :polew:

A nie musi być właściciel karty z dowodem tożsamości :mysli:

Share on other sites

kolego jak ja byłem na etapie wyboru obrączek to znalazłem sobie jubilera, który robi obrączki na zamówienie i wyszło połowe ceny co w aparcie. Idziesz do jubilera z katalogiem apartu i on robi Ci co chcesz. Oczywiście na wszystko masz papiery (certyfikaty na złoto i kamienie). A apart ma chore ceny.

Witam.

A poleci ktoś jakiegoś dobrego jubilera w Poznaniu bądź okoliach?

W aparcie koszt grubo ponad 2tysiące:/

Witam.

A poleci ktoś jakiegoś dobrego jubilera w Poznaniu bądź okoliach?

W aparcie koszt grubo ponad 2tysiące:/

Pozdrawiam.

zrobiłem ten sam myk, co Łukasz - obrączki, które z żoną zlaneźliśmy w aparcie kosztowały 3,8k - jubiler zrobił mi za 1100. zaniosłem katalog i jedyna różnica od tych z aparta, to że mam całe z białego złota, a w aparcie jest pół na pół z żółtym. niektórzy lubią przepłacać dla marki, ale jeśli nie ma dla Ciebie to znaczenia, że to jest fake aparta, to polecam taką operację :wink:

Share on other sites

mi akurat jubiler zrobił dwu-kolorowe (żółte + białe złoto) do tego żona w obrączce ma jakieś szkiełko (tzn jakiś kamień - nie wiem jaki bo się nie znam - ona wybierała :polew:) i w aparce liczyli za nie koło 4k, a ja zapłaciłem lekko poniżej 2k zł

aha jeżeli chodzi o próby złota i szkiełko to w aparcie dawali takie same jak mam ja - czyli różnica tylko w cenie i pudełku na obrączki (te z aparta mają pudełko z napisem apart, a moje nie :facepalm: )

Share on other sites

no dokładnie jak u mnie, z tym, że ja wziąłem całość w białym złocie :hi:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Share on other sites

Dzięki Panowie za informację. To i ja tak zrobię tylko dobrego jubilera muszę w okolicach Poznania/Gorzowa znaleźć. Może ktoś ma jakiegoś jubilera godnego polecenia?

Share on other sites

W Aparcie jest drożej i u jubilera zrobisz taniej, tak. Ale wiedz, że w Aparcie po zakupie w ciągu 3 lat możesz 3-krotnie odnawiać obrączki, za free. Możesz je 1-az zmniejszyć/powiększyć za free (te bez kamienia). Obrączki z białym złotem są rodowane więc są srebrne i takie jak na zdjęciu. Jubilerzy robią z białego złota ale ono jest i tak żółtawe i nie daje takiego kontrastu jak z katalogu. Wszystko ma + i - ;). No, a z ślubem to wiesz :decayed:

Share on other sites

Nie wszystkie zmniejszysz w aparcie

Ja nie mogłem. Popatrzyła w katalog i powiedziała nie

Oczywiście u jubilera sie dało bez problemu, jeszcze ja cała spolerowal, ze sie jeszcze bardziej swieci

Cena 20 zł

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.