Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napinacz łańcucha rozrządu 1.8


blind0

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tłukło się na ciepłym silniku podobnie jak u Blind0 jak jeździłem to cisza. Możliwe że jutro przed południem odbiorę auto także napisze co i jak ale nie na 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to daj znać jak chodzi maszyna :)

ja chociaż chciałem to niestety nie dane mi to zrobić w tym roku :|

Gdzie nie dzwonie to już mnie chcą upchać na nowy rok :thumbdown:

Ludzie nie chcą zarobic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebrałem tylko pojawił sie inny problem przejechałem jakieś 10km chodziło normalnie a teraz tak jakby przerywa jak dodaje gazu a dźwięk podobny jak by tłumika nie było hehe rano jadę do gościa. W sumie wyszło mnie 775zł napinacz łańcuch i uszczelka + robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mu części zostały jakieś i zapomniał powsadzać z powrotem :P

Powiedz mi za ile części dorwałeś, a ile dałeś za robocizne ?

Bo u mnie to jednak dość drożej wychodziło.

Także zanim się w styczniu za to zabiore to może Twoja wiedza mnie uchroni od wiekszych wydatków;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

545zł napinacz z łańcuchem reszta robota i jakaś uszczelka. Byłem dzisiaj i zostawiłem auto powiedział mi że przebicie gdzieś jest mam nadzieje że jutro już będzie wszystko ok bo mnie nerwica bierze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie Ci sie, co troche bez auta. to fajnie ze dorwales mechanika ktory Ci to za tyle zrobil :) tak czy siak jestes juz bliski sukcesu :D to widze, ze musze jeszcze poszukac jakiegos tanszego szamana do naprawy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydatne przy wymianie; Imageshack - dscn5693.jpg

Mówicie,że zmieniacie te napinacze więc interesuje mnie cena i firma napinaczy które macie zamontowane.Może ktoś może polecić jakiś zamiennik napinacza z wiązką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ori napinacz + łańcuch i uszszczelka FEBI z tego co wynika z maila jak pytałem. Oczywiscie + 10 dni na zwrot.

NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU VW AUDI 1.8 20V ZESTAW! (3793204710) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dziwne tylko, że pare ruchów myszką dalej był ten sam zestaw za 100 pln wiecej O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie napinacze co pokazujecie z allegro to chińskie podróby. Przeglądałem kiedyś stronę chińską z różnymi podrabianymi częściami do aut (coś w stylu ebaya) i widziałem pełno takich napinaczy, spokojnie można by było je mieć za ok. 300zł z opłaconym cłem, więc się nie ma co dziwić, że tego jest teraz pełno na allegro. Np. na tej aukcji Audi Vw 1.8 napinacz łańcucha rozrządu 058109088E (3795286168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na trzecim zdjęciu widać znaczek DE, no właśnie tylko ta literka E coś w nie tą stronę jest zrobiona :doh: Dlatego nie spodziewajcie się za dużo po takich napinaczach, może pochodzą trochę, a może za chwilę padną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ci co maja napinacz z wtyczka sa w doopie ze tak sie wyraze bo jak chca cos dobrego to musza udac sie do ASO za worek pieniedzy

dobrze ze bez wtyczek maja zamienniki za niewielką kasę nie pochodzące, mam nadzieje, z chin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łańcuch na 1000000% jest taki sam jak kupisz w ASO, jest to IWIS

co do napinacza to nie jestem na 100% pewien, ale wyglada na ori

cena tez dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym napisem DE to był tylko pierwszy lepszy przykład jak można stwierdzić co, że to podróby z chin, na tej aukcji co pokazałeś to z kolei jest zeszlifowany znaczek OOOO, co może sugerować podróbę.

Tak jak zresztą kolega pioteros powiedział, że póki co nie ma dobrych zamienników napinaczy z wtyczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ori napinacz w Edpolu z wtyczka, ori 770pln, łancuch 150 bodajże. :facepalm:

No chyba, że ten z linku Musznika jest jeszcze w miare wiarygodny to można to jakoś przebolec cenowo :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...