Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana uszczelniaczy


SMS

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś moze mi podpowiedzieć jak sie wymienia uszczelniacze walka mechanizmu różnicowego, foty mile widziane, z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od lewej poloskikoego ale od prawej tez widze ze podcieka tylko mniej.

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

poloski

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

Koledzy doradzi mi ktos?

---------- Post dopisany 09-01-2014 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2013 at 21:06 ----------

chodzi mi najbardziej o to czy bez rozkrecania skrzyni wyjda polosie obie i czy pozniej wejda bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem ?

Spusc olej, wyciagnij półosie, wsadz palucha, sprawdz gdzie jest opór i wyciagnij uszczelniacze. Jak ciężko idzie to wsadz dwa śrubokręty. Wbij nowe i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze to takie proste a wole sie zawsze upewnic. a jaki olej lejemy do skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za pomoc.

---------- Post dopisany 10-01-2014 at 09:24 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 22:09 ----------

Koledzy czy to jest numer ori simeringu polosi 016409399B i wym 45X60X8?

---------- Post dopisany 29-03-2014 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 09:24 ----------

Koledzy a co to za czesc przykrecona do skrzyni od strony lewej polosi, nie chodzi mi o flansze polosi tylko o taki jakby dekielek,ten na ktorym jest korek stanu oleju.

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 17:29 ----------

Koledzy czy po wymianie uszczelniacza wybieraka biegi moga wchodzic ciezko, nawet nie o tyle biegi co sam wybierak?

---------- Post dopisany 07-04-2014 at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 21:08 ----------

koledzy a gdzie dostane ori uszczelniacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cieknie mi skrzynia na uszczelniaczach. Nie orientujesz sie ile kosztuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam po co Ci z ASO, kup w Icarsie, pare złotych kosztują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corteco po ok 15-20zł /sztuka, w aso bedziesz miał przebitke 3x tyle za to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli brać corteco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego koledzy pytalem jakie uszczelniacze bo tydzien temu zalozylem corteco i dalej cieknie z uszczelniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smarowałeś olejem je przed montażem? założyłeś je dokładnie tak jak stare? i pytanie czy oczysciles dobrze miejsce po starym uszczelniaczu i czy miejsce uszczelnienia nie wyrobiło się na flanszy od przegubu, bo to też może się zdarzyć, będzie mały rowek i żaden uszczelniacz nie pomoże, flansza do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nasmarowałem ich olejem. flansze wydawaly sie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w dyfrze wymienialem, na nowych z poczatku sie troche pocilo i jest troche mokre w ich miejscu, ale z czasem nic wiecej z tym sie nie dzialo wiec uznalem ze niech tak zostanie i jest ok do dzis po roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to ze u mnie sie nie poci tylko cieknie troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie dobrze, rozbierz jeszcze raz, dokladnie wyczysc i sprawdz przedewszystkim czy raz, dobrze zalozyles ten simering, a dwa czy powierzchnie nie są wychrępolone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jest plan tylko najpierw musze kupic nowe, bo drugi raz nie zaloze tych samych. Jestem prawie pewien ze cos spier..... przez pospiech.

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

powiedz mi jeszcze jedno, uszczelniacze maja wejsc tyle ile sie je da wepchnac do srodka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...