Skocz do zawartości
IGNOROWANY

diagnoza błędu sonda czy katalizator?17511 oraz 16804


iwan88

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego miałby wyskoczyć błąd grzałki skoro sondy nie będzie? zmierze jeszcze raz opór jak ostygnie

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

ok jeszcze silnik całkiem nie ostygł i mierząc mam opór 3,9:kwasny:

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Łukasz a czy po wyłączeniu 2 sondy nie masz żadnych problemów z autem?, najwyżej jak nie podziała pomysł który opisałem wcześniej to wyłącze sobie 2 sondę i zobacze wtedy co za błędy będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem z tym błędem jestem po wymianie katalizatora i po przejechaniu 2000km znów zapaliła się kontrolka i teraz nie wiem co robić.

http://allegro.pl/audi-a4-1-6-1-8t-2-0-b6-b7-katalizator-komplet-24h-i5143447001.html

Taki zamontowany jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten sam problem z tym błędem jestem po wymianie katalizatora i po przejechaniu 2000km znów zapaliła się kontrolka i teraz nie wiem co robić.

http://allegro.pl/audi-a4-1-6-1-8t-2-0-b6-b7-katalizator-komplet-24h-i5143447001.html

Taki zamontowany jest

Udało Ci się rozwiązać problem? Miałeś jakieś objawy typu szarpanie przy przyśpieszaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się pala te 2 błędy. Nie wiem dlaczego, ale czasami same znikają, ostatnio po zatankowaniu. Wkrótce pewnie znów się pojawi :-\ sugestie? 

 

20190822_175927.jpg

20190822_175932.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sonda się kończy, do tego katalizator tak samo. Czasami te błędy spowodowane są źle wystrojonym lpg. Jakbyś porobił logi 2+33 statyczne i dynamiczne na obu paliwach to byś się dowiedział coś więcej.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...