Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

brian napisał:
Piekna sztuka, naprawde robi robote, jak stolki zmienisz bedzie wogole malina.

Jakbym miał zmieniać fotele to już tylko na te z RS4, ale jednak trochę nie na mój budżet taka wygoda za kilka tys. euro :decayed:

sh_akal napisał:
W środku z s-line masz tylko kierownice i gałkę. Fotele s-line miały wytłoczenia na oparciach przynajmniej skórzane, nie wiem jak materiałowe. No i podsufitka powinna być czarna, ale podobno taką konfiguracje też można było sobie wybrać, że sufit jasny.

Na moje oko to są fotele s-line materiałowe kubełkowe, wcześniej w 2.0 materiałowe miałem te zwykłe i dosyć się różnią. Jest regulacja lędźwiowa, wysuwane i regulowane podudzie. Poza tym co do wewnętrznego pakietu s-line wydaje mi się, że zalicza się również całe podświetlenie, czyli pakiet światło.

Dzięki wszystkim za miłe słowa :wink:

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz 16" felg na zimę to lepszego wyboru nie ma: felgi z A6 C6

kcgq.jpg

NOWE Oryginalne Alu AUDI A4, A6 C6 16'' GLIWICE (3735008806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fabryce mocy, jedyne sensowne miejsce w regionie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, trafiło się szczęśliwie :wink:

Dorzucam do tematu wykres, wcześniej zapomniałem:

http://s17.postimg.org/gpei2qwnj/audi99.jpg

Spory spadek mocy na kołach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, trafiło się szczęśliwie :wink:

Dorzucam do tematu wykres, wcześniej zapomniałem:

http://s17.postimg.org/gpei2qwnj/audi99.jpg

Spory spadek mocy na kołach :whistling:

Hmm z tego co się orientuję to w 3.0 TDI - A4, A5, A6 - po programie spadki mocy na kołach to 70 - 85. Fabrycznie jest zdaje się też ponad 70. W innych 4x4 np. Imprezach chyba zdarza się i po 100, a Cayenne i 180, z tego co kojarzę. Ale jak masz jakieś fajniejsze wykresy z 3.0 TDI, to chętnie zobaczę i wezmę pod uwagę przy następnych korektach :wink:

Na wiosnę u mnie kilka zmian, niedługo wrzucę zdjęcia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, trafiło się szczęśliwie :wink:

Dorzucam do tematu wykres, wcześniej zapomniałem:

http://s17.postimg.org/gpei2qwnj/audi99.jpg

Spory spadek mocy na kołach :whistling:

standardowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, trafiło się szczęśliwie :wink:

Dorzucam do tematu wykres, wcześniej zapomniałem:

http://s17.postimg.org/gpei2qwnj/audi99.jpg

Spory spadek mocy na kołach :whistling:

Hmm z tego co się orientuję to w 3.0 TDI - A4, A5, A6 - po programie spadki mocy na kołach to 70 - 85. Fabrycznie jest zdaje się też ponad 70. W innych 4x4 np. Imprezach chyba zdarza się i po 100, a Cayenne i 180, z tego co kojarzę. Ale jak masz jakieś fajniejsze wykresy z 3.0 TDI, to chętnie zobaczę i wezmę pod uwagę przy następnych korektach :wink:

Na wiosnę u mnie kilka zmian, niedługo wrzucę zdjęcia :naughty:

Skoro tak to spoko, nie znam się aż tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci się jak psu... :decayed:

Fajna felga, ostatnio na A6 widziałem i na żywo lepiej niż na zdjęciach :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furmanka ale rzuciłbym koła w kolor L8AU. Byłby taki nocny łowca- fajnie by się to zgrało z ciemną karoserią i ciemnymi szybkami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furmanka ale rzuciłbym koła w kolor L8AU. Byłby taki nocny łowca- fajnie by się to zgrało z ciemną karoserią i ciemnymi szybkami :decayed:

Spoko, jak się ubrudzą to są prawie w tym kolorze :decayed: Jakbym miał felgi RS to pewnie by pasowało, tych raczej nie będę malował :wink:

---------- Post dopisany 29-04-2014 at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 18:43 ----------

Audi zaliczyło w weekend pierwszy ślub

weselne.jpg

---------- Post dopisany 06-06-2014 at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2014 at 22:57 ----------

Ostatnio trochę się działo u mnie. Wymieniony komplet wtrysków na nowe Bosche, właściwie profilaktycznie; dołożone ramka biegów i klapka popielniczki na aluminium szczotkowane, aby było do kompletu z listwami, pikowany uchwyt ręcznego RS4, a ostatnio także dokładka S4 + podwójne końcówki Ulter fi 90mm na zamówienie. Wrzucam pare fotek:

IMG_7976.jpg

DSC_0187.jpg

Brzydkie dieslowe końcówki zamienione na:

IMG_7972.jpg

IMG_7971.jpg

Tak to wygląda:

IMG_7973.jpg

W dokładce S4 musiałem jeszcze dociąć sobie miejsce pod zakładany hak.

Jak ktoś jest zainteresowany dokładką S-line kolor LZ9Y bez rys za osiem dych to zapraszam na pw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...