Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zamontowane kompletne BOSE z przodem podpiętym pod wzmacniacz + blendy z logo :)

bose2.jpg

bose3.jpg

bose1.jpg

Widzę, że u Marcina w Krakowie byłeś. Zadowolony z montażu? Odczuwalna różnica jakości dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że u Marcina w Krakowie byłeś. Zadowolony z montażu? Odczuwalna różnica jakości dźwięku?

Zgadłeś :naughty: Przy cichej grze odkryłem nowe dźwięki w piosenkach, przy głośniejszej słychać czysty dźwięk, ciężko podkręcić tak żeby cokolwiek trzeszczało (zależy też od jakości mp3). Montaż tez spoko, żadne plastiki nie trzeszczą po złożeniu, w bagażniku chyba nawet lepiej jest.

A Ty zadowolony z kierownicy? Też mam zamiar się na nią skusić niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera to jedna z lepszych inwestycji. Jeśli nie zależy Ci na pełnej perforze to bierz z s-line B8, jest tańsza, a robi podobną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera to jedna z lepszych inwestycji. Jeśli nie zależy Ci na pełnej perforze to bierz z s-line B8, jest tańsza, a robi podobną robotę.

A jak Ci się kręci ze ściętym dołem na parkingach gdzie trzeba zakręcić dookoła? Chcę właśnie perforowaną, chociaż może nie w całości bo z S4 obszyta nićmi mi się marzy, ale cięzko będzie coś takiego trafić

kiera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci się kręci ze ściętym dołem na parkingach gdzie trzeba zakręcić dookoła?

Szybko pozbyłem się nawyku puszczania kierownicy przy pełnym skręcie kiedy kierownica odbija do pozycji prawie na wprost. Teraz ciężko jest złapać w odpowiednim momencie kółko. Kwestia przyzwyczajenia. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill od RSa i dokładka od cupry zrobione, wyszło zgodnie z planem :) Mocowanie tablicy rejestracyjnej i dwa czujniki parktronika pomalowane na czarno w kolor. Dokładka cupry w kolor tylnej dokładki od S4. A wyszło tak:

grill3.jpg

grill2.jpg

grill1.jpg

cupra.jpg

front.jpg

W zamierzeniu dokładka przednia ma się komponować z tylną
rear.jpg

PS. sprzedam grilla od S-lina :decayed:

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegansio! :good:


Tylko te śruby od tablicy trochę szpecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegansio! :good:

Tylko te śruby od tablicy trochę szpecą...

Wiem, od dawna zabieram się żeby je pomalować w biało i niebiesko żeby były niewidoczne, ale jakoś jeszcze tego nie zrobiłem :decayed:

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś szukał kiery, to mam oryginalnie pogrubioną z S4 b8-lift, cala w gładkiej skórze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki nie chodzą wszystkie......jakoś nigdy nie przepadałem za samym grillem RS, bardziej podoba mi się z S4, i dokładka cupry też mnie nie ciągnie ale muszę przyznać że u Ciebie całkiem fajnie to wyszło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam gdzie klubowe ramki? ??

Bana Mu :-)

Świetnie zmodzone B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegansio! :good:

Tylko te śruby od tablicy trochę szpecą...

Wiem, od dawna zabieram się żeby je pomalować w biało i niebiesko żeby były niewidoczne, ale jakoś jeszcze tego nie zrobiłem :decayed:

To już trzeba było na taśmę 3M wkleić bez dziurawienia blach. ; )

Dobrze się tu dzieje. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś szukał kiery, to mam oryginalnie pogrubioną z S4 b8-lift, cala w gładkiej skórze ;)

Szukam perforowanej, żeby pasowała do reszty.

Fotki nie chodzą wszystkie......jakoś nigdy nie przepadałem za samym grillem RS, bardziej podoba mi się z S4, i dokładka cupry też mnie nie ciągnie ale muszę przyznać że u Ciebie całkiem fajnie to wyszło :good:

Hmm nie wiem czemu Ci nie działają, później spróbuję zmienić hosting. Znudził mi się grill w kratkę, ten jest mniej pospolity :)

A ja zapytam gdzie klubowe ramki? ??

Bana Mu :-)

Świetnie zmodzone B7.

He, lubię swoje śrubki i poniemcową ramkę z tyłu :D

To już trzeba było na taśmę 3M wkleić bez dziurawienia blach. ; )

Dobrze się tu dzieje. :thumbup1:

Bałbym się że szybko stracę tablicę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ten lip wyszedł w tym kolorze :) całość mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa :) Kolega akjam zmotywował mnie do pomalowania śrubek na rejestracji i przy okazji zrobiłem kilka lepszych fot:

frontfoto.jpg

frontfoto3.jpg

frontfoto5.jpg

backfoto.jpg

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za czysty ten rodzinny avant. :decayed:

Nie drażni Cię kabelek od rejestratora zwisający we wnętrzu przed przednia szybą? Schowaj go sobie za tapicerką. Poprowadź przewód przez podsufitkę i słupek kierowcy do puszki z bezpiecznikami. Tam dołóż gniazdko 12V z zasilaniem ze stacyjki po kluczyku i masz kamerkę bezobsługowo włączaną i wyłączaną po kluczyku. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...