Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

pewnie ze jest,policja ma takie zestawienie.Jesli chodzi o zewnetrzny obiektyw to raczej zly pomysl,oblepiona sniegiem zachlapana rowna sie slaba.jakosc nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po ostatnich akcjach z kierowcami BMW i ogólnie zauważalnym chamstwem na drogach postanowiłem zaopatrzyć auto w jakiś system monitorujący jazdę. Mam pytanie o GoPro. To ustrojstwo z tego co wiem nie ma wyświetlacza LCD więc tylko nagrywa bez podglądu live. Czy można podpiąć jakiś tablet lub LCD 7" pod GoPro aby mieć podgląd na to co się aktualnie nagrywa ? Dlaczego GoPro ? bo przydałoby mi się to również w wędkarstwie ;) Więc byłyby dwie pieczenie na jednym ogniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest to GoPro?moze mi tez by sie to przydało w wedkarstwie?

Wpisz "GoPro" a wujek google pokaże co to jest:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat, bo teraz ja szukam kamerki... proszę o doradzenie zakupu czegoś do 200zł, może być nawet z Singapuru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość tego video jest beznadziejna...

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

znajoma mi to poleciła: Prestigio Roadrunner 300 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nagranie wygląda nieźle (oczywiście trzeba włączyć najlepszą jakość oglądania na youtube)

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

ale ta wymiata... LS650W NT96650 FULL HD 1080P Car Dash Camcorder 6G fixed lens [LS650W] - $66.50

ktoś zamawiał kiedyś stamtąd? niby przesyłka jest darmowa, czy trzeba mimo wszystko liczyć się z jakimiś dodatkowymi kosztami? cena w stosunku do jakości tej kamerki jest baaardzo kusząca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja też rozważam zakup videorejestratora. Przy czym interesują mnie te z najniższej półki. Na allegro jest tego bardzo dużo, a pojęcia nie mam co może być warte uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banan87 na 1 str. masz mojego posta o zamówionej kamerce z foxoffer :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]znajoma mi to poleciła: Prestigio Roadrunner 300 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nagranie wygląda nieźle (oczywiście trzeba włączyć najlepszą jakość oglądania na youtube)

a wiesz może jak to wygląda w nocy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DamianIno - nie

patrzę teraz na to: KAMERA SAMOCHODOWA 1080p FULL HD GS1000A z GPS (3838349877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nagranie wygląda dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie dałbyś rady znaleźć samodzielnie? :wink:

prestigio roadrunner 300 night - YouTube

lenistwo:whistling: nawet nawet ta kamerka jak za tą kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....koledzy, jeżeli jak ktoś napisał wyżej przewiduje wydać do 200pln to po kilku przymiarkach osobiście uważam, że jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest chyba tylko prestigio roadrunner 300, użytkuję go od jakiegoś czasu i za tę cenę (180-190zł) jakość jest na prawdę przyzwoita, obsługa intuicyjna, sprzęt mały w częściowo metalowej obudowie o niewielkich gabarytach. Za drobny minus uznałbym jedynie dość ciche rejestrowanie dźwięku - do reszty brak zastrzeżeń :hi:....

....Jedyna moja uwaga - przy montażu uchwytu przyssawkę przytwierdzić możliwie jak najbliżej górnej krawędzi szyby - odpada praktycznie problem z pływaniem obrazu co niektórzy użytkownicy sygnalizują :wink: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taki model:REJESTRATOR JAZDY PRESTIGO Road Runner 520 KOPIER (3796459514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czekam na przesyłkę, dam znać jak to działa. Mam też taka za 120zł już od prawie roku nie pamiętam nazwy, ale nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowałem się na forum autowrzuta.pl (polecam) i tam można znaleźć naprawdę dużo informacji

hitem ostatnich dni jest ta kamerka Full HD 1080P G1W 2.7" LCD Car DVR Camera Recorder G-sensor H.264 Night Vision | eBay

mega jakość w stosunku do ceny! zobaczcie sobie filmiki, z wszystkimi kosztami wyjdzie ok. 150zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także szukam rejestratora jazdy, ale nie cierpię uchwytów na przyssawce zasłaniających widok, przydało by się coś małego co można ukryć wysoko nad i za lusterkiem co nie będzie przeszkadzać, kombinowałem z wersjami nakładanymi na lusterko wsteczne ale każda regulacja lusterka wymusza korekcję ustawienia kamerki, macie jakieś fajne patenty na zamontowanie rejestratora w aucie tak aby o nim zapomnieć ? W razie czego to wyciągnięcie tylko karty uSD, na dostępie do wyświetlacza także mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...