Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co sadzicie o tych kamerkach z media markt/expert do 100zl.jest co coś warte aby do dostawczaka wsadzić tak na wszelki wypadek?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Co z tego, że nagrywa, jak numerów nie odczytasz w razie czego.

Poszukaj G1WH lub podobnych za ok. 250 PLN -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiej jest w miarę dobra.

Kamera Samochodowa OVERMAX CAMROAD 6.1 FULL HD GPS

Jest tylko jedna wada

,przy oryginalnej ładowarce nie da się słuchać radia ponieważ zakłóca, wymieniłem na taką i jest do ładowania telefonu i do kamerki.

TOMTOM SZYBKA ŁADOWARKA SAMOCHODOWA START VIA GO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komputroniku kupiłem destinatora CA2004 ZA 139 ZŁ, nagrywa ładnie ale jej obsługa jest bardzo nieintuicyjna.

http://www.komputronik.pl/product/303519/ca-looksharp-destinator-ca2004-hd.html

mogę wrzucić przykładowe nagranie z dnia i nocy.

Edytowane przez tracer123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba wydać na kamerkę żeby nagrywała bardzo dobrze i w dzień i w nocy? Coś możecie zaproponować? Robię trasy i by mi się to przydało tylko nie chcę dwa razy kupować i nie wiem czy coś za 250zł będzie ok bo jeśli tak to po co przepłacać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem kolegi kamerkę Blaupunkt BP 2.0 i powiem że jest całkiem nieźle za małe pieniądze. Jak będę ją miał u siebie napiszę coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w komputroniku kupiłem destinatora CA2004 ZA 139 ZŁ, nagrywa ładnie ale jej obsługa jest bardzo nieintuicyjna.

http://www.komputronik.pl/product/303519/ca-looksharp-destinator-ca2004-hd.html

mogę wrzucić przykładowe nagranie z dnia i nocy.

wrzucaj kolego te filmiki bo szukam po całym necie i ni cholery nie ma żadnego z tej kamerki :)

Przeglądałem kolegi kamerkę Blaupunkt BP 2.0 i powiem że jest całkiem nieźle za małe pieniądze. Jak będę ją miał u siebie napiszę coś więcej.

moim zdaniem padaka oblukaj na jutubie porównanie blaua z prestigio i poczytaj komentarze, szkoda kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem że nic nie ma na yt z tej kamerki.
Myślę że do 130 zł daje radę, wydaje mi się że wypada lepiej od tego balupunkta i kosztuje mniej.
Jutro wrócę z editem, dam dwa filmiki po minucie w 720p, w full HD za dużo zajmują i bym pewnie miesiąc je wrzucał.







Jeszcze jeden z nocy



Edytowane przez tracer123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem że nic nie ma na yt z tej kamerki.

Myślę że do 130 zł daje radę, wydaje mi się że wypada lepiej od tego balupunkta i kosztuje mniej.

Jutro wrócę z editem, dam dwa filmiki po minucie w 720p, w full HD za dużo zajmują i bym pewnie miesiąc je wrzucał.

dzięki kolego, naprawdę całkiem nieźle jak na tą cenę, w miarę płynnie, bez klatkowania, faktycznie można sie pokusić... jeszcze jakbyś za dnia zapodał coś z większym ruchem aut, chodzi mi o możliwość odczytu tablic, nocą też w sumie :)

Edytowane przez Kois Adcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 720p nagrywa całkiem dobrze jak na takie pieniądze.

Może jutro nagram coś w dzień w 1080p czyli na max rozdzielczości.

Ale jeśli w nocy w 720p widać mniej więcej numery to w dzień w 1080p będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takową. Użytkuje ją niecały miesiąc i mogę już co nieco napisać. Obraz jak i funkcje za taką cene bardzo dobre. Można się połączyć z nią telefonem i mamy dostęp do wszystkich nagranych filmów funkcji i tryb wyświetlania obrazu na żywo w telefonie.

Jedyny minus dla mnie to taki, że kamerkę trzeba podłączyć do gniazda zapalniczki "po stacyjce". Czyli wtedy gdy przekręcimy kluczyk w gnieździe zapalniczki pojawia się prąd. Niestety nie ma ona funkcji załączania po wykryciu ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma taką kamerkę i jedyny problem jaki z nią jest, to w ciepłe dni (jakoś powyżej 25st.C) zacina się obraz - czym cieplej tym gorzej. Jak jest upał i stoi w korku to się robi lekki pokaz slajdów.

Miał ktoś może jakieś do czynienia z http://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-viofo-a119-gps? Dużo dobrych opinii na jej temat znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że temat szybko się dezaktualizuje, poleci ktoś kamerkę FHD, dobrze nagrywającą zarówno w dzień i w nocy, w cenie do max 500zł, w górnej granicy cenowej to już na pewno z GPS i nie należącą do firmy Mio ?

Poczytałem trochę o nich i o ile obraz jest super, o tyle gdzie nie spojrzeć w Internecie na opinie to po pół roku umiera bateria. Dla mnie to niedopuszczalna sytuacja,  że w momencie wyłączenia zapłonu kamerka nie zapisze filmu, bo bateria nie trzyma i urządzenie się wyłącza.

Przeglądałem nagrania z NOVATEK G1WH i w nocy tablice odczytać ciężko :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam kamery GitUp GIT2  -  to kamera sportowa z funkcją rejestratora jazdy. jakość bardzo dobra nagrywa 2k ale ja tego nie używam. jako rejestrator używam 1080/30 i low bitrate - w zupełności wystarczająca jakość. gdy używam np na nartach albo zabawa z psem to wtedy 1080/60 i high bitrate. zestaw 2 baterie do tego urządzenia kosztują ok 80zł więc może być non stop wpiete w zapalniczke i nie szkoda jak bateria przez to skończy szybko życie :). jest opcja nagrywania w pętli, różne długości klipów od 1min. do ciągłego nagrywania, opcja auto off, wykrywanie ruchu tez jest ale nie korzystam - wysiadam to wyciągam wtyczke i urządzenie się wyłącza po 3 minutach (tak mam ustawione). nie używałem nigdy typowego rejestratora który już w fazie projektowania miał tylko i wyłącznie do tego służyć więc nie mam porównania co jest lepsze, w każdym razie chcialem mieć kamere sportową na wakacje, wyjazdy na narty itd itp która nie będzie leżeć bezczynnie przez większość roku i takie rozwiązanie jakie posiadam mi pasuje, myśle że warto rozważyć taką opcję, zależy czego kto oczekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Mam problem z G1WHT u ojca w samochodzie. W kamerce karta 8GBhc. Kamerka nie nadpisuje całości karty lecz tylko wg ustawień 5 minutową pętlę, po czym wyłącza nagrywanie wywalając komunikat, że karta pełna. W ustawieniach nie ma ani słowa o nadpisywaniu karty, jest tylko wspomniane ustawienie długości pętli. Karta po sformatowaniu nagrywa się cała aż do tego samego momentu. Miał ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś inną kartę?
U mnie był taki problem gdy wrzuciłem 64Gb.
Gdy wróciłem do 32, nie ma problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję jak tylko znajdę jakąś inną kartę. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...