Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż teraz coś na nie narzekają i mi serwis polecił A119S, tam jest opcja nagrywania co prawda w HD, ale w 120 FPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na ali taką kamerkę: 

https://www.aliexpress.com/item/DDPai-mini2P-1440P-Ultra-HD-WiFi-Dash-Cam-Distorsionless-Lens-Car-Camera-DVR-Wireless-Snapshot-Auto/32921511971.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.28b94c4d1mneA4

 

Bardzo polecam, świetna jakość obrazu nawet w nocy, łączy się z telefonem przez wifi, posiada tryb parkingowy i co najważniejsze jest dyskretna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie sprawiłem Mio C320. Fajna,mała,nagrany obraz w porządku. Minus to sposób montażu(jest tylko jedna możliwość) i ładowarka z którą jest problem w Audi. To ta z "cyckiem" na dole. Po włożeniu trzeba znaleźć odpowiednią pozycję żeby zaskoczyło. Ale problem da się rozwiązać. Za mówiłem sam kabel mini USB kątowy i podłącze sobie ją pod roidmi :) Jest pod 2 USB więc nie tracę miejsca w razie np używania nawigacji lub ładowania telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie :D

Jeśli zakupie wideorejestrator "Viofo A129 DUAL" to w jakiś sposób mogę ją podpiąć do zasilania auta tak by miała stałe zasilanie?

Kamera zawiera "Przewód zasilający miniUSB (długość ok. 3,5 metra)." tylko jeśli wepnę to pod zapalniczkę stracę zapewne funkcję "Tryb parkingowy" bo zapalniczka nie działa po zgaszeniu zapłonu.

Może posiadacie zdjęcia jak rozwiązaliście to w swoich samochodach? Najlepiej na przykładzie audi a4 b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się obsługi sklepu. Są gotowe zestawy zasilające prosto z akumulatora. Navitel ostatnio taki zestaw wypuścił, typowo do kamerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Kodii napisał:

Jeśli zakupie wideorejestrator "Viofo A129 DUAL" to w jakiś sposób mogę ją podpiąć do zasilania auta tak by miała stałe zasilanie?

Zobacz na stronę wideorejestratory24 pl . tam mają zasilacze dedykowane do Viofo , maja też filmy jak to podłączyć . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję jakiejś sensownej kamerki do auta. Fajnie jakby miała tryb parkingowy i żeby na filmikach nagranych w nocy było coś widać. Budżet powiedzmy ok. 500 zł. Macie coś godnego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem xiaomi 70mai pro, więc po weekendzie powinna być. Słyszałem dobre opinie na jej temat ale powiem coś więcej jak sam ją przetestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Rumaq napisał:

Wczoraj zamówiłem xiaomi 70mai pro, więc po weekendzie powinna być. Słyszałem dobre opinie na jej temat ale powiem coś więcej jak sam ją przetestuje.

U ojca ją zamontowałem. Fajna,dobra jakość, można jej komendy wydawać po angielsku 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2019 o 22:06, Rumaq napisał:

Wczoraj zamówiłem xiaomi 70mai pro, więc po weekendzie powinna być. Słyszałem dobre opinie na jej temat ale powiem coś więcej jak sam ją przetestuje.

Jak wypadł pierwszy test?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jutro będzie otwierana, bo to prezent :P. Wtedy zamontuje i mogę wrzucić filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2019 o 20:02, Rafal napisał:

Jak wypadł pierwszy test?

Kamerka spoko, nie mam zastrzeżeń, tablice łatwe do odczytania. Wrzucam króciutki filmik z nagrania w nocy, przy rozdzielczości 1920 x 1080.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli chodzi o Xiaomi to mam pytanko.

Jak to jest z trybem parkingowym.???

Bo zastanawia mnie czy mogę ja dac pod stały plus tak by bateria była zawsze pełna.

I moje pytanko jest,czy jak jest w trybie parkingowym to pobiera prąd dopiero wtedy gdy ww tryb się zalaczy???

W ogóle jaki sposób macie na podłączenie tej kamerki,tj tylko standard gniazdo usb w zapalniczce czy można to jakoś ominąć i dac na stałe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B5 jak i b6 mam na stałe prąd w zapalniczce, także tryb parkingowy mi ciągle działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydaje się zasilacz kamerki który odłącza ją jeżeli napięcie aku spadnie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, chociaż taka kamerka dużo nie bierze. Mam kilku letni już akumulator i jak zostawiam auto na 3 dni ciągłego nagrywania to najmniejszego problemu rano z odpalaniem nie mam. Robię tak już od roku i ani razu problemu nie było. W A6 C6 od brata był problem po zostawieniu kamerki na godzinę, ale tam Aku fabryczny jeszcze siedzi, a że on teraz auta nie używa to nie śpieszno mu do wymiany go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprawdzić czy prąd jest w tym gniazdku.

Samochód będzie jeździł często i mało stal więc z aku to nie będzie problemem.

Thx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w A6 C6 pod zapalniczkę cały podpiętego xiaomi mai 70 pro i w zapalniczce jest cały czas prąd ale auto potrafi stać przez weekend i nic mu się z aku nie dzieje. Parking mode to chyba 20 min jeszcze nagrywania po zakończonej jeździe, jakoś tak mi się wydaje. Jakość kamery jest bardzo fajna no i hotspot wifi też mega przydatny, ściągasz materiał od razu po zdarzeniu np przez apkę na telefon. Nie trzeba wyciągać kart, zgrywać gdzieś itp chyba, że chce się całość zrzucić np 

Edytowane przez skubiszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka już siedzi w szaraku.

W audi mam adapter jak będzie potrzeba zamiany auto.

Jestem ogólnie zadowolony tylko nagrywa w sekcji max 3 min co jest za krótkie jak dla mnie.

Siedzi podpieta pod zapalniczke.

W obu autach stały plus.

Muszę.tylko ogarnąć tego hotspota oraz gps w wolnej chwili i mysle ze bedzie git.

Na prawdę jest to dobry wybór.

Dzięki za porade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wesz82 napisał:

Kamerka już siedzi w szaraku.

W audi mam adapter jak będzie potrzeba zamiany auto.

Jestem ogólnie zadowolony tylko nagrywa w sekcji max 3 min co jest za krótkie jak dla mnie.

Siedzi podpieta pod zapalniczke.

W obu autach stały plus.

Muszę.tylko ogarnąć tego hotspota oraz gps w wolnej chwili i mysle ze bedzie git.

Na prawdę jest to dobry wybór.

Dzięki za porade?

U ojca załącza się po stacyjce ale jej bateria daje rade 2 dni wytrzymać i czuwać. Ostatnio się przydała-gnoje chcieli mu lusterko uszkodzić ale nie udało im się skutecznie tego zrobić,kamerka wybudziła się i nagrała ich,widać jak niszczą lusterko w innym aucie. Ojciec ogarnął i dał radę zgrać na tel przez WiFi. Jakość kiepska bo przez komunikator mi wysłał i skompresowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...