Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.12.2020 o 23:40, PejotN napisał:

Siema,

Rozglądam się za rejestratorem na lusterko przód, kupowal ktos i macie cos dobrego do polecenia w rozsądnej cenie?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Chodzi o kamerkę, która pełni funkcję lusterka wewnętrznego, czy taką, która zmieści się za lusterkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie dotarło, można montować :)

 

ALPINE DVR-F800PRO + ALPINE RVC-R800.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Hugo napisał:

Zamówienie dotarło, można montować :)

 

ALPINE DVR-F800PRO + ALPINE RVC-R800.jpg

Coś sporo tych kamerek kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Hugo napisał:

Zamówienie dotarło, można montować 

Będzie pewnie 360°  :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mariusz36 napisał:

Będzie pewnie 360°  :wink:

To są 4 kamerki na przednią szybę + 4 na tylnią, domyślam się, że na 4 auta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Langista napisał:

To są 4 kamerki na przednią szybę + 4 na tylnią, domyślam się, że na 4 auta :)

Tak, tak. Flotę firmową wyposażam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie na temat tego wynalazku od chinczyka? 

 

PL.ALIEXPRESS.COM

Jabriel WIFI ukryta 1080P kamera na deskę rozdzielczą kamera samochodowa wideorejestrator samochodowy dla audi a6 c6 c5 c7 a4 b8 b6 b7 b9 b5 a3 8p 8v 8l a5 8t b9 a1 q5 q7 4l 4m,Kupuj od...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie się mega przegrzewać w lato i nagrania będą kolarzem zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam też czegoś dobrego, bo to co się dzieje na ulicach toż to szok :shock3: ... Co myślicie o Xiaomi ?? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fanatol napisał:

Szukam też czegoś dobrego, bo to co się dzieje na ulicach toż to szok :shock3: ... Co myślicie o Xiaomi ?? :eusathink:

Obejrzyj nagrania testowe i sam zdecyduj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dłuższy czas jeżdżę z 70mai pro i jak za tą kasę jest git. Oczywiście zamówiona na ali żeby było taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MIVUE J85, która gada z tylną kamerką A30. Kupiłbym taki zestaw po raz drugi. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowałem się trochę wypowiedzią kolegi i kupiłem MIVue tylko c541 i powiem , że jak na moje potrzeby idealnie. W nocy trochę gorzej, ale generalnie za ta kasę super.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem 70MAI pro+ razem z tylną RC06. I kupiłem w PL z 2 letnią gw,bo majfrendy chciały o dziwo więcej. Jest spoko. Kilka na razie minusów,jak np po aktualizacji od nowa musiałem wszystko ustawiać i idiotycznie działający asystent pasa. Jadąc autostradą i często wyprzedzając lewym pasem można dostać od gadania non stop "zmiana pasa" na głowę. Spróbuję jeszcze raz skalibrować ADAS,jak nie pomoże to wyłączam i zostawiam tylko pozostałe. 

Jakość obrazu ok,komunikaty w języku polskim na razie bez błędów. Kilka w tłumaczeniu w aplikacji. Połączenie z telefonem też bezproblemowe,chodź minusem jest że nie ma w aplikacji podglądu na żywo z tylnej kamery. Jest tylko przód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pelonek1 napisał:

I nadal opłacalne to nie było :) A tak miałem na miejscu bez czekania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rybus85 napisał:

I nadal opłacalne to nie było :) A tak miałem na miejscu bez czekania. 

Chciałem napisać że został wprowadzony podatek który trochę można obejść, jednak taniej już nie będzie, a jak zapasy się skończą w PL to ceny się zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Mailo być "lepiej" a wyszło jak wyszło. Dla nas gorzej. Zlikwidowali sobie konkurencję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o Garminie 56? Szukam wideorejestratora do nowego samochodu, w B5tce mam MiVue C325 i brakuje mi w nim odtwarzania filmów przez wifi na telefonie. Zastanawiałem się nad 70mai A500s, ale gdy zobaczyłem obraz u teścia, to zniechęciłem się. Wygląda jak nagrywany rybim okiem. Mio z wifi jest drogie, dlatego szukam czegoś poniżej 500zł, a sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 70mai pro+ razem z tylną kamerą. I jestem zadowolony. Obraz bardzo wyraźny i ostry. Bez problemu tablice można czytać. 

Na każdej kamerce którą miałem okazję sprawdzić jest rybie oko ;) Taka konstrukcja urządzeń ze względu na kat widzenia,a tu masz aż 140 stopni. Musiałbyś jak się upierasz szukać takich z maks 120 stopni. Zresztą nie wiem w czym to przeszkadza. Ma być widoczne zdarzenie z widocznym numerem rejestracyjnym. Nie interesuje mnie co jest w rogach nagrania. 

Zresztą nie bez powodu 70mai jest nazywany królem kamerek do 500zł ;) Praktycznie bije się tylko z viofo i nic sensownego w tym budżecie nie ma. 

Poszukaj sampli surowych i oceń. Ja sporo tego przeglądałem i faktycznie zostają tylko te powyższe. Pozostałe szału nie robią jeżeli chodzi o jakość nagrań. Kusiło mnie viofo,ale gorsza obsługa i wychodziła drożej z kamerką tylną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...