Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.08.2021 o 09:29, Undisclosed napisał:

Co myslicie o Garminie 56? Szukam wideorejestratora do nowego samochodu, w B5tce mam MiVue C325 i brakuje mi w nim odtwarzania filmów przez wifi na telefonie. Zastanawiałem się nad 70mai A500s, ale gdy zobaczyłem obraz u teścia, to zniechęciłem się. Wygląda jak nagrywany rybim okiem. Mio z wifi jest drogie, dlatego szukam czegoś poniżej 500zł, a sensownego.

Mam Garmina 56 i olałem wszystkie chińskie wynalazki. Masz jakość, oprogramowanie, które jest perfekcyjne, wszystko na smartfonie w błyskawicznym tempie. Warto dopłacić, a nie szukać na jakichś Ali. Są zwolennicy chińszczyzny i ja to szanuję, ale to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w Garminie 56 można całkowicie wyłączyć ekran, żeby po paru sekundach od uruchomienia urzadzenie było czarne? Spotkałem gdzieś opinię, że ciągle coś tam wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Undisclosed napisał:

A czy w Garminie 56 można całkowicie wyłączyć ekran, żeby po paru sekundach od uruchomienia urzadzenie było czarne? Spotkałem gdzieś opinię, że ciągle coś tam wyświetla.

Oczywiście. Właczają się tylko rzeczy które chcesz, jak ostrzeżenia o radarach, zmiana pasa ruchu itp. Ja to mam wszystko wyłączone i ekran gaśnie po 5 czy 10 sekundach. Jak ktoś nie ma kamery lub nie umie obsługiwać, to pisze takie farmazony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, bo nadal świeci dioda LED podczas nagrywania, tak przynajmniej podaje instrukcja urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 14:40, Langista napisał:

Nie do końca, bo nadal świeci dioda LED podczas nagrywania, tak przynajmniej podaje instrukcja urządzenia.

Mówiliśmy o ekranie, a tam nic nie świeci. Co do diody to tak to jest, że jak jeździsz codziennie, to nie zwracasz już uwagi i zabij mnie nie wiem czy świeci czy nie, bo kamerę mam w lewym dolnym rogu szyby. Sprawdzę dzisiaj i napiszę,  bo nie rzuciło mi się to w oczy. ?

P.S. Świeci w samym rogu obudowy, na dole po lewej, dioda czerwona ok 1mm x 2mm.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, dlaczego akurat tam? Nie lepiej ustawić za lusterkiem wewnątrz auta?

 

Ja od siebie mogę Viofo 119 polecić, ona ma właśnie między innymi ten plus, że ani dioda LED nie świeci ani ekran, przez co już dwa razy przyłapałem mechaników, jak uszkodzili mi auto i miałem solidne podstawy do odszkodowania. Wcześniej mechanik od razu zauważał diodę LED i odłączał kamerkę z prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Langista napisał:

Ciekawe, dlaczego akurat tam? Nie lepiej ustawić za lusterkiem wewnątrz auta?

 

Ja od siebie mogę Viofo 119 polecić, ona ma właśnie między innymi ten plus, że ani dioda LED nie świeci ani ekran, przez co już dwa razy przyłapałem mechaników, jak uszkodzili mi auto i miałem solidne podstawy do odszkodowania. Wcześniej mechanik od razu zauważał diodę LED i odłączał kamerkę z prądu.

Nie, bo w krajach gdzie nie można jej używać mogę niepostrzeżenie ją zdemontować, a nie machać rękami nad głową.?

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, każde miejsce ma swoje plusy i minusy. W moim ułożeniu jest trochę mniej odbić szyby i w czasie deszczu też nic nie przysłania, bo na górze czasem można zamontować w martwym polu wycieraczek.? Najważniejsze, żeby nagrywało i było widać, jak poniżej.?

 

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś używa 70mai A500S lub A800S, to właśnie wjechał update softu i jest opcja odpalenia aktywnego trybu parkingowego :hi:

WWW.WIDEOREJESTRATORY24.PL

Przedstawiamy omówienie funkcjonalności aktywnych trybów parkingowych w kamerach 70mai A500S i A800S. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...