Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno kamerki samochodowej


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jestem na etapie kupna kamerki i pytanie do Was co polecacie do +- 200zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiego:

CAM REJESTRATOR SAMOCHODOWY OVERMAX CAM-02 FULL HD (3763837168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I sobie chwalę.

Jest bardzo mały, nie przeszkadza, podpięty na stałe w aucie, bezobsługowy, pierdnięcia mrówki w super hiper HD tym nie nakręcisz ale tablice rejestracyjne za dnia widoczne i czytelne nawet przy mijaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiego:

CAM REJESTRATOR SAMOCHODOWY OVERMAX CAM-02 FULL HD (3763837168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I sobie chwalę.

Jest bardzo mały, nie przeszkadza, podpięty na stałe w aucie, bezobsługowy, pierdnięcia mrówki w super hiper HD tym nie nakręcisz ale tablice rejestracyjne za dnia widoczne i czytelne nawet przy mijaniu.

skad pociagnales +?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to o gps-ie niema co marzyć, zresztą w razie kolizji to istotne jest wyraźne nagranie i czas (choć niekoniecznie) - miejsce można poznać na nagraniu.

Ja kupiłem z tej oferty KAMERA SAMOCHODOWA FULL HD 6xIR POLSKIE MENU HDMI (3767665654) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i puki co nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiego:

CAM REJESTRATOR SAMOCHODOWY OVERMAX CAM-02 FULL HD (3763837168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I sobie chwalę.

Jest bardzo mały, nie przeszkadza, podpięty na stałe w aucie, bezobsługowy, pierdnięcia mrówki w super hiper HD tym nie nakręcisz ale tablice rejestracyjne za dnia widoczne i czytelne nawet przy mijaniu.

a w nocy jak sie to sprawuje?masz jakis filmik?fajna bo mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam takie coś LS650W NT96650 FULL HD 1080P Car Dash Camcorder 6G fixed lens [LS650W] - $66.50

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Ja używam takiego:

CAM REJESTRATOR SAMOCHODOWY OVERMAX CAM-02 FULL HD (3763837168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I sobie chwalę.

Jest bardzo mały, nie przeszkadza, podpięty na stałe w aucie, bezobsługowy, pierdnięcia mrówki w super hiper HD tym nie nakręcisz ale tablice rejestracyjne za dnia widoczne i czytelne nawet przy mijaniu.

a w nocy jak sie to sprawuje?masz jakis filmik?fajna bo mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam takie coś LS650W NT96650 FULL HD 1080P Car Dash Camcorder 6G fixed lens [LS650W] - $66.50

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

ile to cos wyjdzie z przesyłką?zamówiłes to juz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to o gps-ie niema co marzyć, zresztą w razie kolizji to istotne jest wyraźne nagranie i czas (choć niekoniecznie) - miejsce można poznać na nagraniu.

Ja kupiłem z tej oferty KAMERA SAMOCHODOWA FULL HD 6xIR POLSKIE MENU HDMI (3767665654) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i puki co nie narzekam.

Wiesz że ten model to full hd na oczy nie widział? Cena takiej kamerki to około 17-18usd

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Tu jest dobra bez GPS Full HD Kamera Samochodowa FULL HD K6000 Biała (3723905050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A tu bardzo dobra z GPS dwie kamerki w jednej Full HD KAMERA FULL HD REJESTRATOR X3000 GPS SAMOCHODOWY (3723905128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

A jak komuś zależy na bardzo fajnej to ta

KAMERA FULL HD REJESTRATOR GS8000 GPS (3723905324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to o gps-ie niema co marzyć, zresztą w razie kolizji to istotne jest wyraźne nagranie i czas (choć niekoniecznie) - miejsce można poznać na nagraniu.

Ja kupiłem z tej oferty KAMERA SAMOCHODOWA FULL HD 6xIR POLSKIE MENU HDMI (3767665654) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i puki co nie narzekam.

Wiesz że ten model to full hd na oczy nie widział? Cena takiej kamerki to około 17-18usd

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Tu jest dobra bez GPS Full HD Kamera Samochodowa FULL HD K6000 Biała (3723905050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

A tu bardzo dobra z GPS dwie kamerki w jednej Full HD KAMERA FULL HD REJESTRATOR X3000 GPS SAMOCHODOWY (3723905128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

A jak komuś zależy na bardzo fajnej to ta

KAMERA FULL HD REJESTRATOR GS8000 GPS (3723905324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sorry kolego że ciebie uraziłem. Ja nie mam sklepu na alledrogo . Miałem chęć podzielić się swoimi uwagami na tym forum a nie agitować kogoś na kamerką z gps-em. Szkodzenie czyimś interesom też nie wchodzi w rachubę bo niby w jakim celu?:pleasantry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem w media markcie. Sporo tam tych kamerek. Byla taka jaka Ty masz Vivaldi, sygnowana jedynie firma Bluebird za jakies 139pln, a dzis w Intermarche widzialem taki sam model, ale pod etykieta Lark za 99pln. Opisz dokladniej w jakiej jakosci nagrywa w dzien i w nocy, czy da rade odczytac nr rej mijanych samochodow. Bo cena atrakcyjna tylko ze jakosc plastiku i wykonania to skojarzyla mi sie z dlugopisami z kiosku ruchu za kilkadziesiat groszy.

Ja szukam takiej do 2paczek, wiem ze bedzie bez gpsu, byleby spelniala swoja role podstawowa;)

Btw za***ista w media widzialem Prestigio za 799pln prawie jak HD Pro Hero;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam takie coś LS650W NT96650 FULL HD 1080P Car Dash Camcorder 6G fixed lens [LS650W] - $66.50

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

ile to cos wyjdzie z przesyłką?zamówiłes to juz?

Zwykłą przesyłką za free od 7 do 28 dni

Kurierem 17$

Zamówiłem już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: czytałem tu na forum o kamerkach i obraz nagrywany rzadko kiedy jest HD. Zdarzają się jednak i takie, które mają wyjście HDMI i podobno są lepsze. Tak jak wcześniej pisałem nie jestem profesjonalnym znawcą a mój nabytek szału nie ma ale jak na moje potrzeby jest ok. Jak będę miał trochę wolnego dorzucę nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak prezes zamówiłem z dalekiego wschodu :]

Na portalu FoxOffer model GT550WS za 107 $ + 16,90 $ kurier DHL z trackingiem :]

Zobaczymy jak przyjdzie, aktualnie jest w HongKongu :]

oo dokładnie taki model

Shadow Recorder GT550WS 1080P Car Dash Camcorder [GT550WS]FoxOffer - Wholesale, OEM, Drop shipping from China directly

na portalu autowrzuta.pl trochę poczytałem i dlatego taki wybór :]

---------- Post dopisany 07-12-2013 at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2013 at 22:09 ----------

No i przyszła do mnie kamerka DHLem :] Wszystko fajnie oprócz tego, że Chińczyk na full legalu wysłał i zapłaciłem opłaty celne 70 zł :/

ale i tak za ta cena to kamerka bardzo ładnie nagrywa :]

w komplecie dwa uchwyty były, jeden na przyssawkę, drugi z taśmą 3M, przewód hdmi, przewód usb, ładowarka do zapalniczki i nano podkładka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Mivue 388 ale jeszcze nie założyłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiego:

CAM REJESTRATOR SAMOCHODOWY OVERMAX CAM-02 FULL HD (3763837168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I sobie chwalę.

Jest bardzo mały, nie przeszkadza, podpięty na stałe w aucie, bezobsługowy, pierdnięcia mrówki w super hiper HD tym nie nakręcisz ale tablice rejestracyjne za dnia widoczne i czytelne nawet przy mijaniu.

skad pociagnales +?

Pod kierownicą masz listwę, są tam (przynajmniej w B5) 2 piny gdzie pojawia się 12v po zapłonie, mam stamtąd pociągnięty kabel do schowka gdzie sobie zamontowałem dodatkowe, podwójne gniazdo zapalniczki i do jednego z nich podpiąłem zasilacz z zestawu od kamerki.

Ja używam takiego:

CAM REJESTRATOR SAMOCHODOWY OVERMAX CAM-02 FULL HD (3763837168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I sobie chwalę.

Jest bardzo mały, nie przeszkadza, podpięty na stałe w aucie, bezobsługowy, pierdnięcia mrówki w super hiper HD tym nie nakręcisz ale tablice rejestracyjne za dnia widoczne i czytelne nawet przy mijaniu.

a w nocy jak sie to sprawuje?masz jakis filmik?fajna bo mała.

Za dnia rejki tak jak pisałem czytelne ale w nocy to już ciężko (no chyba że auta przed nami na światłach) ale tak to daje radę, zwłaszcza po mieście.

Jak nie zapomnę to wezmę jutro kartę do domu i wkleję jakieś screeny.

Ja aktualnie szukam czegoś na tył, tyle że za szybą to w zimę nie wypali, przynajmniej nie w sedanie i teraz kombinuję nad sprytnym wywaleniem obiektywu na zewnątrz który mógłbym wykorzystać też do kamery cofania (no bo skoro już ma być jakaś kamera na tył... :whistling:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuję zakupić PRESTIGIO ROADRUNNER 520

z tego co widziałem występuje z gps-em i bez

ktoś posiada ? jakieś opinie czy może coś innego w tej kasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie cuś?

Wideorejestrator BLOW Black Box DVR F200, Kamery samochodowe - Media Markt

---------- Post dopisany 10-12-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2013 at 08:35 ----------

:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czegoś takiego, żeby samo oko kamery zamontować gdzieś na zewnątrz, a twardy dysk hmm w schowku, po odpaleniu sie załącza, po zgaszeniu-wyłącza.

Samo oko zamontować w zderzak albo wyżej- w grill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...