Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zerwanie umowy z Cyfrowym Polsatem


Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Chciałbym skorzystać z okazji możliwości zerwania umowy z CP w związku z usunięciem kanału LOVE TV, poprostu oferta tego dostawcy mnie nie satysfakcjonuje, POK jest na mega niskim moim zdaniem poziomie, kanałów tyle co kot napłakał, za wszystko dopłacić trzeba dosyć dużo, już nie wspomnę, że wypożyczalnia VOD to jest jakieś nieporozumienie... dostałem ofertę z nc+, która bardzo mnie satysfakcjonuje i chcę się tam przenieść. W związku z usunięciem gwarantowanego programu LOVE TV w pakiecie familijnym mogę zerwać umowę bez konsekwencji i moje pytanie jest takie - czy w takim przypadku również obowiązuje mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia czy jednak mogę prosić o rozwiązanie umowy z najbliższym okresem rozliczeniowym?

wiem, że lepiej byłoby zadzwonić i się wypytać, jednak tak jak wspomniałem POK jest na naprawdę niskim poziomie - dodzwonić się do nich to jest pół godziny oczekiwania... czy ktoś się w tym orientuje może? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chcesz zerwać umowę to nie ma najmniejszego problemu jeśli trafiła się ku temu okazja w ubiegłym tyg pisałem takie wypowiedzenie znajomemu.

Na wysłanie wypowiedzenia masz 30 dni od dnia zmiany oferty

"
Szanowny Panie


Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od Cyfrowego Polsatu od dnia 20 listopada 2013r. kanał LOVE nie jest dostępny w naszej ofercie.

Niemniej miłośnikom romantycznych filmów i seriali przypominamy, że od 18 listopada do naszego portfolio dołączył nowy kanał o podobnej tematyce w jakości HD - Romance TV HD.
Usunięcie kanału LOVE powoduje, że Abonenci, którzy mieli kanał zagwarantowany w Umowie Abonenckiej mogą rozwiązać Umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia – zgodnie z punktem 5 § 7 Regulaminu świadczenia usług. Termin na złożenie wypowiedzenia to 30 dni od dokonania zmiany w ofercie. Pismo z rozwiązaniem Umowy, opatrzone podpisem Abonenta należy wysłać na adres:
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4A
03-878 Warszawa

Mamy jednak nadzieję, że oferta Cyfrowego Polsatu okaże się na tyle atrakcyjna, że zdecyduje się Pan z nami pozostać.

pamiętaj aby taki list wysłać poleconym

poniżej zamieszczam wzór takiego wypowwiedzenia

.................................................. . ….....................................
( Imię i Nazwisko ) ( miejscowość, data )
…............................................ ..
…............................................ ..
( Adres )
Numer ID abonenta:
Numer karty:


CYFROWY POLSAT
ul. ŁUBINOWA 4A
03-878 WARSZAWA





Wypowiedzenie umowy.

Informuję, że wypowiadam umowę o abonament z Telewizja POLSAT z końcem okresu rozliczeniowego z powodu utracenia możliwości korzystania z kanału Love bez zachowania okresu wypowiedzenia umowy PODSTAWOWEJ, czyli planuje zakończyć tę umowę z dniem zakończenia danego kolejnego okresu rozliczeniowego. Wypowiadam umowę na podstawie punktu 5 § 7 regulaminu świadczenia usług. Proszę o poinformowanie mnie o terminie zdania sprzętu w Punkcie Sprzedaży.





-------------------------------
Podpis abonenta 

ja osobiście polecam ofertę NNK HD no ale co kto woli.Przy posiadaniu pewnej wiedzy możesz oglądać pakiet full przez 2 miesiące płacąc tylko za miesiąć:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy nastąpiła zmiana i brak tego programu LOVE TV? Ten program był zagwarantowany przy podstawowym pakiecie familijnym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanał wycofał się z CP 20 listopada wcześniej przed 20 maja 2013r kanał był pod nazwą wedding tv.

Kanał jest dostępny w Cyfrowym Polsacie od Pakietu Rodzinnego HD. Stacja jest dostępna także w ofertach sieci kablowych (m.in. UPC Polska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma już kanału LOVE w pakiecie: familijny HD?

Przeglądam ofertę programowa i nie widzę nigdzie...

Mogę więc wypowiedzieć umowę CP tak jak radzi Kolega krisby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...