Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przygasające ksenony


dj_bobo

Rekomendowane odpowiedzi

Wilgoci nie ma, odpowietrzniki lampy są ok. Wilgoć czasem gromadzi się w drugiej lampie, tej co świeci bez zarzutu (o ironio).

Wiązka jest jest ok, sprawdzałem wprawdzie tylko próbnikiem ale napięcie dochodzi do przetwornicy. Kolory kabli zgadzają się w prawej i lewej lampie. Bezpieczniki OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że był urwany kabelek od czujnika na pasie przednim os strony pasazera, teraz juz wszystko smiga i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valeo. Wtedy by pewnie padły obie przetwornice. Rozbierałem żarnik i w środku wygląda ok, nie jest zalany klejem jak te chińskie.

---------- Post dopisany 02-01-2014 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 15:50 ----------

Winny był żarnik. Kupiony na forum od użytkownika H4mm3R. Nie wiem czy był oryginalny czy nie, powodował przepięcia, miał uszkodzone regulatory napięcia i palił przetwornice. Po wymianie żarnika i przetwornicy wszystko działa ok. Dzięki za odpowiedzi, temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam taki przypadek,że xenony mrugną /przygaśnięcie/ przy gwałtownym hamowaniu bądź starcie....żarniki nowe ,przetwornice kable sprawdzone,ako zmieniony,masa sprawdzona....

ma ktoś pomysł na taki ,,trik, bo już sam nie wie co sprawdzać??? przetwornice padaja?? miał ktoś taki przypadek???pozdr

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

dodam że alternator dobrze ładuje,

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

błędów nie pokazuje,vag nie znajduje-wszystko ok. elektryk rozkłada ręce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam taki przypadek,że xenony mrugną /przygaśnięcie/ przy gwałtownym hamowaniu bądź starcie....żarniki nowe ,przetwornice kable sprawdzone,ako zmieniony,masa sprawdzona....

ma ktoś pomysł na taki ,,trik, bo już sam nie wie co sprawdzać??? przetwornice padaja?? miał ktoś taki przypadek???pozdr

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

dodam że alternator dobrze ładuje,

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

błędów nie pokazuje,vag nie znajduje-wszystko ok. elektryk rozkłada ręce...

witam

żarniki w obu lampach przygasają jednocześnie?

jakie "nowe" zarniki masz zamontowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa mocniej lewa słabiej,,,,ale nie zawsze ,jest dzień że wcale ,a jak śmigam agresywniej bądź zahamuje i ruszę wolniej ,,jakby przygasały,, a żarniki osram cool blue..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

made in germany

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

nie wiem czy stawiać na żarniki czy na przetwornice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

made in germany

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

nie wiem czy stawiać na żarniki czy na przetwornice?

wygląda na palniki, ale zdarzało się ze przetwornice powodowały coś podobnego.

obstawiam 70/30

dobrze by było jak byś zmienił żarniki na pewne.

made in germany to nie wszystko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo ale widziałem gdzieś temacik o tym i go szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwe że stare/dobre/ przetwornice dostały w d*pę od nowych żarników?? powiadają że przetwornice valeo są bardzo czułe i podatne na takie sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwe że stare/dobre/ przetwornice dostały w d*pę od nowych żarników?? powiadają że przetwornice valeo są bardzo czułe i podatne na takie sprawy...

jest możliwe.

bo w d1s zapłonnik jest w palniku. i jak jest kiepski palnik przetwornica dostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam podróby palników, mam u siebie CBI jedna przetwornica nówka, druga z 2003 valeo i nic podejrzanego się nie dzieje. Powiedz ile dałeś za palniki to się wyjaśni (poniżej 230/szt. za Osram CBI ori nie do dostania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...