Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi concert eu b7 soul


romanski

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich tydzien temu kupilem jak w tytule radio audi concert eu b7 soul stare radio to kasetowe chorus moje auto to a4 2002 w zadnym serwisie nie chcieli mi sprawdzic czy dziala niby nie mieli kostki do kontroli moje pytanie dotyczy czy w mojej audi mozna sprawdzic czy te radio dziala czy musze kupic kostke no i jaka dzieki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare to 1 din nowe 2 din stare ma kostę iso a nowe fakra musisz mieć taką przelotke ZŁĄCZE FAKRA QUADLOCK UNIWERSALNE-ISO (3686061565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jakiego auto achesz to wsadzic jesli do b6 to musisz dorobic pin 16 lub 15 i je zmostkowac, a w kostce malej bialej i malej czarnej zamienic piny miejscami bodajrze 5 z białej w miejsce 7 z czarnej ,

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

jesli ten concert z b7 jest 2 din to ta kostka nie pasuje co podał TOmA4, musisz zamowic quadlock plus adapter do anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupi odpowiedna przelotke nic nie trzeba przepinać i dorabiać

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

do jakiego auto achesz to wsadzic jesli do b6 to musisz dorobic pin 16 lub 15 i je zmostkowac, a w kostce malej bialej i malej czarnej zamienic piny miejscami bodajrze 5 z białej w miejsce 7 z czarnej ,

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

jesli ten concert z b7 jest 2 din to ta kostka nie pasuje co podał TOmA4, musisz zamowic quadlock plus adapter do anteny

a co ja podałem quadlock i tylko przykładowo żeby wiedział co ma kupić , szukac

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

taka ma być dokładnie RNSE Plug&Play ISO QUADLOCK AUDI A3 A4 A6 (3763666061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. adapter antenowy do każdej co jest już na fakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby sprawdzić radio wystarczy podpiąć 3 przewody i tyle po co kupować kostke w celu sprawdzenia podeślij fotke naklejki napisze co gdzie maz podpiąć jak masz jakiś zasilacz to no problem sam sprawdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin 15 i 16 do plusa,zaś 12 do minusa.Rozpiska powinna być na obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem podłaczenie tego radia concert b7 2 din do b6 i wiem co i jak ma byc podłaczone , pozatym koleka arkady tak samo ma to zrobione i hula , jak w opisie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem podłaczenie tego radia concert b7 2 din do b6 i wiem co i jak ma byc podłaczone , pozatym koleka arkady tak samo ma to zrobione i hula , jak w opisie

pozdr

Możesz coś wiecej napisać dlaczego trzeba zmieniać piny w małej kostce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo bose i k line jest w innym miejscu ot cała filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki tomA4 podesle fotke w niedziele jakbym mial pytanko to napisze pozdrowka dla wszystkich

---------- Post dopisany 09-12-2013 at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2013 at 16:50 ----------

oto zdjecie z tego radia

WP_000146.jpg

tom4 jak mozes to opisz co i jak mam to podlaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DI SENS i +UB do Plusa,zaś pin obok DI SENS taki znaczek do Minusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...