Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dorobienie wejścia AUX do radia Concert.


tomek1214

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie. Zamontowałem radio Concert do mojej B8 (wcześniej był Chorus). I zamierzam zamontować gniazdo AUX. Po stronie kodowania to mnw. wiem jak to zrobić. Natomiast odnośnie samego gniazda to zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie w ASO można kupić samo gniazdo AUX i wydaje mi się że jest ono bez wiązki (kabel pomiędzy radiem a gniazdem) i tu pada pytanie czy aby taki kabel nie jest już zamontowany w samochodzie. Pytam bo przed rozebraniem tunelu chciałbym mieć już wszystkie elementy. ( aaa wiem że np. w Volvo choć gniazda nie ma to wiązka jest).

Za wszelakie sugestie z góry dziękuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rozwiązanie:

ADAPTER AUX AUDI CHORUS 2 CONCERT 1 / 2 SYMPHONY (3687159632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

W B8 wrzucali jeszcze CHORUS'y? Szczyt chamstwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rozwiązanie:

ADAPTER AUX AUDI CHORUS 2 CONCERT 1 / 2 SYMPHONY (3687159632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

W B8 wrzucali jeszcze CHORUS'y? Szczyt chamstwa :D

Przeciez to nie pasuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety jako podstawowe radio bylo chorus. Troche zenada. Ale jako nowe nie moglem tego zmienic poniewaz kupilem wersje specjalna czy jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie. Zamontowałem radio Concert do mojej B8 (wcześniej był Chorus). I zamierzam zamontować gniazdo AUX. Po stronie kodowania to mnw. wiem jak to zrobić. Natomiast odnośnie samego gniazda to zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie w ASO można kupić samo gniazdo AUX i wydaje mi się że jest ono bez wiązki (kabel pomiędzy radiem a gniazdem) i tu pada pytanie czy aby taki kabel nie jest już zamontowany w samochodzie. Pytam bo przed rozebraniem tunelu chciałbym mieć już wszystkie elementy. ( aaa wiem że np. w Volvo choć gniazda nie ma to wiązka jest).

Za wszelakie sugestie z góry dziękuje :-)

Ja ma Concerta z wejściem AUX. Ale to jest wejście liniowe na JACKa montowane pod podłokietnikiem w schoweczku w jego tylnej części. Jutro porobię Ci zdjęcia i podeślę na forum. Akurat mam porozbierany cały tunel środkowy i gniazdo AUX na wierzchu.

---------- Post dopisany 25-03-2014 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 22:04 ----------

Zdjęcia w słabej rozdzielczości ale może okażą się pomocne. W sobotę dalej będę modził to zrobię lepsiejsze.

WP_000051.jpg

WP_000052.jpg

WP_000053.jpg

WP_000054.jpg

WP_000055.jpg

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 21:05 ----------

Wrzucam dokładniejsze zdjęcia:

IMAG0631.jpg

IMAG0632.jpg

IMAG0633.jpg

IMAG0634.jpg

IMAG0635.jpg

IMAG0636.jpg

IMAG0637.jpg

IMAG0638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...