Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, ale mnie tu kręcicie ! Ale myślę że 18 na nasze drogi to chyba w zupelnosci mi wystarczy tym bardziej ze kolega Miron pocieszyl mnie faktem ze 18x8,5 et29 wejdzie bez problemu i obejdzie sie bez dystansu to dla radosci oka taka wiadomosc mi chyba wystarczy

A tak z drugiej strony to jak ta felga MOMO sie widzi ???

Jeżeli o mnie chodzi to wzór może być piękny ale moim skromnym zadaniem ta felga ma efekt w odpowiednim rozmiarze

18 w A3 wyglądała by ładnie ale na B8 zginie - jeżeli już małe koło (18) to wzór powinien być bardzo prosty i kolor 100% jasny

Felga ciemniejsza i jakoś tam poskręcana dodatkowo ją optycznie pomniejsza

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Alu 19 cali

d74bab95cf9382d0m.jpg

fa90a2ef80063062m.jpg

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Alu 20 cali po raz 1

5cc7fd4cbb78e98bm.jpg

Alu 20 cali po raz 2

287be3f9a88a8407m.jpg

4bb452dea317336cm.jpg

Alu 20 po raz 3

03504252ddd59407m.jpg

6c53b342404d64a0m.jpg

Alu 20 po raz czwarty

286509778b7c5b7dm.jpg

6c36deb4caabda33m.jpg

Alu 18 cali (o których parametrach wspominałem wyżej)

ec8bde832d077ccem.jpg

777cad84c15cba9bm.jpg

b02d7a969490fe9dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje upodobania ,kupić ładny nie oklepany wzór jeszcze ori.ciężki temat :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale mam miszung, jak dla mnie to tylko srebrne -jakoś najbardziej mi się podobają,wzór i rozmiar jeszcze do przemyślenia,

dzięki za foty, choć widziałem już je w twoim wątku- MASZ PIĘKNĄ B8 - to trzeba być pasjonatą żeby do takiego zaawansowanego stanu doprowadzić auto,podziwiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kk w Twoim profilu przy miejscowości znaczy K-Koźle to wpadnij na piątkowego zlota do Gliwic (tylko mnie uprzedź że będziesz) zabiorę ori 19 cali wzór RS4 to sobie przymierzysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak piszesz , dzięki za taką życzliwość z twojej strony,fajnie by było jak bym sobie przymierzył 19 -miałbym jakiś obraz na żywo,

na 19 w piątki to bym się może wyrobił ale na 18 to nie dam rady.

Git za propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic narazie,mam miszung teraz odnosnie rozmiaru,bylem nastawiony na oryginala 18,teraz rozwazam 19 moze jakis zamiennik,tylko zebym jakiegos gowna miekkiego niekupil.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak piszesz , dzięki za taką życzliwość z twojej strony,fajnie by było jak bym sobie przymierzył 19 -miałbym jakiś obraz na żywo,

na 19 w piątki to bym się może wyrobił ale na 18 to nie dam rady.

Git za propozycje.

nie ma sprawy - jak chcesz to zapraszam tylko daj znac że będziesz - nasze zloty kończą sie znacznie później niż 19.00 :wink:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

Nic narazie,mam miszung teraz odnosnie rozmiaru,bylem nastawiony na oryginala 18,teraz rozwazam 19 moze jakis zamiennik,tylko zebym jakiegos gowna miekkiego niekupil.:-)

jak coś to mam dojście do sprawdzonych replik alu do audi - oczywiście nówki z gwarancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia bo miałem i ori i repliki w rozm. od 18 do 20 cali i nigdy z żadnymi nie miałem najmniejszych problemów - np. na moim B7 repliki 19 smigają już 4 lata i dalej mają się dobrze.

W B8 miałem już 2 kpl. ori i 2 kpl. replik i nie widzę jakiś drastycznych różnic (nie liczą portfela oczywiście)

Replika nie jest zła ale jak ktoś się nie zna albo nie ma sprawdzonych to trzeba mieć trochę szczęścia żeby wśród setek aukcji na allegro trafić na felgi z dobrego żródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda że tego modelu nie ma w 19 bo bym go już wyszarpał--http://allegro.pl/alufelgi-20-audi-oryginal-4szt-i3851504828.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu się zgodzę - piękna jest ta felga i bosko może wyglądać na B8 ( w rozm 20 oczywiście) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

Ps. już tak nie przesadzajcie z tymi silnikami - nie wierzę że jest aż taki spadek mocy w b8 pomiędzy 19 a 20

Ja mam na 20 opony 245 czyli takie jak niejeden ma na 18 i nie wierzę że jest jakaś odczuwalna różnica w mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze sie podepne mam teraz org 17 na zimowkach chcialbym kupic org 18 od s line jaki jest przedzial et bo sprzedaja wszedzie 18 8j et47 czasem widze z et 45 ale slyszalem ze z tym et to powinno byc 18 8,5j

Moje audi to a4 b8 SE AVANT z 2008

Dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwex ,to chyba taki jednak komplet zapodam na lato - a jak juz tak pytam to jakie masz tam założone opony ??

na 20 mam 245/35/20

na 18 mam 225/40/18 (jak się nie mylę)

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

na 19 miałem 255/35/19 a na wcześniejszych 20 265/30/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...