Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w Austrii przglądu juz byś nie przeszedł. 1,5-2% to bardzo dużo. Ja nigdy nie przekraczam 0,5% i biorę zawsze oponę z wlepki w drzwiach. W skrajnych przypadkach jak będziesz miał upierdliwego ubezpieczyciela może Ci nie wypłacić odszkodowania za niehomologowane opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Austrii przglądu juz byś nie przeszedł. 1,5-2% to bardzo dużo. Ja nigdy nie przekraczam 0,5% i biorę zawsze oponę z wlepki w drzwiach. W skrajnych przypadkach jak będziesz miał upierdliwego ubezpieczyciela może Ci nie wypłacić odszkodowania za niehomologowane opony.

Potwierdzam co do Austrii mają bardzo rygorystyczne wymogi podczas przeglądów. Pamiętam jak ojciec musiał przekładać koła na zimowe bo miał na letnich felgi bez homologacji VW i nie chcieli mu podbić badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiga ktoś na oponach 255/40r19 felga 9J ET 33?

można to upchnąć z zawiecha s-line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felga 18" et 29 z opona 245/40/18 lub 245/45/18 wejdzie do a4 b8 z seryjnym zawieszeniem? Nie będzie obciera

nie napisałeś jaka jest szerokość tej felgi, ale podejrzewam że 8"- nie powinno nic obcierać

Edytowane przez seba.jedesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak felga o parametrach 19" 8,5j ET 30 Będzie się prezentować w avancie ? Do tego wpadnie prawdopodobnie zawieszenie z s-lina albo jakieś -20 lub -30 i co na to ubrać ? 235/35/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak felga o parametrach 19" 8,5j ET 30 Będzie się prezentować w avancie ? Do tego wpadnie prawdopodobnie zawieszenie z s-lina albo jakieś -20 lub -30 i co na to ubrać ? 235/35/ ?

Jak się będzie prezentować to kwestia gustu,

- wklej jakieś foto to będzie można ocenić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealne parametry będzie kozak. Opone bym dał od 235 do 245. 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi 19" 9J ET32/ ET33 jaka najlepsza opona do jazdy nie do show&shine?

avant quattro z mocą 330@650 myślałem o rozmiarze 255/40/19?

wiem, że w oryginale jest 255/35/19 jakie są wasze opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy felga 18" et 29 z opona 245/40/18 lub 245/45/18 wejdzie do a4 b8 z seryjnym zawieszeniem? Nie będzie obciera

nie napisałeś jaka jest szerokość tej felgi, ale podejrzewam że 8"- nie powinno nic obcierać

Szerokość 8.5" to felgi z audi a5. Czy takie nie będą obierać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie obcierało. Temat tych felg wałkowany w tym wątku od wieków.

Skąd pomysł na 245/45?

Edytowane przez Kaju77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy ludzie kombinujecie z tymi oponami, jak dajesz zamiennik który srednicę ma 16mm mniejszą o opony wzorcowej to godzisz się na przekłamywanie licznika. Poza tym auto z takimi oponami wygląda nieproporcjonalnie i od razu widać że dziwnie stoi na kołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy ludzie kombinujecie z tymi oponami, jak dajesz zamiennik który srednicę ma 16mm mniejszą o opony wzorcowej to godzisz się na przekłamywanie licznika. Poza tym auto z takimi oponami wygląda nieproporcjonalnie i od razu widać że dziwnie stoi na kołach.

Że przełamuje licznik to sobie zdaje sprawę, ale, że wygląda nieproprcjonalnie? [emoji102] moim zdaniem wyglądać będzie dużo lepiej

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dużo lepiej ? Duże auto z małymi kółkami w dużych nadkolach :grin: ( i nie chodzi o szerokość a o średnicę całego koła)

Tu jest 225/45 a już widać, że coś tu nie zgrywa się z sobą:



d4940ca46b45.jpg

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy fegla r18 8J nie jest troche za waska na opony 245/40 ? Czytam troche przed potiwerdzeniem zamowienia i zaczynam miec watpliwosci... jezdzi ktos na takim setupie? Jaki to moze miec wplyw na cokolwiek, ze felga jest "troche" za waska wzgledem szerokosci opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy fegla r18 8J nie jest troche za waska na opony 245/40 ? Czytam troche przed potiwerdzeniem zamowienia i zaczynam miec watpliwosci... jezdzi ktos na takim setupie? Jaki to moze miec wplyw na cokolwiek, ze felga jest "troche" za waska wzgledem szerokosci opony?

To jest normalna szerokość felgi jak i opony w B8. Moja na takim zestawie z ET 47 opuściła taśmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki za info :) moze fela bedzie mniej narazona na otarcia od kraweznikow.. et planuje 35 :)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 245 na 8,5J i lezy dobrze więc pół cala mniej może nie zrobi dużej różnicy, ale będzie troche gorzej wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...