Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, otwór centrujący w a8 jest taki sam jak w b8? Zastanawiam się nad tymi.

http://allegro.pl/alufelgi-audi-a6-a8-s8-8jx17h2-et30-felgi-i6933480639.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, otwór centrujący w a8 jest taki sam jak w b8? Zastanawiam się nad tymi.
http://allegro.pl/alufelgi-audi-a6-a8-s8-8jx17h2-et30-felgi-i6933480639.html
 
 
Pasuja , otwor centrujacy jest taki sam co w a6 c7 i a8 d4

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko, felgi 17' 7,5j ET 50 na oponie 225/45/17 bądź 225/50/17 wejdą bez problemu do A4 B8? Który profil lepszy, 45 czy 50 na zimę? Zawias Sline.Pozdro 

Edytowane przez emil.66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam okazję kupić felgi. Średnica 18' Szerokość 7,5 i guma jest 245/40 i tu moje pytanie. Czy ta felga nie jest za wąska do tej opony. Większość 18 jest 8 lub 8,5 J. Czy to bedzie jakoś tragicznie wyglądać. Mam zdjęcia ale nie widziałem na żywo bo koła są 200 km ode mnie. Proszę o komentarz może ma ktoś taką średnicę u siebie z taką oponą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być tak źle ale na pewno jak byś fotkę wstawił można by było coś powiedzieć więcej  bo zazwyczaj do takiej felgi jest 225/45 lub 225/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:b8 avant na zawiasie sline. Mam felgi 8.5 18" et 29 A na nich opony letnie 245/40/18 Myślałem żeby założyć do nich opony zimowe ale nie wiem czy 245 na zime to nie za szeroko.. da radę założyć cos węższego nie tracąc przy tym na wysokosci opony i bez obcierki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Zdecydowanie nie warto na zimę zakładać tak szerokich opon.

Seryjny rozmiar opon zimowych w audi B8 przy 18-ce to 225/45/18",

Przy 8,5 " szerokości mogą być lekko naciągnięte.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:b8 avant na zawiasie sline. Mam felgi 8.5 18" et 29 A na nich opony letnie 245/40/18 Myślałem żeby założyć do nich opony zimowe ale nie wiem czy 245 na zime to nie za szeroko.. da radę założyć cos węższego nie tracąc przy tym na wysokosci opony i bez obcierki?

Ja jeżdżę dokładnie na takiej feldze i oponie tylko zimowej. Zestaw na Michelinie PA4 z Audi s5. Bardzo sobie chwale nic nie odbiera i super wygląda. Zdjęcia masz u mnie w wątku... pozdro

 

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Fele: 8.0, 18'', et47 z oponą 245/40 będzie git na zimę? :kox:

Zastanawiam się czy nie będzie za szeroko... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Veiru napisał:

Panowie,

Fele: 8.0, 18'', et47 z oponą 245/40 będzie git na zimę? :kox:

Zastanawiam się czy nie będzie za szeroko... :eusathink:

Przy tej szerokosci felgi wydaje mi sie ze spokojnie mozesz założyć 235,zawsze to mniej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wymiar standardowy dla 18-tek w naszych B8 to 245/40 R18 i na takim jeździłem ale czy ktoś przypadkiem nie jeździł na rozmiarze 245/45 R!8?

Przekłamanie licznika jest nieuniknione ale pytam bardziej pod kątem obcierania w nadkolach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ma ktoś te koła na avanta wrzucone? Felgi z a5 8,5 szer. ET 29. Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem czy koło nie będzie wystawać za obrys nadkola. Zawias 1BE.

BF9855A5-A228-43E8-92AF-5EEA89B32625.jpeg

Edytowane przez ziko02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fortitudo napisał:

Czy do A4 b8 3.0tdi  założę jakieś felgi stalowe 16 ?

Zobacz na naklejkę od strony kierowcy masz jakie opony podchodzą,cisnienie itp:hi: Ale wydaje mi sie ze nawet z 3.0 tdi seryjnie wychodzily na 16" ale aluminiowych obreczach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wolf1991 napisał:

Zobacz na naklejkę od strony kierowcy masz jakie opony podchodzą,cisnienie itp:hi: Ale wydaje mi sie ze nawet z 3.0 tdi seryjnie wychodzily na 16" ale aluminiowych obreczach :whistling:

Tak rozmiar opon jest 225/55/16  ale mi chodzi o felgi czy stalówki jakieś podejdą czy tylko zostaje aluminium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fortitudo napisał:

Tak rozmiar opon jest 225/55/16  ale mi chodzi o felgi czy stalówki jakieś podejdą czy tylko zostaje aluminium ?

2 godziny temu, fortitudo napisał:

Jak sie uprzesz to napewno gdzieś kupisz,najlepiej podjechać na serwis ogumienia zaputac o takie felgi doradzą :hi: ale dlaczego myslisz o stali w ogóle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...