Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Rayy,

Tak jak pisze Hugo 8,5x19" przy ET30 i 1BE w B8 siadzie b.ładnie.

ET33 o którym piszesz w 19" mają Ori felgi np. z A5 ale przy 9" szerokości!

ET45 przy 8,5" szerokości do B8 pomyłka...będą schowane w nadkolu,

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 19 cali 8.5 ET powinno wynosić max 32. Mam takie i przód jest na styk. ET 30 będzie wystawać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MugenMan napisał:

Witam 19 cali 8.5 ET powinno wynosić max 32. Mam takie i przód jest na styk. ET 30 będzie wystawać 

Jakie masz zawieszenie i oponę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co gdybym dał oponki 235/35? 

Nie będzie lepiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie napewno lepiej. Ja nie chciałem odkrywać felgi za bardzo dlatego zdecydowałem się na 245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zmienić swoje koła z 16 na 18.

Obecnie posiadam ori 16 225/55  zawieszenie 1BA chciałbym zmienić na 18

Znalazłem fajne od A5  8,5Jx18H2 , ET = 29  opona 245/40/18 ( załączona fotka ) numer katalogowy 8w0 601 025 de 

Zawieszenie zostaje ori czyli 1BA, jak to będzie wyglądać na tych 18 czy coś będzie przycierać ? Opona nie za szeroka ? Może ktoś z kolegów ma fotki jak wygląda ta felga na aucie. 

B79D3800-684A-4BF7-AB15-8A183093815D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Planuje do swojej b8 koła 19, mam do kupienia oem 19" 7.5" ET 33 do tego chcem oponki 225.40.19, zawias 1ba ale będzie aibach pro kit. Czy ktos ogarnięty wie ile koła będą wystawiać? Czytałem że najlepiej et między 30-35 Ale jak to się będzie miało do felgi 7,5"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kristofpro napisał:

Witam:)

Planuje do swojej b8 koła 19, mam do kupienia oem 19" 7.5" ET 33 do tego chcem oponki 225.40.19, zawias 1ba ale będzie aibach pro kit. Czy ktos ogarnięty wie ile koła będą wystawiać? Czytałem że najlepiej et między 30-35 Ale jak to się będzie miało do felgi 7,5"?

Nic nie będzie wystawało. Koło będzie schowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowane na tyle że będzie wyglądało w porządku czy za bardzo schowane? Nie chce się ratować dystansami bo się z nich wyleczyłem, chciałbym żeby et felg było idealnie dobrane:)

Nie chcę też zakładać 255/35/19 tylko węższy odpowiednik 225/40/19 stąd wybór na felgi 7,5''

 

Pomoże ktoś?? Chciałbym zamówić te 19" ale się waham czy bedzie ok

Edytowane przez Kristofpro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

założyłem felgi ROTOR 9 cali na 19 z oponami 255/35/19 - tył siadł idealnie przód lekko wystaje. Zawieszenie 1BL. Pytanie czy sama zmian opon na 245/35/19 coś zmieni tak aby przód bardziej się schował? Czy trzeba jeszcze pomyśleć i pójść niżej z zawieszeniem? Felgi z A5 są petarda i autko prezentuje sie fajnie tylko szkoda przednich błotników :) Bedę wdzięczny za informacje jak to ogarnąć - sprzedaż i wymiana na inne to ostateczność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2019 o 01:56, Kristofpro napisał:

Witam:)

Planuje do swojej b8 koła 19, mam do kupienia oem 19" 7.5" ET 33 do tego chcem oponki 225.40.19, zawias 1ba ale będzie aibach pro kit. Czy ktos ogarnięty wie ile koła będą wystawiać? Czytałem że najlepiej et między 30-35 Ale jak to się będzie miało do felgi 7,5"?

Przy tych parametrach spokojnie dystans 17mm, wtedy powinno fajnie siąść, bo bez tego te koło strasznie wpadnie ;)

Poniżej porównanie z 9j et33 i oponą 245/40

image.png

 

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś założone Koła 20 cali do eibaha pro kit 35-30mm i mógł by wstawić zdjęcie jak to wygląda? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

Pacjent to b8 lift z zawieszeniem 1BE

Czy podejdą pod to koła:

8Jx17H2 ET26

245/45/17

Wchodze dopiero w świat audi... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś ma wiedzę czy felgi 18" z ET 47 wejdą na zaciski S4 w B8? Nie będzie nic obcierało? 

Edytowane przez scubi206
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, scubi206 napisał:

Koledzy czy ktoś ma wiedzę czy felgi 18" z ET 47 wejdą na zaciski S4 w B8? Nie będzie nic obcierało? 

W S4 jest taki sam zacisk jak w B8 320mm, a tam seryjne idą fele z ET47 i nic nie obciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Hugo napisał:

W S4 jest taki sam zacisk jak w B8 320mm, a tam seryjne idą fele z ET47 i nic nie obciera.

Dziękuje kolego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę was o pomoc. Zawieszenie 1BE, opony 255/35/19 felga ET30 8.5j. czy pro kit załatwia sprawę?

IMG_6114.JPG

IMG_6113.JPG

IMG_6112.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

Pany takie felgi 18" 8,5j szerokie i ET 29. Ori S-line. Chcę takie założyć do A4 B8 (zawias gwint).

Jakie opony(rozmiar) na zimę na to założyc?

Przy tych parametrach będą wystawać? Ktoś coś jakieś foto podglądowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

szukam na zime 17 cali zestawu, teraz mam lato 245/40/18.Pytanie ma ktoś foto b8 1BA na kołach felga szeroka 7cali i et37-38 opony 225/50. szczerze przyznam się od razu - że jest tyle podstron tematu i nie chce mi się szukać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...