Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Zdzichuuu napisał:

Dobry pany:hi: przeczytałem temat od samego początku i teraz już całkiem zgłupiałem :decayed: więc sprawa wygląda tak planuje kupić fele 19cali 8,5cala szerokości i teraz moje pytanie jakie et dać żeby nie wystawało i za głęboko nie weszło et30 czy 35 dodam jeszcze że zawieszenie 1BE.

Z góry dziękuję za odpowiedz

Nie wiem jak w polifcie ale przedlift do podanej szerokości ET 35 będzie idealnie na równo z nadkolem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 19:09, Zdzichuuu napisał:

Akurat moja jest polifcie więc może ktoś posiada koło o takich parametrach chętnie zobaczę

Ja miałem B8 Sedan polift. Zawieszenie 1BL czyli ta sama wysokość co 1BE. Felga 8,5 cala, ET30 siadła idealnie

20201016_152739.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,

 

    panowie i (panie) do b8 po lifcie jakie et przy felgach i oponach:

245/40  felga 8,5   x 18  - ET40 czy ET35?

 

a i zawieszenie zwykłe.

 

 

Widzę  że nikt nic nie doda, to sam rozwinę może komuś się przyda.

Pójdę w ET40 chyba, gdyż już samo przejście z 8" felg na 8,5" to tak jakby zmniejszenie ET o 6,5mm. Czyli jak miałem fabryczne 18" felga 8" i ET 47, to po przejściu na 18" ale 8,5" szerokości i ET40 - to poszerzmy o 13,5mm na stronę, nie mam doświadczenia i dlatego pytałem o to ET35, gdyż nie wiem czy nie będzie wystawało przy standardowym zawiasie.  ET35 przy 8,5" to to samo co ET28,5 przy 8" - a to już chyba niskie ET jak na b8 i zwykły wysoki zawias

 

 

Edytowane przez vaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie 8,5x18 z et 29 (felga od a5) z opona 245/40 i zwykly zawias. Przod mogl by być minimalnie do środka ale nie za dużo, a tyl jest baja. Ja bym Ci polecił et35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za informacje

 

Edytowane przez vaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem pompeje 19tki, 8,5 cala ET 36, jakie opony najlepiej? Myslalem nad 245/35 i dolozyc eibacha (mam zawias 1ba) ale z drugiej strony moglbym dac 235/40 i mogloby sie obejsc bez eibacha? Ma ktos z tym doswiadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pany. Ostatnio zakupiłem aluski 19 cali i szerokość 8,5cala teraz moje pytanie jaka oponkę dać żeby było w miarę komfortowo i żeby też dobrze to wyglądało:eusathink: myślałem nad 235/40 co wy na to? 

Dodaje foto jak koło teraz wygląda na aucie:decayed:

 

IMG_20210305_163209.jpg

IMG_20210305_161139.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze myślałeś bo 235 to minimum do felgi 8.5" żeby opona dobrze wyglądała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zdzichuuu napisał:

Witam pany. Ostatnio zakupiłem aluski 19 cali i szerokość 8,5cala teraz moje pytanie jaka oponkę dać żeby było w miarę komfortowo i żeby też dobrze to wyglądało:eusathink: myślałem nad 235/40 co wy na to? 

Dodaje foto jak koło teraz wygląda na aucie:decayed:

 

IMG_20210305_163209.jpg

IMG_20210305_161139.jpg

Jakie et? do 19 i 8,5 cala to 255/35 lub 245/35 jak niskie et by dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Krzy0 napisał:

Jakie et? do 19 i 8,5 cala to 255/35 lub 245/35 jak niskie et by dał.

Et 32 jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same parametry i zastanawiam się nad 225/40r19. Jest to zamiennik dla standardowego 255/35r19 zalecanego przez producenta... 235/40 może być ciut baloniaste 

Edytowane przez koziol992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem temat jeszcze raz i sporo osób ma oponę 245/35 więc chyba takie oponki będzie trzeba zakupić mam nadzieję że przy et32 będzie git wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 16:08, Dj_Nq napisał:

Panowie jakie opony dobrać do A4 B8 Avant felgi 4x 19" Et35 9.5" ?? Tak żeby weszły bez obcierania? 

Panowie ktoś doradzi? Ma ktoś takie parametry felg i opony do nich?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, może ktoś ma któreś z tych rozmiarów i się wypowie. Który rozmiar będzie lepszy (lepiej wygląda itp) do a4b8 1BA + eibach pro kit? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2021 o 19:20, Zdzichuuu napisał:

Przeczytałem temat jeszcze raz i sporo osób ma oponę 245/35 więc chyba takie oponki będzie trzeba zakupić mam nadzieję że przy et32 będzie git wszystko

bardzo ładna ta felga, jaki koszt możesz napisać? Jednak ładna felga nadaje wyglądu niesamowicie :cool1:

Co do opony ja mam 255x35x19 na rotorach - szczerze nie wiem czy nie za szerokie takie kapcie - kleją strasznie :naughty:

Myślałem, że już nie długo można będzie przełożyć, nawet w sobote byłem na wyważaniu a tu dzisiaj rano biało za oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...