Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Może i ja podłącze się pod temat bo też mam dylemat odnośnie zakupu felg na lato, 18", 19" co wybrać? Czy 143 KM to ogarnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez problemu - kupisz 18 - założysz na auto a za miesiąc będziesz je chciał sprzedać

Większe koło nie musi znaczyć szersza opona i gorsze osiągi :wink:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Autor wątku też myślał o 18

Podjechał na zlota - zrobił przymiarkę 19 porównał do obok stojącego mojego A4 na 18 - i już nie było rozmowy o innym rozm jak 19

Ps. A na 20 już go namawiać nie chciałem :decayed: - ale jak by przymierzył to kto wie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron zgadzam się jak najbardziej z Twoją teorią...im wieksza felga tym auto lepiej sie prezentuje (Twoja galeria jak najbardziej to pokazuje) jednak trzeba brać jeszcze pod uwagę względy ekonomiczne... od 19" w górę to już są całkiem inne pieniążki:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej będzie licho ja mam u siebie w s4 rotory et 43 i są równo z brzegiem błotnika a w rs4 mam et 24 ale jest sporo szerszy .

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

mam do sprzedania neony po 700 a ledy po 500 kpl oraz wiele cześci s4 s5 rs4 s line :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałem pytać skąd Wy macie takie promo ceny odnośnie lamp...ps. Jaki jest orientacyjny koszt wymiany wraz z kodowaniem lamp tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej będzie licho ja mam u siebie w s4 rotory et 43 i są równo z brzegiem błotnika a w rs4 mam et 24 ale jest sporo szerszy .

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

mam do sprzedania neony po 700 a ledy po 500 kpl oraz wiele cześci s4 s5 rs4 s line :wink:

pochwal się ta RS4 w Moje Audi - sorry za OT :facepalm: wrzuc jak możesz zdjecie tej S4 na rotorach tak by było widać jak wygląda ET43 względem błotnika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o felgi 19, te od kolegi Mirona które mi użyczył na przymiarkę -jest fotka w tym wątku na 2 stronie -ostatnia odpowiedz,

pięknie się prezentuje auto , podejrzewam że na rotorze 19 przy tym srebrnym lakierze także będzie pięknie

bartez123, szkoda że dopiero teraz to napisałeś że masz neony za 700, szukałem i nikt praktycznie nie miał poniżej 1000, a jutro jestem już umówiony na założenie+lampy ,szkoda,ale już nic nie będę kręcił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy felgi z fotki poniżej da się upchnąć w B8? 19" ET 29, szerokości felgi na dany moment nie znam a jak wspomniał bartez123 u niego rotory z ET 43 są na styk z błotnikiem...

wz_r_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mordunie pioron...nocka z głowy:-/

Kaju wyspales sie? :wink: jest kilka fajnych setupow w tej galerii :facepalm: w ktorym kierunku Ty idziesz jezeli chodzi o felunek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jednak będę szukał jakiegoś oryginalnego wzoru Audi...Miron chyba zamieszkał mi w głowie tak jak Sebie i wychodzi na to że osiemnastka będzie ostatecznością. Ostatnio byłem na małej przymiarce:

evunyqes.jpg

Co do spania to tak jak widzisz, nadal nie śpię :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy felgi z fotki poniżej da się upchnąć w B8? 19" ET 29, szerokości felgi na dany moment nie znam a jak wspomniał bartez123 u niego rotory z ET 43 są na styk z błotnikiem...

http://s4.postimg.org/eza0trfpl/wz_r_3.jpg

Panowie doradzi ktoś coś na temat tych felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jednak będę szukał jakiegoś oryginalnego wzoru Audi...Miron chyba zamieszkał mi w głowie tak jak Sebie i wychodzi na to że osiemnastka będzie ostatecznością. Ostatnio byłem na małej przymiarce:

http://img.tapatalk.com/d/14/01/28/evunyqes.jpg

Co do spania to tak jak widzisz, nadal nie śpię :eek:

Moja A4 jeżeli chodzi o fele ma wyglądać tak :wink:

Audi_A4_Avant_Sweet_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Rotor, jak najbardziej zwłaszcza z białym lakierem nadwozia.

Osobiście nie daje mi spokoju ta felga o którą dopytuje w jednym z postow wyżej jednak nikt nie potrafi mi doradzić czy da się ją upchnąć do B8? A tak wogóle to jaką oponę proponujecie do felgi 19"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET29 i chyba się nie nadaje tzn będzie wystawac.

Co do opon to Koledzy piszą o oponie 245/35/19 ja mam mały problem z ta oponą. Chcę zakryć trochę nadkola (tę szczelinę miedzy kołem, a blotnikiem) srednica całego koła będzie większa jedynie 1mm vs moja 18 (245/40)...Gibons jeździ na 245/40/19 ale tez będzie się przesiadał na powyzsza. Znowu 255 mowią, ze za szeroka na 2.0 TDI :facepalm: i bądź tu mądry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zobaczy te opcje live na zawiasie 1BE :wink: Smigam 35kkm rocznie wiec wazny tez jest komfort. Na 245/40/18 jest ok. Jezeli wezme 245/40/19 wysoksoc lacia od felgi do gleby bedzie taka sama ale przeklamania na predkosciomierzu prawie 4%....czy ubezpieczyciel moze w razie "W" przywalic sie do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...