Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

Felga z ET29 ma 8,5J a co za tym idzie opona 225/45 będzie miała już naciąg, pytanie czy będzie Ci to odpowiadało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, które tych kółek byście polecili? nie chciałbym aby za mocno wystawały. Zawiecha 1BA

http://allegro.pl/kola-felgi-19-255-35-19-audi-a4-s4-a5-s5-rs5-i6056087110.html#thumb/4

Jak ten rozmiar kółek 255/35/19 by wyglądał? Przy okazji co to za fela? no i nie podał jak szeroka

http://allegro.pl/felgi-kola-audi-a5-a6-a7-a8-19-oryginal-i6174709283.html

http://allegro.pl/felgi-oryginal-audi-19-continental-255-45-19-i6156839154.html#thumb/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pierwsza propozycja by pasowała z oponami

reszta ma zbyt wysoki profil opon jak dla a4

chyba ze opony i tak kupisz inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga z ET29 ma 8,5J a co za tym idzie opona 225/45 będzie miała już naciąg, pytanie czy będzie Ci to odpowiadało?

A może opona 235x45 rozwiąże problem z naciągiem ... pytam bo też mam podobny problem .

Macie może jakieś fotki przy oponie 225x45 przy feldze 8,5 cala żeby zobaczyć jaki to naciąg ?

...nie podchodzi mi rozmiar 245x40 - wygląda ok, ale do 177 konnego auta z zawiasem 1bv to lekka przesada ( twardo i ciężko się prowadzi jak dla mnie ).

Edytowane przez PIXI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

235 na 8,5" różnie leżą w zależności od producenta opony. Michelin wygląda kiepsko. Dla potwierdzenia oglądałem Michelina pilota 225 na 8" feldze bmw i też miała lekki naciąg. Te opony są chyba węższe niż podaje producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga z ET29 ma 8,5J a co za tym idzie opona 225/45 będzie miała już naciąg, pytanie czy będzie Ci to odpowiadało?

Chyba nie bardzo.

W takim razie biorę ET47 na 225/45/18 i zobaczymy co dalej.

Widzę, że kilka osób ma taką kombinację i chyba nikt nie narzeka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie koła do mojego avanta kupione. Parametry to 19" 8,5j ET 45. Na tył pewnie przyda się dystans ale to później. Teraz czas na opony. Mój wybór to 235/35 Czy to dobry wybór ? Fabrycznie jest chyba 245 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

255 jest fabrycznie dla 35 profilu i 19 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Nie zrobilem przed założeniem dystansow, ale w tym wątku jest kilka zdjec z ori felga et47 oraz linkow gdzie możesz obejrzec..... Patrz wyzej linki od glimazzz

OK, dzięki za info.:)

Jeszcze dwie kwestie przed zakupem.. (zdecydowanie bliżej mi do 225/45/18)

1. A pokażesz z dystanasami? Chciałbym zobaczyć jak wygląda B8 w tych allu na 45 zamiast 40.

Zrobiłem zdjęcia i jutro wrzuce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1% na plus do serii więc na tych oponach będziesz szybszy[emoji1] [emoji12] [emoji9]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie koła do mojego avanta kupione. Parametry to 19" 8,5j ET 45. Na tył pewnie przyda się dystans ale to później. Teraz czas na opony. Mój wybór to 235/35 Czy to dobry wybór ? Fabrycznie jest chyba 245 ?

Ja jeżdżę na 235/35. Nie narzekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe koła zasadzone R19 8,5 Et43 z oponami 245/35

rotor19.jpg

rotor20.jpg

Pięknie siadło :brawo:

Ps. Jakie dystanse dobrać pod identyczne parametry felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez dystansów jest, właśnie się zastanawiam na dystansami 10mm, idealnie by było jakby były do kupienia 13mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$_12.JPG

A takie alufelgi jak wyżej (mają et48 i widze ze to chyba org. wzor z a6) w a4 b8 ktoś kojarzy, a może ma?
Chętnie bym je zobaczył na aucie. Aukcja to: http://allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-a8-vw-18-cali-raty-i5701274265.html- po numerze niestety nie znalazłem w google'u.

W tym tygodniu decyzje, planuje wrzucić je na 225/45/18 i szukam ew alternatyw dla oryginalnego wzoru:
8k0601025aj1h7-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$_12.JPG

A takie alufelgi jak wyżej (mają et48 i widze ze to chyba org. wzor z a6) w a4 b8 ktoś kojarzy, a może ma?

Chętnie bym je zobaczył na aucie. Aukcja to: http://allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-a8-vw-18-cali-raty-i5701274265.html- po numerze niestety nie znalazłem w google'u.

W tym tygodniu decyzje, planuje wrzucić je na 225/45/18 i szukam ew alternatyw dla oryginalnego wzoru:

8k0601025aj1h7-1.jpg

Te z aukcji sa z a6 c6 i maja centrowanie 57,1 Do B8 nie pasuje.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe koła zasadzone R19 8,5 Et43 z oponami 245/35

rotor19.jpg

rotor20.jpg

Pięknie siadło :brawo:

Ps. Jakie dystanse dobrać pod identyczne parametry felgi?

Bodas, wrzucaj na przód 12mm dystanse, na tył poszedłbym chyba nawet w 15mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob pomiar poziomica+miarka......ale bardziej przod 10mm,a tyl 13mm i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ostatnie mam u siebie. Zwróć uwagę, że ten model wychodził w wersji 7,5" i 9". Ja mam u siebie 9" et33 opony 255/35 zawias gwint KW i lekko przycierało z przodu. Po zaklepaniu rantów błotnika jest ok. Fotki w moim temacie w galerii. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...