Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temat odnośnie kół do B8


seba.jedesign

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, dobra robota !

235 jak włożę na taką felgę 18/8,5/et29-nie bedzie mi tarło ???

jak będziesz miał jutro wolną chwilkę to proszę sprawdz to czy na pewno masz 225 , tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy 18" w B8 nie powinno być 225/45 r18? Bo też zamierzam kupić opony z tym, że 19 i gdzieś czytałem, że przy oponie 225, ma być 225/40 r 19, a że chcę oponę 245, to powinno być 245/35 r 19. Jak to w końcu jest. bo już zdurniałem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy 18" w B8 nie powinno być 225/45 r18? Bo też zamierzam kupić opony z tym, że 19 i gdzieś czytałem, że przy oponie 225, ma być 225/40 r 19, a że chcę oponę 245, to powinno być 245/35 r 19. Jak to w końcu jest. bo już zdurniałem? :P

ja korzystam z tego ale nie wiem czy dobrze robię :wink:Zamienniki opon. Kalkulator opon. Przelicznik opon. Opony.com.pl jednak nie ma to jak doświadczenie kolegów z forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za ten link, 245/35 r 19 roznia sie tylko nieznacznie od org 225/55 r 16, wiec gitara ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam z A5 18 cali szer. 8,5 i ET29

Jest to chyba najlepiej dopasowany rozmiar jak miałem w A4 B8

wygląda ślicznie nic nie wystaje i jest idealnie na równo z nadkolami

U mnie jest wszystko ok i nic nie obciera - przy obniżony zawieszeniu -30mm i oponie 225/45/18

225 i 8.5j ? Jak to wyglada. Masz jakas fotke ?

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Jaki jest waszym zdaniem fajny wzór ori 18" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawszy w rozm 18 to chyba ori s-line (Cuber takie miał od początku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ,dzięki za wczoraj! Fajnie było poznać,dobry klimat ogólnie.

Miałeś może do czynienia z tym sprzedawcą , co o tych kołach sądzisz ? - 19" RS BREMEN 5x112 AUDI A3 A4 A6 Q5 ITALY !! (3823742400) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tam właśnie jest 8,5 cala felga, także było by git,no i wzór też mi się podoba,znalazłem gdzieś taką założoną na srebrnym kolorze B8,tylko w sedanie i podoba mi się.

pozdrawiam!

DSC_078i9ooo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawcy nie znam - a ET masz jeszcze większe niż w mierzonych wczoraj - czyli jeszcze te 2mm koła będa bardziej schowane a wiem że chodziło Ci o to żeby było wręcz odwrotnie czyli bardziej wystawały

Moja rada jest taka - jeżeli koniecznie ten wzór Ci się podoba - a wiadomo - powala :decayed:

To nie szukaj teraz na siłę tylko wstrzymaj się jeszcze trochę - ja będę miał info jakie szerokości i ET będą wychodziły na nowy sezon i najpóźniej do końca lutego dam Ci znać - jak bedę umiał to załatwię Ci ze sprawdzonego źródła i w odpowiednim rozm. a jak nie będą takich rozm. robili to się będziesz wspomagał allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,tak zrobimy ,dzięki ! tak też mówiłeś wczoraj.

a tak z innej beczki możesz mi dać namiar na te lampy tylne i firmę która się zajmuje założeniem,wiem tylko ze Kraków od Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka - jeżeli koniecznie ten wzór Ci się podoba - a wiadomo - powala :decayed: To nie szukaj teraz na siłę tylko wstrzymaj się jeszcze trochę - ja będę miał info jakie szerokości i ET będą wychodziły na nowy sezon i najpóźniej do końca lutego dam Ci znać - jak bedę umiał to załatwię Ci ze sprawdzonego źródła i w odpowiednim rozm. a jak nie będą takich rozm. robili to się będziesz wspomagał allegro

mi tu :wink: jak wiesz szukalem tych samych ale o nazwie Giasone i maja rozne ET oraz szerokosc :hi:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

ok,tak zrobimy ,dzięki ! tak też mówiłeś wczoraj.

a tak z innej beczki możesz mi dać namiar na te lampy tylne i firmę która się zajmuje założeniem,wiem tylko ze Kraków od Ciebie.

Seba jakie lampy zakladasz? Sorry za OT :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nowe ledy chce założyć, zwariowałem jak je zobaczyłem !

Czyli neony :wink: tez montowalem, a mialem tego nie robic :facepalm: ja montowalem w Krk i kupilem od kolesia z aledrogo tez z Krk nowe w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to będę o Was pamiętał i w tym wątku dam znać jakie się pojawiły rozmiary na nowy sezon.

Lampy najlepiej kupić sobie samemu w cenie 700-800zł za kpl. a montaż to kwestia 3 godzin w navipol kraków 501963597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to będę o Was pamiętał i w tym wątku dam znać jakie się pojawiły rozmiary na nowy sezon.

Lampy najlepiej kupić sobie samemu w cenie 700-800zł za kpl. a montaż to kwestia 3 godzin w navipol kraków 501963597

Dzieki Miron czekamy wiec :wink: jezeli chodzi o neony to ja tez zakladalem w Navipol i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info będę miał w ostatnim tygodniu lutego - na pewno nie wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...